Baylara soruyorum. Niye önyargılısınız? Ya da böyle yorumlar yapıyorsunuz?

Arkadaşlar söylemek istediğim şeyleri lütfen dikkate alın ama bazen o kadar rencide edici yorumlar yapılıyorki bakire olmayan arkadaşlar hakkında saatlerdir bunu düşünüyorum geçtiğimiz günlerde birkaç arkadaşın yorumlarını gördüm onlar kirlenmiş, yok selpakla silelim, artık kirli onlar gibi yorumlar gerçekten çok iğrenç! Yaptık bir hata isteğiyle yapanları demiyorum pişman olmayanları değil pişman olan arkadaşlar var sizin bu yorumlarımızı okuduklarında üzülüyorlar. Biz istemez miydik sanki evlenip yuva kurmayı? Ama o bir hataydı! Bakire olmayan kızlar hakkında neden onlar artık kirli diyorsunuz ve o... muamelesi yapıyorsunuz? Ben benimle sevişip beni bırakan alçaktan ayrıldıktan sonra birkaç kişi ile evlenicektim ancak bakire olmadığımı öğrenince def olup gittiler! Çocukluğumdan beri evlenmek anne olmak hayalim benim! Ve diğer arkadaşların da. Lütfen yorumlara dikkat edelim.. Gerçekten üzücü ve aşırı rencide edici.. Sorum şu. Neden bu kadar önyargılısınız? Beyler?

Güncellemeler:
Yani aylardır yıllardır ağlamaktan gözlerimde yaş kalmadı inanın, nolur kınamayın, benim yaşımdaki herkesin çocukları boyuna ulaştı, etrafımdaki insanların hayatlarına imrenmekten bunaldım artık.. Evlenemedim çünkü bakire değilim! Gerçekten çok çok acı... :'( İnşallah öteki dünyada hayal ettiğim evliliğim ve çocuklarım mutlu bir yuvam olur...
kollarında titremek falan mide bulandırıcı şu söyledikleriniz! ve ben ağlamaya başladım şu an! çok kötüsünüz! kötü kalplisiniz! ben kimsenin kollarında titremedim hatırlamıyorum hatırlamak da istemiyorum! yeteri kadar fazla intihar girişimnde bulundum sonuncusnda başarılı olmam için uğraşıyorsunuz herhalde? her gece dua ediyorum ölmek için merak etmeyin bu dünyadan bi kirli kız eksilir siz de sevinirsiniz! Allahım ne olur canımı al diye ağlaya ağlaya yalvarıyorum saatlerce her gece
Arkadaşlar .. lover06 isimli erkek kullanıcımızın yorumu (kendisine sordum bakir değilmiş) " o hayatı sen bilerek yaptın tecavüzmü etti adam sana sanki kendi isteğinle sevişmişsin işte kusura bakma da asla ve aslaa senin gibi bi bayanla evlenmezdm o kadar temiz kız dururken" yorum bu arkadaşlar. veryansınım hiçbirinize değil belki. bu zihniyetteki arkadaşlara... toparlanabilmek için nerden başlayacağımı bilmiyorum. heğinize teşekkür ederm ve üzdügm için özür dilerim ama iyi dglm

0|0
9|40

En İyi Kız Görüşü

• seni yari yolda birakmis o yuzden ben burda genelde yazinca kizin biri cinselik bolumunde, iste hangi geceligi alsam link koyuyor sevgilimle iliskiye girecez. ben genelde bu kizlari uyariyorum. ben 13 yaslarindayken cok iyi hatirliyorum haber programin magazin kismi oluyor ya. yok iste bir kac universitede Turkiyede erkekler arasinda yapilan ankete gore, o erkeklerin 95% bakire olan birisiyle evlenmek istedigini belirtti. tabi bu arastirmanin ustunden benim icin 11 sene gecti ama hep aklimda bulundurdum.

benim de sevgilim var 2 senelik yasadigimiz seyler sinirli. zaman zaman ciddi mi sakaya mi vuruyor bilmiyorum kendi gunahi gel beraber olalim diyor. bende kiziyorum sonra saka yaptim sana senle oyle birsey yasamak istemem cunku aglama zirlamani pismanligini cekemem daha cok birbirimizden sogururz ve ayriliriz diyor cunku taniyor beni. simdi yargilarken insanlari bende yapabilirim diye dusunuyorum su son iki senedir cunku hayatimda biri var. o yuzden elimden geldigi kadariyla bas basa 4 duvar arasinda kalmamak icin 100 takla atiyorum. evlenmek istemiyorum şu an cunku 24 yasindayim ne alaka ama onumuzdeki sene icin aileler tanissin diye baski yapiyorum nedenmi? sevgilim 27 yasinda adam artik ben 24 yasindayim 2 senedir el ele tutus opus nereye kadar. evlensem sirf seks icin evlenecem. rahat rahat yapabilmek icin kocamla. cunku kose bucak bulusmak, bas basa 4 duvar arasinda kalmamak icin hersey yapiyorum cunku insaniz, bende yapabilirim.

ama yapmis olsam sevgilim yari yolda biraksa o onun karaktersizligi olur. hic seks yapmamis erkekler icin birsey demem, onlarin en dogal hakki bakire kizla evlenmek. ama daha once cinsel birlikteligi olmus erkeklerin hic hakki yok bakire kiz la evlenmek istemeleri. erkegin elin kiri degildir. Allah erkege de kadinada zinayi yasaklamis. o erkek eger seks yaptiysa senin, bakire olmani bekleyemez.. senden kacan o adamlarin serefsizligi, kendileri yapmamis sanki. kendileri nekadar namuslu ki bakire kadin bekliyorlar karsilarinda?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• şuan daha başka bir hatanın içindesin. ALLAH a bunun için dua etme. daha çok karşına iyi insanları çıkarması için dua et. ve inançlı biriysen ibadetlerini yerini getir. ruh temizliği de önemli unutma. ben sana kötü birşey söylemedim yorumumu okuyabilirsin aşağıdan. ama yine de özür dilerim senden eğer üzerinde kötü bir etkiye neden olduysam. ALLAH yardımcın olsun arkadaşım. umudunu hiç kesme.

3|1
    0|0
    • alttaki yorumlara bak ya nasıl aşağılayanlar var resmen o... demedikleri kaldı bana ya! :'(

• eyvallah. ALLAH a emanet ol.

• cümlemiz kardeşim. eyw.

• Abi ben o***pu muamelesinden şahsen hoşlanmıyorum ama bana göre de gerçek şu ki bakire olmayan kız benim için kirlidir.

Ben normalde çok geniş bir insanım, yani ilk defa evleneceğim kadın illa bakire olsun da istemiyorum, benden büyük, çocuğu olan birine aşık olsam onunla da evlenirim ama bekaretin benim için burada ki ayrı mı evlenip evlenmeme hususu.

Yani ben evlenene kadar kendimi temiz tutmayı başarmışım bir erkek olarak, erkekler daha kolay yaşayabildiği halde öyle onla bunla yatıp kalkmamışım, tutmuşum uçkurumu, sonra ilk kez evleneceğim kız, daha önce evlenmediği halde bakire olmadığını söylüyor. Abi ben mi dedim sana evlenmeden yap diye.

Yani benimle oldu, sonra bırakıp gitti ben ona inandım ama o beni kandırdı. böyle bir bahane yok, kim dedi ki size evlenmeden yapın bu işi yada karşınızdakine güvenin diye. Yani borç para konusunda bile "babana bile güvenmicen bu devirde arkadaş" diyen hanımlarımız sevdiği adamla hiç bir güvencesi olmadan dahi yatabiliyor. Sizi bırakacak admı sevmeyin o zaman. Yada yapmayın, seven herkes bir biri ile yatsaydı, bakire kız da temiz erkekte kalmazdı bu dünyada.

Hayır, kimseyi eleştirmiyorum, kirlisiniz, adisiniz fahişesiniz falan da demiyorum, dediğim şey yaptığınız şeyin, yediğiniz b*kun arkasında durun. Hataydı, aldandım, evlenecektik o bıraktı falan deyip kendinizi acındırmayın abi, kimse gelmez buna . Yapmışsın işte, öyle yada böyle yapmışsın. Olan bu. Kim dedi inan, güven diye.

Ön yargılı falan değilim, bakiresine de, bakire olmayanına da saygım var ama bir yere kadar. Yaptığı işe bahaneler üretmeye başladığında biri bende ne hoş görü kalıyor ne bişi.

Sonuç olarak, senin seçimin senin kararın saygı duyarım, kesinlikle gözümde saydığın gibi bir görüntü de yok. Eleştirmem de ama kızarım. :)

3|1
    1|0
  • Arkadaşım ilk önce sana şöyle bir tavsiye vereyim, bak ben bir kızla evlilik niyetiyle görüşüyor olsam daha önce ilişkiye girdiğinden bahsederken "hata" kelimesini kullanırsa o kızın ezik hatta yalancı biri olduğunu düşünürüm, hakaret olarak alma lütfen. Çünkü tecavüze uğramadıysan eğer tamamen kendi iradenle yaptığın bir olay, o büyük zevki yaşadın, bir erkeğin kollarında titredin kendini tamamen ona ait hissettin, işte bir erkek bunu kabul edemez. Bir kız yaptığının arkasında durabiliyorsa güçlüdür bence, derse ki: "Ben böyleyim beni kabul eden böyle kabul etsin, yoksa da hayatımda olmasın." diyebiliyorsa güçlüdür ve erkekler güçlü kadınlara saygı duyar. Öteki türlü yaptığının hata olduğunu söyleyen bir kız erkek tarafından hep ezilir, erkek o kızla evlense bile en ufak bir kavgada bunu yüzüne vurabilir.

Tabi evlenmeden onlarca kızla birlikte olan bir erkeğin bakire kız arayışına girmesi de başka bir komedi.

2|0
    0|0
    • Ben yardımcı olmak istedim ama sen benim kötü niyetli olduğumu söylüyorsun, acı gerçek bu erkekler genelde bunu düşünür, kimse ilk gece kan görmeye meraklı değil ama geçmişte sevgilisiyle yaşadıkları aklına gelir. Ben senin kötülüğün için yazmadım ki bunları, eğer üzdüysem özür dilerim. Ayrıca bana vereceğin cevap için güncelleme yapmana gerek yok, engelle listemde değilsindir herhalde.

• Arkadaşım beni birisi eklemiş, o sen misin?

• evet

• Kınamadım.Ama senin adına üzüldüm gerçekten de.Haklısın.Erkekler bakire kızların bekaretini alırlar.Sonra da bakire kız isterler.Ama kızlarda buna izin verirler.Çünkü bakire bir kız bile tecrübeli bir erkeği ister.Sorun şu aslında.Bizim aramızda %30'luk bir piç bir kısım var.Kızlar kendilerini kandıranı,onların söylemelerini/yapmalarını istedikleri şeyleri söyleyenleri/yapanları seviyorlar.Gerçekleri/Hakikati söyleyenleri/yapanları istemiyorlar.İşte bunları söyleyenlerde o piç kısım.Medyada romantizm vs gibi şeylerle o piç kısmın eline daha da bir atıyor kızları.Sonra da durum bu oluyor.

3|1
    0|0
    • Aslında senin şahsında senin durumundaki birçok kız adına aslında bende üzülüyorum.Ama bir yandan da kızıyorum.Çünkü piçlik yapanlara bayılıyorsunuz kızlar.Sizin sorununuz bu işte.

• Ancak ben konunun o kadar basit olmadığını.Kişilik Bozukluğu gibi bir hastalıkla açılanabilecek kadar küçültülemeyeceğini düşünüyorum.

• hocam yorumlarını okudum gerçekten çok güzel düşünmüşsün. açıkçası benden de güzel olgun düşünmüşsün yani gerçekten durum vahim oluyor böyle olunca tabi yani insan üzülüyor ama elden de birşey gelmiyor sonra haksızlığa deli gibi sitem ediyor...

• söylediğin şeylerde haklısın. gerçekten çok seviyesiz yorum yapan kişiler var. karşısındakinin bir insan olduğunu unutup atıp tutuyorlar işte aldırmayın sizde. senin durumuna gelince. bir şeyi yaptıktan sonra pişman olsan bile o yaptığın hatanın yükünü hafifletemezsin.bir anlık zevk için hayatını mahvetmenin bir anlamı yok. malesef ki sende buna bir örneksin. umarım bundan sonraki yaşantın güzel ve hatasız olur ama ne yalan söyliyeyim bende o diğer birkaç kişinin yerinde olsam benden önce ilişkiye girmiş bi kızla olmak istemem. ayrılırdım yani. ben bu yaşıma kadar kimseyle ilişkiye girmedim. uzun süreli ilişkimde oldu çokta sevdim kızı ama karım değil sonuçta niye ilişkiye gireyim ki. hem gunahı da var. sonra şuan ayrıldım mesala kızdan. evlendi diyelim başkasıyla. o adama da gunah olurdu karısı ondan önce benim yatağıma girmiş olsaydı. ben evlenene kadar kimseyle ilişkiye girmem. sevgilimin de dolayısıyla karımın da böyle biri olması gerek.

1|0
    0|0
  • Dostum herkez hata yapar hayatta bunu sakın aklından çıkarma ve biz insanız hata yaparak doğruları buluruz. Türkiyede insanların düşüncelerine sakın takma hatta s.kleme! Burası cahillikten kırılan bir ülke ki damarıma bastın bu soruyla yine. Cahillik üzerine konuşursam sahfalar yetmez. Ama sen kendinden asla ödün verme. Sende emin ol ki yanlış birşeyde yok! Bak Allah'ım o kadar affedicidir ki. gerçekten yaptığın şeyden pişman olduysan tövbe ettiysen ben seni affederim diyor bunu kutsal kitabımızda diyor. Yalnızlık Allaha ait bir kavramdır. seni bırakıp gidenler de gitsinler. insanların aklı fikir belden aşağı olmuş. aşk belden aşağılara ayaklara düşmüş. kimse saf aşkı aramıyor ki kendime bu yüzden dinazor gözüyle bakan biriyim. Sen kendini biliyosan yeter boşver kimin ne dediğini. Seninde kısmetin biyerlerde saklıdır emin ol. sadece zamanı gelmemiştir. :) hiçbir zaman negatif olma güler yüzlü ol kim nederse desin. hayat kısa :)

0|0
    0|0
    • kardeşim islam öncesi cahillik döneminden bahsetmiyoruz. az önce ki arkadaşta 2012 yılındayız diye kendi ağzıyla söylemiş yani. akıl var mantık var. bak ben ingilterede kaldım 9,5 ay elimi atsam ellisi demek biraz saçma olur ama isteseydim en az 15-20 bayanla ilişkiye girerdim. e bundan bana ne yapsaydın o zaman mantığı ile yaklaşabilirsin belki doğaldır ama olayların boyutu hiç te öyle olmuyor işte. benim gibi düşünen ve bu belaya bulaşmayan birçok kişi vardır tabi o ayrı mevzu.

• haklısın belkide bu biraz ağır bir tabir oldu ama milletinde sanki çok matahmış gibi yok devam ederim yok bilmem ne yaparım gibi tavırlarıda sanki sütten çıkmış ak kaşık mantığı uyandıracak millette. ben kesin cehennemlik demiyorum. haşa benim ne haddime ama bunu gizli tutarak Allah (c.c.)'den af dilerse yüce yaradan katında neden bağışlanmasın...

• kardeşlik dediğim gibi herkez hata yaparak ilerler bu hayatta :) en ufak hatanı anlayıp doğrusunu düşünebiliyosan bu hayatta ilerliyosun zorluklarla mücadele ediyosun demektir :) herşey bir sınav sonuçta. varacağımız nokta da belli ama varacağımız noktaya nasıl bir yoldan gideceğimiz bize sunulmuş :) seçimlerimiz yanlış olabilir ama yanlış yaparak doğru yola kesinlikle ulaşabiliriz :)

• yüce rabbim akıl verirken siz neredeydiniz peki hanımefendiler ? zina haramdır, günahtır, yasaktır. hadi şimdide bunları bilmiyorduk deyin hadi inkar edin. hadi Allah (c.c.)'ın ayetlerini inkar edin.

* Zina eden erkek zina eden ya da müşrik olan bir kadından başkasını nikahlayamaz; zina eden kadını da zina eden ya da müşrik olan bir erkekten başkası nikahlayamaz. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. (24/3)

*Kadınlarınızdan fuhuş yapanların aleyhinde olmak üzere içinizden dört şahid tutun. Eğer şehadet ederlerse onları ölüm alıp götürünceye veya Allah onlara bir yol kılıncaya kadar evlerde alıkoyun. (4/15)

*Zinaya yaklaşmayın gerçekten o 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur. (17/32)

*Ve onlar Allah ile beraber başka bir ilah'a tapmazlar. Allah'ın haram kıldığı canı haksız yere öldürmezler ve zina etmezler. Kim bunları yaparsa 'ağır bir ceza ile' karşılaşır. (25/68)

bunlar gibi daha birçok ayet bulunmakta. nefsine yenilmeyip kendini tutan bacılarımızn ne günahı vardı ! zina eden kadından da erkekten de nefret ediyorum !

1|0
    1|1
  • yıl olmuş 2012 konuşulan şeylere bak! evlenmek için bakire arayan erkekler ekseriyetle özgüvensiz,bamya pipili arkadaşlar oluyorlar ve kıyaslanmaktan korkuyorlar ki bu hıyarzanların çoğu da bakir değildir.böyle bir ikiyüzlülük işte..

3|0
    0|0
    • herkes yaptığını görür kardeş öyle kestirip atma falan yok, olmayacakta. bunu zina yaparken ki zevk aldığınızda düşünecektiniz...

• len şakirto benim için düşünülecek bir şey yok,şehvet ile sevişmeye, zevkin doruklarına çıkmaya devam ederim.kızlarımız da kafaya takmasın böyle şeyleri diyorum.senin gibi küflenmiş beyinler yüzünden hayatı kendilerine zehretmesinler istiyorum.kaldı ki senin evleneceğin kadın da zarını muhafaza edip epey bir şey yaşamış olabilir,her türlü offside'dasın bebeyim

• neyse kusura bakma kardeş yanlış anlaşıldı konu başka tarafa gitti...

• kimin ne dediği ,yargısı infazı önemli değil bırak kim ne derse dessin,elbet seni kabullenecek biri karşına çıkacaktır ümitsizliğe kapılma keşke olmasaydı ama olan olmuş elbet sana bunu yapanın yanına kalmaz hiç şüphen olmasın,sadece sabırlı ve akıllı haraket et bu saatten sonra,ayrıca kusurluyum diyede yanlış kararlar alma,bu hatayı sen yaptın ilerde çocuğun olduğunda onların aynı hataya düşmemesi için elinden geleni yaparsın artık,piyasada senin gibi kandırılmış ve terkedilmiş yüzlercesi var sizi anlıyorum o an nefsinize hakim olmak çok zor özellikle sevip güveniyorsanız yelkenleri suya bırakıyorlar,ben size değilde sizi bu hale getiren kişilerin kız çocukları olduğu zaman ne yapacaklar onu merak ediyorum allah islah etsin,sizede yardım etsin

0|0
    0|0
  • kadının bekareti bir kere gider bin sayılır ya erkeğin erkek bin yapar sıfır sayılır mantıksızlık var burada önemlı olan pişmanlık dini bütün biri olmama rağmen kadınlarda bekareti aramam! önemli olan tevbe etmesidir bende günah işledim sonucta o da işlemişse ancak Allaha hesap vermelidir koca adayına değil

1|1
    0|0
  • şimdi burda duygu sömürüsü yapma istersen ben bakir değilim ama hiçbi kızın da bakireliğini almadım zorla yapmadım karşılıklı isteyerek oldu bişeyler hem kız olarak sizin sorumluluğunuz bizden daha fazla kendinize dikkat etceksiniz eger etmezsen böyle hemen verirsen kalırsın böyle işte..önüne başka biri çıkar onla da sevişirsin sonra biri daha çıkar onla da derken hayat geçip gider kimse senle ciddi düşünmicektir en azından ben ASLA düşünmezdm!

0|0
    3|2
  • tartışacak birşey yok arkadaşım ben kendi adıma söyleyeyim hayatım boyunca bir zardansa kişiye değer verdim ne bakireler biliyorum yaptıklarını yaşadıklarını birçok kişi bir araya gelse yapamaz bu bekaret konusu çokta büyütülecek bir konu değil bence ki evlendikten sonra neyin ve kimlerin girdiğini nasıl bileceksiniz önemli olan vücüdun değil karşımdaki kişinin zihniyetinin bakire olmasıdır bence eski eşimden ayrıldıktan sonra çok kız arkadaşım oldu bakire olmayanlarda vardı aralarında ama hiçbirini bakire değiller diye terkte etmedim hakirde görmedim dediğim gibi bana göre zihniyet bakir/bakire olmalı...

0|0
    0|0
  • bu bizim milletimizde yaygın bi sorun.. çünkü müslüman ülkede yasıyoruz ailelerden cekınıyoruz ya duyulursa ya bısey olursa falan filan.. bana cok sacma qeliyor bunlar mesela size bi soru simdi bi kız sadece bi erkekle herseyı yasıyor sonra ayrılıyor sız buna o... diyonuz demi.. sımdı bıde bakıre bı kız war ama herkezle sevişiyor ama bakire şimdi söyleyin bana bunların hangisi o... oluyor ? eger insan qercekten severse ve güvenirse bunlar ufak detaylar..

0|0
    0|0
  • önemli olan kalbi s.kismesin. Gönlü güzel, içi temiz, sadık olsun. Bazı seyler geri alınamaz her insanı geçmisi için yargılayamayız. beden birkaç kez kirlenmiş olabilir ama ruhu temizlendikten sonra aşkı sevgiyi hep yaşarsın. Beden bir kılıf gibi değilmidr. Şayet ben olsam atıyorum 30 yaşındaki bi bayanda bekaret beklemem. Eğer beraber mutlu olabiliyosak bana gereken güveni veriyosa kafaamı fazla bulandırmam. herkez geride kirli çamasır bırakmıştır. Biz önümüze bakalım derim.

1|0
    0|0
  • link genelleme yapmayalım, yapıyorsak da mutlaka istisnaları göz önünde bulunduralım... benim için soğan zarından farkı yok ;)

1|0
    0|0
  • Birazda yaşadığımız ülkenin kültür seviyesinden kaynaklanıyor.İngilterede doğdum çift vatandaşlığım var orada bir çok arkadaşım var 16 - 17 yaşında çoğu bakireliğini kaybediyor ve bu onlar için sorun olmuyor.Çevresindede gayet normal karşılanıyor.

Şimdi bir erkek cinsel münasebet yaşıyorsa kızında bunu yaşamaya hakkı var diye düşünüyorum.

1|0
    0|1
  • Peki bundan bize niye bahsediyorsun? Yani ağlaman falan, bunlar bana çok fazla acındırma halleri gibi geldi :S

0|0
    0|0
  • Öylelerini bir erkek olarak bende anlayamıyorum. Bir kızın sevdiğinde herşeyi yapıcağına inananlardanım. Sen bir p.. olarak o kızı kullanıp atarken iyi ( istisnalar kaideyi bozmaz ) ama aynı sekılde bır p..i sevdiği için onun kurbanı olmuş kız pişmanken ve sen onla evlenmeyı dusunurken ogrenınce defolup gitmekte nesi ?

0|0
    0|0
  • Asla bakire olmayan kızlara hakaret etmem, o kadar küçülmeye de gerek yok. Bir hatadır olabilir ancak bunu burada marifetmiş gibi anlatanlara her zaman beddualar edeceğim. Söylediklerine de katılıyorum, imzamı atıyorum altına.

1|0
    0|0
  • yok yok ben söylediklerimden vazgeçtim aksine istediğin gibi eğlen bacım bu hatayı yapan bir tek sen değilsin nasılsa. Allah (c.c.) eninde sonunda affeder günahlarımızı değil mi ? bence ağlamak yerine hayata tutunmalısın daha göreceğin güzel günler var...

0|0
    0|0
    • Furkan s�resinin 68-70. �yetlerinde Cen�b-ı Hakk’ın has kulları anlatılırken onların Allah Te�l�’ya ortak koşmayacakları, adam öldürmeyecekleri ve zina etmeyecekleri belirtilir. Bu günahları işleyenlerin ise, yaptıklarının cezasını mutlaka çekecekleri ve kıyamet gününde pek kötü bir duruma düşecekleri anlatılır. Sonra da bir istisna yapılarak şöyle buyurulur:

“Ancak tövbe ve iman edip iyi işler yapanlar başkadır. Allah onların kötülüklerini iyiliklere çevirir. Allah çok bağışlayıcıdır; engin merhamet sahibidir.”

• o hayatı sen bilerek yaptın tecavüzmü etti adam sana sanki kendi isteğinle sevişmişsin işte kusura bakma da asla ve aslaa senin gibi bi bayanla evlenmezdm o kadar temiz kız dururken

0|0
    6|0
    • sen bakir misin?

• çok merak ediyorum da sen temiz misin peki? dinimizde erkeğin de kadının da zina etmesi günah diye biliyorumm? bu durumda sen de kirli oluyorsun? 1 güncelleme daha yaptığımda şunu söyleyeceğim. hepiniz dua edin arkadaşlar. Lover 06 nickli arkadaş anal oral yapmış sürtünme yoluyla sevişmiş seksin sokma işlemi hariç her türlüsünü yapmış bakire bir kızla evlensin. Artık sürekli bunun için dua edeceğim. Gece gündüz hemde. kesinlikle şakam yok.

• bakire kız diyince neden direk aklınıza oral anal yapmış ama önden yapmamış kız profili geliyo anlamış değilim..O dediklerini hiç yapmayan temiz kızlar da var sen böyle düşünerek ancak kendini avutursun..

• elinden öpüyorum arkadaş

1|0
    0|0
  • Bir hata yapmış ama sonunda gerçekten Pişman olana, or*spu diyenlerin, kendisi or*spudur...Onlara kirlenmiş diyenlere söylüyorum bu sözü; "Bilin ki Onların en azından bedenleri kirli, ama sizin bütün hayatınız ve yüreğiniz pislik!"

1|0
    0|0
  • hakaret ve rencide etmek yapımda yoktur,önyargılı olmayıda olanıda sevmem,dinlerim derdini paylaşırım,alay asla yoktur asla.

1|0
    0|0
  • üzüldüm.ve gerçekten pişman olup.samimi olarak yani..o*luğa vurmadan.bu tarz kızların benm gözümde bakireden farkı yok.tüm içtenliğimle söylüyorum.

0|0
    0|0
  • bu kadar kafana takacak bir durum yok... ben sana benim fikrimi söyledim benim gibi düşünen az da olsa var... her insan aynı fikirde olmaz... arkadaş öpsünde başına koysun senin gibisini.

0|0
    0|0
  • Evet hakkın ama evlenmeden cinsellik yaşamayın be kardeşim.. Aşık isem gerisi umrumda olmaz.. Cinsellik yaşamadan bile dururum sevdiğim kızla bir hastalık vs kötü bir şey olsa Allah muhafaza...

0|0
    0|0
  • çok doğru söylüyorsun kardesim en sevmediğim şey inanki küçük görmek

1|0
    0|0
  • zihniyetler zor değişir bee ablası

1|0
    0|0
  • tartışmak lazım bu konuyu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• evet işte benim konum :) bazen keşke erkek olsaydım diyorum bu hayat resmen onlara ait gez ye iç sikiş hiç önemli değil çünkü sonuçta onlar erkek onların kalkan bir sikleri var değil mi ama biz sadece bir zar için değersiz sayılacak kızlar sana mı kalmış bana değerli yada değersizsin demek sen mi karar vereceksin günahımı sevabımı buarada bende bakire değilim pişman mıyım yerine göre pişmanım evet ama kardeşim geçip yok patlak balon yok bilmem ne normalde beyinlerini hiç çalıştıramayan zavallı erkekler bu konu hakkında ne kadar çok zorluyorlar kendilerini haklı çıkarmak için.Ulan kendin onlarca karıya yatarsın ki ben bakirim diyen erkeği hiç inanmam evlencem yok bakire olsun karıyı bulmuşsun o p**evenklikle zarı ararsın*buldu kılı arıyor neysem kardeşim sanada çok üzüldüm bende senin gibi olur muyum bilmem ama bu erkeklere doğruluk yaramaz diktir kurtul gitsin 100 tane bakire kızdan daha bakiresin bence ;)

1|1
    1|3
    • ağzını topla şerefsiz kim neyi patlatıyor gerizekalı sen ilk konuşmayı öğren

• o*, fahise, kasar gibi kelimeleri artik

prensesim, tanricam olarak aliyorum.

ki oyleyim. hepsiyim.

3|1
    0|1
  • yaa insanlar hata yapar. Kimsenin ne dediği önemli değil. Belki o kız öyle bir tevbe etti ki Allah onu kabul etti. İslam'a göre hükümler acik. Zina eden erkek zina eden kadinla zina eden kadin zina eden erkekle evlenmeye layiktir. ama gel gor ki magdur olan yine kiz. erkek her turlu pisligi yapiyo bi de temiz bakire kiz istiyo. Böyle erkekler. Sizden adisi yok!...

2|1
    1|0
  • Keşke insanlar biraz daha duyarlı olsa...

0|0
    0|0
  • karsına karakteri düzgün seni gercekten seven biri cıkacagında bekaret sorunu olmayacak

1|1
    0|0
  • Seni bakire olmadığın için terkedenler eminim bakir değildir. Erkeklerin çoğu böyle kendileri her haltı yer ama karım bakire olsun der. Yok öyle bi dünya

2|0
    0|0
  • diktir

birde bu yazıyı ayzdığın için teşekkürler burda yzıalnalra inanamz artık bazı kız arakdaşlarımız

1|0
    1|4
    • gelde bunlara guven

• diktirince o evlilik nasıl yürüyecek nerede kaldı dürüstlük yazık gerçekten mantığınıza yazık

• kaç kızla yattın senn dürüstlüğün nerde

• diktir hayatım :)

0|0
    1|4
Yükleniyor...