Geç boşalmayı sağlayacak yöntem var mı?

2 soru soracam ona göre..

1.geç boşalmayı sağlayacak bi yöntem var mı(100%) etkili

2.uzun zaman mast yapmayınca boşalma süresi artar mı azalır mı?

iki soruyada cvap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• 1. ilişki sırasındaysa tam gelmeden önce dur bekle 1-2 dk falan bişey yapma sonra yavaşça devam et. bu yöntemle 20-30 dkya kadar ulaşabilirsin sana kalmış.denenmiştir.

2. hayır uzamaz bence kısalır. sevgilimden biliyorum :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2. soruya kısalır sanırım ^^

0|0
    0|0
  • 1. Haplar var

2. Azalır erken boşalma olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• uzun zaman mast yapmamak rahatlamanın bir an önce olmasını isteyeceğinden boşalma süreni azaltır geç boşalmayı sağlamak mast. yaparken boşaltma hemen kendini sınırında durdur kendini düzenli bir egzersizmiş gibi yap buda kasıktaki kaslarını kontrol etmeni boşalmanı kendin ayarlamanda yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • en temiz cozumu soyleyeyim mi sana? hic kasma moruk erken mi bosaliyorsun? iliskinin olacagi belli ise 2 saat once bir masturbasyon yap. Sonra seyreyle gümbürtüyü :)

0|0
    0|0
  • 3 saatten 7 güne kadar cinsel aktivite sağlayan amerikadan ithal ve eczanelerde bulunan haplar mevcut.haztta bazıları boyunu bile uzatıyor.

0|0
    0|0
  • masturbasyonda gec erken bosaldıgını bılemezsın.

1 kafanı boşalt partnerini tatmin etmeye odaklan.

2 artmaz ya da azalmaz ama gün aşırı seks yaparsan düzelir.

0|0
    0|0
  • koşmadan seks yapmalısın herşeyden önce sevişmenin zevkine varmalı partnerine vardırmalısın.Boşalmağa şartlanmadan sevişmeği ve sevişirken ara verip birlikte sohbet etmeği sonra tekrar tekrar sevişmenin güzelliğini yaşayabilirseniz hem sen hem partnerin için sonu çok güzel biten ve uzun soluklu sevişme dediğimiz şekilde doyurucu bir seks yaşamınız olur.

0|0
    0|0
  • 1 : bünyene bağlı olarak 2 veya 3 bira iç (2 duble votkada işe yarar) boşalmayı geciktirecektir.

2: düzenli mast. veya sex hayatın yoksa uzun zaman mast. yapmazsan pek bişey değişmez eğer düzenli bi sex hayatın varsa ve ara verdiysen ozaman cabuk boşalırsın.

0|0
    0|0
  • 1. boşver kafana takma ben uzun süre boşalmıyorumda ne oluyorkı 1 saat ölüyorum.

2. aksıne süre daha kısalır

0|0
    0|0
  • benim taktiğim çarpım tablosudur 1X1 den başlarım 99X99 a kadar bu sayede 45 dakika sürdürebiliyorum ve diğer bir yöntem anti depresanlar boşalma süresini uzatabiliyorlarmış ama kullanmadığım için kesin birşey söyleyemem...

0|0
    0|0
  • boşalmaya yakınken yaşlı akrabaları düşün. eski iftarları falan aklına getir

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoyu dusun

0|0
    0|0
  • Ulan bi benim heralde 1 saate yakın zaman da geliyor millet geç gelmek ister ben erken

0|0
    1|0
  • kesik kesik işe... yani böyle beş altı defa olsun... kaslarını kontrol etmeni sağlar... işe yarıyor ama bırakma bu yöntemi her işediğinde aynısını yap kesik kesik ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...