Hiç cinsellik yaşamadan ilişkiyi devam ettirir misiniz?

çıktığınız kız sizinle hiç birşekilde çisellik yaşamak istemiyor soğurmuşunuz ondan yoksa devam edermisiniz? birde bir kız evlilik öncesi çiselliğe karşı ise erkeği ürkütmeden yada kaçırmaması için nasıl davranmalı :D

0|0
630

En İyi Erkek Görüşü

• atalarımızın çok güzel bir lafı vardır: insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa. benim kız kardeşimin yaşındasın muhtemelen. sana sadece bir fikir. eminim aşk nedir biliyorsundur. Sorgulamıyorum yanlış anlama beni ama, aşk belden aşağı değildir abi. senin gibi çok az kız var bu yapıda düşünen yani cinselliği sevgiliyken yaiamayan ki seni takdir ediyorum en doğrusunu yapıyosun. bir ayet vardır Kuran'da: Gençliğinizi zina yaparak harcamayın der. :) İlişki konusunda hayırlısıysa zaten evlenir yuvanı kurarsın :) ama cinsellik yönünden de karşındaki seni bırakıcak bir tipse varsın olsun bıraksın :) bıraksın falan filan kolay diyosun bun lar sadece laf diyebilirsin. bıraksın daima da bırakılana koyar :) bununda bilincindeyim. ama dediğim gibi yarın öbürgün evleneceğin adama karşı bir sorumluluğun olucak ve içinde hep birşeyler eksik olucak bu konu hakkında eğer şimdi yaşarsan cinselliği. bence yapmamalısın. ama hayat senin hayatın :)

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Senin bir takim prensiplerin olmali eger evlilik oncesi boyle talep gelirse evelemeden gevelemed net olarak istemiyorsan istemedigin soylemelisin seven kisi bunu normal karsilayacaktir..

Erkegin urkmesi falan seni cok ilgilendirmiyor seni daima prensiplerine bagli kal ,eger istemedigin bir seye zorlanirsan bu senin evlilik hayatina etki eder haberin olsun ,cinsel soguklugun ve cinsel isteksizligin bas nedenlerinden biridir..Bir kadin kendisini sevmeyen bir erkegi cinsel olarak ne yaparsa yapsin kacmasina mani olamaz hedefi cinsel olan erkek hemen kendini belli eder zaten.

saygilarimla.

0|0
    0|0
  • arkadaşım seninle cinsellik yaşamadığı için ayrılacak erkeği bırak gitsin.

erkeklerin cinsellik yasamak istemesine bakma sen.

hem zorlar yasarlar sonrada arkandan benle evlenmeden altıma yattın derler.

düzgün bir erkek cinsellik yasamak istemeyen kızı daha cok sever evlenilecek kız olarak görür.

anlayış gösterir...

düzgün bir erkek soğumayı bırak daha çok aşık olur sever sayar değer verir.

1|0
    0|0
    • sevgilileriyle böyle herşeyi yaşamaya çalısan erkekler sonrada cıkıp bakire kız istemez mi...bitiyorum...bu tarz erkekler yüzünden cinsellik yasamıs ama pişman kızlarla dolu..

bence doğru yoldasın..seni zorlayan erkek seni sevmiyordur...

• erkeğine göre değişir...

Çapkınsa cinsellik istiyorsa sen hayır diyorsan terkeder.

Acemi çapkınsa senin naz yaptığını düşünür ve istediğini almaya çalışır tartışmalar yaşanır... Gerçeği öğrenince "hay ben şansımın..." der :D

Çapkın değilse evlilik de düşünmüyorsa takılırsınız bir müddet ama sonu ne olur bilemiyorum...

Ciddi biriyse, evliliği düşünüyorsa anlaşabiliyorsanız o zaten işini biliyordur senin de evlenilecek birisi olduğunu anlamışsa devam eder, değilsen kibarca ayrılır gider...

Evlilik istiyorum deyip bu arada "açık kapı, dul vs." denk gelirse iyi olur diyenler var bir de... Bunların ne yapacağı hiç belli olmaz O_o

Saf grubu var hele arkadaş garibim bunlara yapılan oyun beş kişinin tecavüzüne uğrayan kızın durumundan beterdir... Yazmak dahi istemiyorum...

Sen nasıl birisin onu anlayalım hele bir de...

Niye cinsellik istemiyorsun firijit misin, evlenirim böyle yaparsam, arkadaş kalalım falan nedir niyetin senin?...

0|0
    0|0
    • cıddı bır beraberlık ıstıyorum zaten erkek ıstedıgını alırsada cıddı dusunmez artık

• erkek anlar zaten senin niyetini... Anlamamış gibi denemeler yapar bakalım ne yapacak diye... Sen ciddiysen erkek de ciddi olur zaten olmuyorsa çeker gider tutamazsın...

• Eğer sen daha ilk baştan bu düşünceni karşındakine söylüyorsan ve karşındaki de bu isteğini anlayışla karşılıyorsa o iyi biridir.Seni sahiplenmiştir belki de ondan sadece seninle yaşamak için istemiştir seninle ilişkiye girmeyi.Böyle düşünebilir.Fakat sen düşüncelerini ciddi şekilde söyledikten sonra hala ısrar ediyorsa o senin vücuduna aşık olmuş demektir ve bu aşk da geçicidir bunu unutma.Bir de unutmadan şunu söylemek isterim.Eğer sen o kişinin eline bir kere koz verdiysen (sevişmek,öpüşmek,elletmek gibi)o kişi bu şeyleri tekrar tekrar senden isteyecektir bu erkeklerin doğasında vardır.O yüzden baştan sıkı tutmalısın işini.İnan seni o ilk başta söylediğim gibi seven kişi sana koca olacaktır;)

0|0
    0|0
  • Ben ciddi bir kişiliğe sahibim. Açıkçası evlilik öncesi ilişkiye yanaşmadım bu zamana kadar. İleride hamile kalır xx kişiden oldu der al başına belayı. Hadi dna testi filan varda ailene nasıl açıklayacaksın. Ben bi kızla yattım ama kız iftira atıyor mu :) İş evliliğe gidince zaten olacaktır o zaman sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • valla ciddi anlamda böyle düşünen namusuna önem veren bir kızdan niye soğuyayım ki. sonuna kadar hakettiği değeri verip alnından öperim. anlaşabiliyorsak basarım nikahı helalim yaparım yani. ama bu devirde böyle bir kız nerdeee, zor yani...

3|0
    0|0
    • zor değil aslında bilmiyorum yaşadğın yer ile alakalı olabilir

• kimsenin alnında yazmıyor ki geçmişi. ben karşımdaki kişinin nasıl bir geçmişe sahip olduğunu bilememki. ben cinsellik yaşamadıysam, benle evlenecek olan kişininde bu tarz şeyleri yaşamasını istemem !..

• 1. kız evlenmeden olmaz diyorsa bu müthiş bir şey olur düşünsene sevgilin böyle bir insan böyle bir sevgiliyi herkez ister öte yandan cinsellik bir ihtiyaçtır yani olmazsa olmaz bir şey o yüzden sevgilimle ciddiysem evlilik düşünüyorsam ilişkiye de girmek isterim ha evlilik düşünmüyorsam gelecekte o zaman da kıza söylerim cinsellik olmadan olmaz ya evet der ilişkiye girerim ya da elveda deyip maziye gömerim

SEX ÇOK BÜYÜK BİR İHTİYAÇTIR OLMAZSA OLMAZZZ...

1|0
    0|0
  • cıktıgınız kız sızınle hıc bırsekılde cısellık yasamak ıstemıyor sogurmusunuz ondan yoksa devam edermısınız

Asıl böyle biri daha cok hosuma gider bırakmam yakasını :D

bırde bır kız evlılık oncesı cısellıge karsı ıse erkegı urkutmeden yada kacırmaması ıcın nasıl davranmalı :D

Normal davranması yeterli

zaten bunun aksini düşünenlerden hayır gelmez

0|0
    0|1
  • bence en yakın arabanın altına gir orda aklın basına gelene kadar bekle..evlilik oncesi cinsellige karsıysan o zaman bunu erkegine solıceksin ha ben yapamam yok sen benm kadınımsın evlencez hadi ilkin olayım gibi turkuler okursa o zaman siktri cekceksin..yoksa psikolojin bozulur sora bile bile lades olursan.ha ben delikanlı gibi cinselligimi de yasarım ozguvenim tavandır bu beden benim toplumun onyargılarının değil diyecek kadar delikanlıysan da alkıslarım

1|0
    0|0
    • bırseyler yasarsam devamıda gelır sonra benı bırakırsa baskasıyla cıkarım onunlada aynı seyler ozaman kendıme olan saygımda gıder benım ıcın bekaret degıl tek amac burdakı kızları yasadıklarını gorunce korkuyorum ve ben cok duygusalım öyle seyler yasayıpta ayrılırsam cok koyar bana

• o zaman dogru adamı bulana kadar elletme kimseye..bak biraz otur konus baktın eli ayagı ayrı oynamaya basladı ben yapamam istemiyorum de gonder

• istiyorsan mal burda diceksin ama evlenmeden bakamazsın bile diceksin kararların net ve kesin olacak. biraz ağzın bozuk olacak erkek gibi sanar bırakmaz :)

1|0
    0|0
  • erkekeğin doğadaki en büyük sorunudur. Kadın(vajina) yani olmadan olmaz vericeksin yoksa her erkek soğur buna inanıyorum bekaretini vermezsen bile onu kendine bağlayacak yakınlaşmaların olacak yoksa iptal olur.

1|1
    0|0
  • bu kiz senmi oluyorsun öncelikle kararin süper sevimliysen tatliysan arada bir göster elletme taktigi kullan belki tutar

0|0
    0|0
  • TÜM KS ÜYELERİNDE KIZLAR! zeynep21 İ ÖRNEK ALIN.

Kendinize gelin biraz, piyasada sizin yüzünüzden evlenilecek kız kalmadı.

1|0
    0|0
  • Açık ve net sevgili dediğin her şeyini karşılaması gerek,gelsin gerçekte beraber olsun demiyorum ama sevgiliysen en azından sanal yoldan sevdiğini tatmin etmeli ki p*rno filan izlemesin ona sadık kalsın

1|0
    0|0
    • sanal yoldanmı nasıl yanı?

• bende su telefon olayını anlamıyorum nasıl tatmın olabılıyorsunuz ya :\

• Bana deme arkadaşım olan var :D Tövbe tövbe kime öneri sorsak bize patlıyor :D

• genellemeler yanlistir. ben ettirim o ettirmez. ona sor ettirmiyorsa sie et.

0|0
    0|0
  • bence asıl olan o. anlaşıp ısınıncaya kadar yaşamamak lazım.

0|0
    0|0
  • sms yoluyla beraber boyle boyle yaparız evlenince desin onu oyle tatmin edip oyalar ;) ama bu bir sureligine erkegi kopekleyip hic yuz vermezsen arkanda bir ayak izi cıkabilir biraz sımarık olmayı dene :D

0|0
    0|0
    • acık secıkte gıyınmıyorum ama erkek arkadasımın elı mutlaka bıryerlerıme kayıyo yok ızın versem daha fazlasını ısteyecek hep boyle oluyor bıktım artık nasıl davransam boyle yapmasa sence?

• zaten benım amacımda evlenmek :D evet bu soyledıklerını uygulayacam:D

• kotu bir sonuc alırsan bana ulas mjs at sana tuyo verebilirim :D

• ilişkiye karşıysam ilişki yapmam benimle birlikte olanda ilişki için olacaksa hiç olmasın

1|0
    0|0
  • Utangaç kızlardan hoşlanan erkekler (benim gibi hıyarlar) bu konuda çok sıkıntı çekiyor.

1|0
    0|0
  • elletmiyorsa ilişki olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• ettiririm taby.. Bakalım acaba beni öylede sevebiliyrmu yada onun lafını bana edıyrmu.. İnsanı denemektir bunlar..

1|0
    0|0
    • eminmisin duygu ... böyle bir deneme biçimi yoktur ya ... bunun adı ceza vermek galiba feminizm de.

• tam olark dediğim gibi olamaz tby de: hani onunla cıddı ısenız nişanlanınca felan aranızdakı cıddıyetlığe bağlı yaparsınız.. Benım düşüncem benımla bır şeyler yaşayacaksa anck bu şekılde olmasndan yanadr.. haa aksi takdir bunu onunla yaşamak ıstemedm dıye bnden uzaklaşacaksada onun sevgisinden şüphe ederm..

• bacımmmm o sevgilidir koca değil bunu o küçük aklınıza sokun artık sevgili ve koca farklı kavramdır size kim söyledi sevgili illa ilişkiye giricek diye yok öyl bir kurar o kural sadece kocada vardır sizlerle aynı cisnten olduma utanıyorum okadar basitsinizki erkeğin sizi kullanıp sadece sex olrak görmesine izin veriyorsunuz

2|0
    1|1
    • benım karsıma cıkanların cogu bırseyler yasamak ıstedı bende yolumu ayırdım.. ama şu an cıktıgım kısıyıde kaybetmek ıstemıyorum.. ayrıca kullanılmadım fıkır alıyorum burda

• bacımmm seni sex olrak gören birini kayp etmek istemiyormussun bu aptallıktır bir erkeğe 2 tane sans ver 1 kere yok de ısrar ederse 2. kez ısrar etmesine bşi deme ama 3. kez ısrar ediyorsa hemen tekmeyi at o senin sevgilin kocan değil benden bukadar

• TÜM KS ÜYELERİNDE KIZLAR! zeynep21 İ ÖRNEK ALIN.

Kendinize gelin biraz, piyasada sizin yüzünüzden evlenilecek kız kalmadı.

• Olmaz diyeni sen terk et

0|0
    0|0
  • Cevap çok basit aslında :D bir kere olmaz de naza çekil 2. ye isterse aklı ordadır, gerçekten sevse sen olmaz dediğinde seni kırmaz. Eğer seni üzüyorsa bırak kaybet öylesinden hayır gelmez. Ama uzun zamandır birlikteysen artık çocukta senden birşeyler bekliyorsa belki biraz dokunmasına izin verebilirsin ^^

0|0
    0|0
    • seven erkek kız arkadaşını öpmek bu heyecanı kaybetmek istemez. ama hepten ciddi olmak elini bile tutturmamak da yabanilik olur. sonuçta erkekler bakir olmaz ilişkiye girmeden de duramaz. ya başka kıza gidecek ya sana gelecek ya da mastürbasyon yapacak .

• Tamam işte ben ne diyorum. Seviyorsa üzmez kıramaz. Ama partneri çok istekliyse dokunmasına izin verebilir. Kendin hazır hissettiğinde sevişebilir ^^

• göster ama elletme taktiği iyi bence :)

0|0
    0|0
  • Buradaki kız sen oluyorsun sanırım :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...