Arkadaşlar kız arkadaşım hamile mi?

Arkadaşlar kız arkadaşım göğüs üçü çok ağrıomuş hamilelik belirtisi diyor ama ben kondom kullanmadan yapıorum en son biteceğime yakın takiorum diğer belirtiler yokmuş neden göğüs üçü ağrıyor reglle alakası yok diyor yardımmci olurmuşunuz?

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• ilişki ne zaman oldu yani aradan nekadar zaman geçti regli olmadı mı hiç göğüs ucu ağrısı tek başına belirti olamaz bence test yapabilrsnz tabi birde belirtiler belirli bir süre sonra ortaya çıkar psikolojik olabilr bu

0|0
    0|0
    • 15gun once falan yaptik reglede 7 -10var

• Ay basinda regl olacakmis

• hmm sanırım düzenli adet döngüsü var sanmıyorum olduğunu regli ağrısı olabilr o yani stres yaşamıştır mevsimden etkilenmiştir emin olmamalı adet acısı değil bu diyerek çnkü insanın bedeni bazı şeylerden etkilenebiliyor bu ağrı bundanda olabilr regli gününü bekleyin yinede isterseniz saten tam doğru sonuç alabilmenz için test için beklemelisnzde regli olursa korkulcak bişi yok demektir ama büyük ihtimal regli olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Psikolojiktir

0|1
    0|0
  • ya kardesim iki ay sonra evleneceksen kiz arkadasin degil nisanli sayilirsin biiir. ikincisi burda vakit harcayacagina git bir test yaptirin.

0|0
    0|0
  • Sanmam o ne yaa göğüs ucu acıyormus hamılemıymıs olmaz ole bı sey qıtsın test alsın yapsın

0|0
    0|0
    • Guya gogus ucu hamilelik belirtisiymis ama diger belirtiler yokmus

• Gogus ucu agrimasi hamilelik belirtisiymis guya

• Ya yok öyle bir şey (:

• Başka nedeni de olabilir test yaptırsanıza

0|0
    0|0
  • ne kadar zamn oldu gögüsleri ağrıyomuş regl olcaktır belki ondandır.regl olmazsa eğer test yaparsınız rahat olun bence stres geciktirir.sevgilimde aynen senin gibi ya ama bişey olmadı olmaz inşallah

0|0
    0|0
  • baba oluyorsun gözünaydın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle tek başına belirtimi olurmuş :)) hatun yemiş seni .. bence bi düşünn göğüs ucu ağrısına sebep olucak bişeyler olmuştur aranızda ;)

1|1
    0|0
  • yahu ne alakası var vallahi öyle pimpirikli bir milletiz ki olmayacak şeylerden neler çıkarıyoruz. dostum en son adet tarihi ne zamandı, ilişkiye ne zaman girdiniz?

0|0
    0|0
  • yakında burada yoldan geçerken kıza selam verdim acaba halime kalırmı diye sorular görürsem hiç şaşırmayacağım...

0|0
    0|0
  • gögüs ucunun üstüne yatmıştır ondan acıyordur. :P

0|0
    0|0
  • seviş seviş sonra hamilemi diye konu aç , kız kardeşin içinde konu açan biri olur inş

0|0
    0|0
  • bilmediğin .oku git mektebinde oku

0|0
    0|0
  • bunu haydar abi ye sorsan seni kalaylardı eminim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...