Gerçek sevgi yaşayanların yapıp yapamıcagı şeyler neler?

Bır erkek bır kızı gercekten sevıyorsa onun bekaretını bozarmı?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi aşırı sevginin sonu değilmidir bu durum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• insan sevdiği ile yapamyacaksa 'gerçek sevdiğiyle' kiminle yapacak ozaman başkasıyla cinsellik yaşasın onunlada gelsin aşk yaşasın bu sizce mantıklımı insan gerçekten seviyorsa ve sadece onunla evlenmeyi planlıyorsa bozar ve yerden göğe kadar hakkıdır.

0|0
    0|0
  • evlilik niyeti varsa, ve 2 tarafta istiyorsa.. bozar.. ben bozarım almaya niyetim varsa o kişiyi.. ama almıcaksam bozmam kesinlikle..

0|0
    0|0
  • bozar ama bozmalı mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bozmanın sevgiyle alakası yok ki karar verilmişse herkes istiyorsa bozar. Sevgiye bağlarsak seviyosa sevgiyle bozar.

0|0
    0|0
  • tabiki hemen olmaz iki tarafında sevmesi ve cidden birbirlerini istemeleri gerekiyo sadece benim isteğimle asla bozmam

0|0
    0|0
  • yok bozmaz, evlense de bozmaz kardes kardes takilirlar

2|1
    1|0
  • bozmaz.. dokunmaya kıyamazz.. onun geleceğini etkileyecek bir şey yapmaz ;)

0|0
    0|0
  • bu mantıkla devam edersek çok sevdiğimiz ve kaybetmeyi istemediğimiz için evleniyorsak; sanırım eşimize hiç el sürmememiz gerekir...

0|0
    0|0
  • Burada kız özgürlüğünü kazanmış biriyse ve istiyorsa sorun olmamalı. (özgürlükten kastım iyi bir işi kariyer yapmış kimseye muhtaç olmayacak biri olmalı) öbürtürlü istesede ileriye gitmem

altını çizerek söylüyorum perişan olur...

0|0
    0|0
  • bence bozar eger onu tamamen tüm duygu ve düşünceleriyle kabullenmişsse ve ilişkinin temeli sağlanmışsa bozar:)

bence kızda onu seviyosa vermeli seksin en verimli çağında bu zavkten mahrum olmamalılar:)

0|0
    0|0
  • evet bozar neden bozmasın sonuçta aşk iki kişilik

0|0
    0|0
  • Kız da isterse evet bozar.

0|0
    0|0
  • niye bozmasın. '' insan sevdiğini z.ker mi? '' gibi saçma bir soru olmuş bu.

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsa bozar

0|0
    0|0
  • eğer ciddi düşünüyorsa bozar. çünkü benimsin demek ister.

0|0
    0|0
  • karşımdaki istiyosa bunun ilerde sorun olmucağını düşünüosa neden olmasınn yok kıyamam edemem ama başkası öyle bi kıyar ki aklın şaşar:D anladınn sennn

0|0
    0|0
  • bozar ama yaşın daha erken bozulmak için bence sen sürtünmeyle yetin... 5 dk bir zevk ilişki sonra seni bırakıp giderse doktor ddoktor dolaşırsın diktirmek için :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İki tarafta istedikten sonra olabilir ama seviyorsa zorla böyle birşey yapmaz.

1|1
    0|0
  • tabisi bozar:D neden ona sahip olmak istemesin her erkek bir kadının ilk erkeği olmak ister eğer seviyorsa.bence bu kutsal bir şey.ve gayet normal aşk herşeyiyle aşktır yoksa tadına varamazsınız :D dokunmaya kıyamaz falan gec bu fasa fısoları tam tersi erkek kendine güveniyor ki bunu yapıyor türkiye kosullarında yapıyosa sevgısıne guvenıyor kı yapıyordur.sonra nıye basına bela alsın kı sevmedığı bırı ıcın .D

1|0
    0|0
    • heralde yani ben yapmazsam baska kim yapcak düşüncesyle de yapar sevmek herşeyi için de barındırır zevk de olcak tabi

• niye bozmasın ki sonuçta gerçekten seviyorsa onunla ciddi bişeyler düşünüyor demektir böyle düşünüyorsa da zaten eninde sonunda olucak bişeyi niye ertelesin :) şu kıyamama olayı aşırı duygusal bi yaklaşım ya var mı böyle bişey :)

0|0
    0|0
  • insan sevdiğiyle yaşamak ister o olayı eğer iki tarafta isterse yaşanabilir...

0|0
    0|0
  • tabisi bozar:D neden ona sahip olmak istemesin her erkek bir kadının ilk erkeği olmak ister eğer seviyorsa.bence bu kutsal bir şey.ve gayet normal aşk herşeyiyle aşktır yoksa tadına varamazsınız :D

1|1
    0|0
  • Bu her erkege göre aynı değildir evlenmeden yapmamaktan yana olan bozmaz ama bunu önemsiz gören için durum değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...