Kapat

Kadınların kariyer para ve maddi güç saplantısı?

Son zamanlarda karşıma çıkan kadınlar genelde bu konuya çok takıklar. Yani hepsi zengin koca bulup ona yaslanma derdinde.. Başıma bile geldi. Açıkcası zengin biri değilim ama kariyerim ve işim gücüm yerinde ama nedense kadınlar beni ben olduğu için değilde yani unvanımı ve param olduğu için benimle birlikte oysa hayat uzun ve ben yanımda bunları değil salt beni ben olduğum için seven biri arıyorum. Kadınlar niye boylesiniz bakayım siz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kado soyle soyleyeyim sana eski caglarda insnlarin kol gucunun gecerli oldugu zmanlarda kim en cok on plandaydi kol gucu guclu olan buna ornek olarak herkuluymus aşilymis felan ornekler bulabiliriz orta cagda kiliselerin hakimiyeyini surdugu zmanlarda papalar cok guclu ve kudretliydi yeni cagda bilim insanlari on plandaydi modern cagda yani simdilerde guc para ve turevleridir insanlarin tamami guce tapar hatta bununla ilgili national geographicte cok gyzel bir belgesel tarzinda sosyal deney vardi porshe si olan adam tek kelime etmeden kac kizi tavlar diye izlemeni tavsiye ederim. Hepimizde bu vardir yasli bir dilenci yolda goruunce pek fazla bir tepki vermeyiz ama zengin yasli bir adam vali veya baska bir sey icimizde istesekte istemesekte bir saygi belirir
    Buna ayrica zeka yakisiklilik sivridillik te dahil guctur hepsi
    Insanlar sevdigin kisilerde dusuncelerden daha cok ne olduguna ne yaptigina bakar
    'Insanlar soyledigi sey degil yaptigi seydir' bir baskasinin gozunde o yuzden insanlari boyle yargilarsan isin icinde cikamazsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Alakasi yok asla bir erkege muhtac olmadim veya onun parasina güvenmedim. kendim calisir kendim kazanirim.

0|0
    0|0
  • Bu erkekler için de geçerli. Her şey kariyer olmuş. Kadroluysan erkekler Peşinde. Değilsen vay haline

0|0
    0|0
  • cinsellikle alakası ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cinsel sağlıkla ne ilgisi var peki bunun?

0|0
    0|0
  • kadına parayı ver çatır çatır vur oay bu sesleri çıkmaz vermezsen onlarda vermezler

0|0
    0|0
  • Hepsi böyle değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...