Adetken ilişkiye girdim Diyen baya kadin gördüm burada adette kadin ilişki olurmu olsa ne zarari olur?

Ben sahsen oyle bisey dediginde dkk ederim konuya o konu ve ilişkiden uzak dururum simdi sorum bu kadinlar adette ilişkiye girerse manivi olarak dinen günah diye biliorum sacma salak insanlar cevap yazmasin bu bilgi sorusudur

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bak simdi kadin zaten adetliyken pistir. Iliskiye girdikten sonra gusul abdesti alinmasi gerek ama adetliyken abdest alamiycagi icin iki kat gunaha girer.

0|0
    0|0
    • evet işte söyle bir hadis var
      Soru: Kadının özel durumlarında birleşme olursa cezası ve tevbesi nedir?
      Cevap:
      Bir kimse, henüz adetini tamamlamamış olan eşi ile cinsel ilişkiye girerse günahkar olur. Onun için tevbe ve istiğfarda bulunması gerekir. Bununla beraber fakir müslümanlara 1 (4,25 gr. altın) veya yarım dinar sadaka vermesi uygun görülmüştür.

• Hem zaten pis bir durum yapilmasina gerekde yokki.

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim için tek engeli enfeksiyon. Bir de özür dilerim ama iğrenç ya.

1|0
    0|0
  • Evet kati surette haram ve günahtır, iki tarafa da sağlık açısından da çok zararı mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Dinen günah tabiki. o an aziyorsun ya da esin aziyor yapiveriyorsun. her yer kan oluyor gzl degil aslinda. erkk kadindan soguyabikir

0|0
    0|0
    • ya ben yanlş anlama adet dediginde bile huylaniyorum uzak kaliyorum iyikide kaliyorumm azmak nedir konturolu olmaycak bisey deyil teşekkür bilgi icin

Erkekler Ne Diyor 1

• açıkçası adetken bir kadınla birlikte olmak pis bir iştir herkesin midesi almaz.
    ayrıca işin dini boyutunla ilgin var mı bilmem ama dinen aşırı günah

0|0
    0|0
Yükleniyor...