Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum... lütfen yardım.

selam.. ben internetten biriyle tanışmıştım.. onunla çok güzel bir arkadaşlık kurdum.. seviyeli kültürlü ilgili ve bana kişilik olarak inanılmaz benziyor. biraz tanıyabilmek için bugüne kadar hep arkadaş ayağına yattım.. çok güzel masumca paylaşımlarımız oldu.. en son buluşmamızda ondan çok hoşlandığımı farkettim.. dün ona selam yazdım mesaj olarak.. iki saat ilk kez cevap atmadı.. tanışma sitesine girdim çevrim içiydi.. birileriyle konuşuyormuydu bilmiyorum profiline baktım çıktım.. profiline baktığımı görmüş olmalı ki hemen mesaj attı.. biraz huylandım tabi.. mesajlaşmamız ilerleyince birbirimize duygularımızı açtık.. oda benden çok hoşlanıyormuş.. ama yanlış giden birşeyler olduğunu hissediyorum.. en son buluşmamızda saat çok geç olmuştu.. eğer ki otobüs filan bulamazsak taksiye bindiririm öyle gidersin demişti.. ben taksiye binmem otobüs vardır demiştim.oda dediki o zaman bana gelirsin bende kalırsın demişti.. dünde mesajlaşırken dediki bizim orda çok güzel bir cafe var oraya gidelim yemek yiyelim mi dedi..

sizce niyeti kötümü ve benden gerçekten hoşlanmıyormu? yada benmi abartıyorum ona sapık gözüyle bakmaya başladım bilmiyorum.. zaten erkeklere karşı önyargım fazla benmi abartıyorum.. lütfen yardım ondan çok hoşlanıyorum ve sevgilim olmasını istiyorum.. bu tarz davranışları karşısında nasıl davranmalıyım neler yapmalıyım.. ? duygularımızı açtık ve bundan sonra nasıl bir tutum izlemeliyim? ilk mesajı filan ondanmı beklemeliyim.. yada görüştüğümüzde açık açık konuşuyum mu bu tarz düşüncelerin varsa (cinsellik gibi) ben asla yaşamam mı demeliyim... neler yapmam gerektiği konusunda yardım ederseniz sevinirim (özellikle erkekler cevap bekliyorum)...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sapık gözüyle bakmak nedir ya?! Seninle sevişmek istiyor olabilir, ki sevdiğin kişiyle sevişmek normaldir onun gözünde, ama sen istemiyorsan bunu açık açık söyle. Eğer sadece cinsellik için sana yaklaştıysa bırak gitsin, diğer türlü zaten ilişkiniz güzel güzel devam eder..

0|0
    0|0
    • bu konuları açıkça konuşuyum mu? eğer öyle bir niyetin varsa baştan hiç başlamayalım diyim mi?

• o yazdığı arkadaş kalalım mesajına cevap vermedim sessiz kaldım... ileriki günlerde arkadaşça mesaj atarsa nasıl bir tavır takınıyım ve nasıl davranıyım sence?

• gerçekten arkadaş kalmak istiyor musun yoksa bu seni üzer mi? Üzer gibi duruyor.. öyleyse pek takılma boşver, mesaj atarsa da geçiştirmelik cevaplar verebilirsin. Ki o da istediğini alamadığı için arada sırada öylesine mesajlar atar herhalde(o da belki) Biraz bencil düşün derim. Ama sen bu adamdan çok mu hoşlanıyorsun, onu sormadım bak..içinde h�l� "sekssiz devam eder mi" gibi bi hayal yoktur umarım.. :s

Erkekler Ne Diyor 8

• :)) bu kadar üzülme ve derin düşünme.İnternetten tanıştığın biri (her zaman olmasa da) seninle birlikte olmak isteyecektir.Bu bugün ya da yarın olacak kaçışın yok.Ama bu normal de hele günümüzde herşeyi aştık maşallah erkekle kız çıktımı yapıccaklar kesin.Senin böyle bir niyetin yoksa güzel bir dille ikna et ve zaman ver kendine tanımak için .Acele etme hiç birşey için ne tanıma ne de cinsellik yaşamak için.Sadece tanı ve hareketlerini kontrol et...

1|0
    0|0
    • bu konuları açıkça konuşuyum mu? eğer öyle bir niyetin varsa baştan hiç başlamayalım diyim mi?

• kendinin ebeveyni oldugunu farzet.farzet sen senin kızınsın.kendine yasakalar , rotalar belirle.

niyeti iyide olabilir kötüde biz bilemeyiz.

0|0
    0|0

• o yazdığı arkadaş kalalım mesajına cevap vermedim sessiz kaldım... ileriki günlerde arkadaşça mesaj atarsa nasıl bir tavır takınıyım ve nasıl davranıyım sence?

• mesafeli davran.fazla yüzgöz olmasın.

• İnternetten anca alış veriş yaparsın gerisi yalan. Kişilerin gerçek niyetleri, duygularını internetten öğrenemezsin. Durum tehlikeli, erkekler 2 gün dolanır 3. gün eve atmaya çalışır dikkat :D.

1|0
    0|0
  • eğer ki otobüs filan bulamazsak taksiye bindiririm öyle gidersin demişti.. ben taksiye binmem otobüs vardır demiştim.oda dediki o zaman bana gelirsin bende kalırsın demişti.. SENI EVE ATMAK DISINDA BIR ISTEGI YOK.İSTERSEN DENE VE GÖR.

0|0
    0|0

• valla bence hıc konusmaya bıle degmez ınankı bak.sen konusdugunda bu kez psotuna buruncek.ayrıca sanaldan bıraz zor ya...tercıh senın ama degmez en kısa zamanda mahallenden komsundan vb cevrendenbırını bul daha guzel:/

• niyeti kötü kimse niyetine iyi demesin niyeti seninle birlikte olabilmek dostum karar senin

0|0
    0|0

• açıkça konuştum.. dediki ben ilişkilerimde cinsellik olmadan yaşayamam, birşeyler yaşamadan o ilişkiyi yürütemiyorum.. arkadaş kalalım dedi.. :(

• pislik :(bu mu yani sevgi ?lafa bak lafa bi şeyler yaşamadan yürütemiyormuş.ben olsam yemin ediyorum şeyine bi tekme atardım .amaçları başka kızım bunlarımafedersin ama MAL kız arıyorlar.sonra da bahaneleri bu. bi git ya .ben seninle evli olsam ve tatile gitsem hastalansam sen bana tekmeyi basıcaksın öyle mi tüüü yazık onun insanlığına .dua ediyorum eksi verin böyleleinin eşini Allah istedikleri gibi yapsın amin :)))

• bilemeylz ki niyetini ama iyi biri gibi duruyo. sanal arkadaskilara anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • adamın karekterı net böyle bişey istemıyorsan hiç ugrasma derım

0|0
    0|0

• açıkça konuştum.. dediki ben ilişkilerimde cinsellik olmadan yaşayamam, birşeyler yaşamadan o ilişkiyi yürütemiyorum.. arkadaş kalalım dedi.. :(

• bu konuda kesınlıkle net ol yürütemiyorsa sen bilirsin de arkadna bile bakma sevıyorsa böyle sevsin seven erkek sevdiğine kıyamaz

• Yapman gereken basit. Özet geç.

0|0
    0|1
    • özet nasıl geçilir ki? açarmısın konuyu

Kızlar Ne Diyor 4

• off off gizli .bi anlasam bende de aynı dert.acaba beni sadece kullanmak için mi istiyor ,biraz hevesini alıp bırakacak mı?sapık mı?insan bir de hoşlanıyor ya o kötü .beni eski sevgilim sevişmediğim için terk etti .şimdi böyle mi yani .niye niye niye.biraz da aşka önem verseler,hadi aşkı geç sadece arkadaş olmaya razıyım .amaç hep aynı,ne çok var bu tiplerden .

0|0
    0|0

• gizli sana mesaj çekmez bnce ,çekse de teklif gibi bir şey olur.ha olur da çekerse ,sen de ona s*ktr çek .bunlar internetten buldukları kızları ne sanıyor anlamıyorum.ona ben olsam şu soruyu sorrdım :YAŞADIKLARINLA İYİ YÜRÜTTÜĞÜNDEN Mİ AYRILDIN ?DEMEKKİ İŞİNE GELDİĞİ KADAR .ÜZÜLME GİZLİ.aynı şeyi ben 6 ay temiz bir şekilde yaşadım ve bağlandım .şükret ki benim gibi bğlanmadın .cinsellik yaşayp da çok mutlu olan yok .amacı ihtiyaç .seni beklerim gidşata bakarız deseydi neyse ama direk demiş :(((

• kızım adam seni eve atmaya çalışıyo uzak dur, gideceğiniz kafe bile adamın evi civarında sen anla, geç olursa bizde kalırsın diyo , yok yaa, akıllı ol,

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum..

• çok uzun yazmışsın okuyamıycam kusura bakma ama seviyosan git konuş:D

0|0
    0|0
  • Aile filtresi şart, velhasıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...