Kadınların kasıkları neden ağrır?

Selam arkadaşlar,
geçen akşam üni de acile gittim. muayene odasında 5-6 hemşire doktor falan var. doktor dediğim çömezler işte...
sonra bir kız geldi, "regil dönemim deyim, kasıklarım ağrıyo iğne yapmanız gerekiyor bana" dedi. orda duran kızlar erkekler falan herkez bir gülüştü. sonra doktor oğlanlardan biri kızın yanına geldi "niye ağrıyo kasıkların" dedi. öbür kızlar falan hala gülüyo. ben kendimi zor tutuyorum. :)))

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayaklarını usutmus sicak su torbasina sarilip uyumasi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Regil dönemindeyse ağrımıştır :)

0|0
    0|0
  • adet döneminde hepimizde böyle ağrı olur

0|0
    0|0
  • Gülünecek ne varmış? Özel gününde olduğu için ağrıması normal. Vücudunda bazı şeyler olduğu için bel ve kasık ağrısı olur. Gülerek ayıp etmişler.

0|0
    0|0
    • walla haklısın ama orda sen olsan sen de yarılırdın gülmekten, çok komik bir sahne vardı. kızcağız hastaneye zor atmış kendini, sanki orda doktor çocuklara yazıyomuş gibi bir görüntü oldu. hemşire kızlar da kıkır kıkır gülüyo. :))))

• Kızın ne kadar zor duruma düştüğü kimsenin umrunda olmamış demek ki. Yazık.

Erkekler Ne Diyor 2

• sert yapılan seks hassas vucut filanda olabilr. benim bir eski kız arkadaşım kasıkları ağrıdığından iki defa üst üste yapamazdı.

0|0
    0|0
  • Regl zamanıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...