Kendimi aptal gibi hissediyorum. Bana yardımcı olun arkadaşlar

iş arkadaşımla çıkmaya başladım 3 hafta önce felan ondan önce çok iyi arkadaştık şakalaşıyoduk, birbirimize sorunlarımızı anlatıyoduk vs. Sonra birbirimizden etkiendik ve sevgili olduk herşey çok iyi başladı açık konuşmak gerekirse birlikte olduk. Birlikte olduktan sonra benden sogumuş olması yada sırf kullanmak amaçlı benimle çıkmasıydı. Bir haftada bana karşı çok degişti arayıp sormuyo selam vermiyor. Bende bunu hissedince konuşmak istedim. Neden böyle davranıyosun diye sordum oda bana aynı iş yerinde olamayacagını bahane etti aslında sorun benim bakire olmamamdı ve ayrılmak istedigini söyledi. Kötü olan karaktersiz olması benimle çıkarken aynı iş yerinden başka kıza çıkma teklifi göndermesiydi ve ayrıldıktan sonra onun hakkında bir çok şey duymamdı. Arkadaşlara daha önce birlikte oldugu kızları anlatıyormuş. Benim korkum iş yerinde kimse bizim çıktıgımızı bilmiyor. Karaktersiz dededim ya benim hakkımdada böyle konuşurmu? Konuşursa nasıl tepki vermeliyim? Kafayı yeme eşigine geldim. Böyle olacagını tahmin etmemiştim çünkü güvenmiştim. Kendimi suçluyorum hatalıyım yapmam gerekirdi sonuçta yıllarca aynı iş yerinde çalışacagız sürekli onu görmek durumunda kalıcam. Bana yardımcı olun arkadaşlar sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba öncelikle kendini suçlama. Çünkü sen güvenmişsin , birine güvenmenin zamanı yoktur. 1ay ya da 1 yıl gibi.

Senin bakire olmadığını biliyor muydu ? eğer biliyordu da devam ettiyse evet onun karaktersizliği.

Kimse çıktığınızı bilmiyormuş dediğin gibi herkese herşeyi anlatan biriyse yalanlayabilirsin. Sonuçta bu da senin onurunla ilgili bi durum , dürüst olmak zorunda değilsin. Bence sen bi süre hiç konuşma olumlu ya da olumsuz , yoksa basit duruma düşersin karşısında. zamanla seninle konuşmak ister tekrardan. Böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Başında kendim söyledim ona dürüst olmak istedim. Yalan söylemeyemedim bu konuda bilsin istedim. Ben onun öyle herşeyini ulu orta anlattıgını sonradan ögrendim. Ben şuan onunla hiç konuşmuyorum. Onun zaten şuanda benimle pek ilgisi yok diger kıza kafayı takmış onun peşinde. Napıcam ben ya çok kafama takıyorum bu durumu

Erkekler Ne Diyor 8

• adamda haklı sende halısın.haksız olan bırısı var ama kim :/ cocuk bekarete onem verıyor bırsey dıyemezsın dsuncesı bu sonucta

0|0
    0|0
    • ben ona bişey demiyorum ki zaten olabilir. herkesin kendi düşüncesi benimde zaten kendimi ona yamamaya çalıştıgım felan yok. sadece karaktersizlik yapıp arkamdan konuşursa diye benim korkum buna bir çözüm bulmam lazım. yapmadıgı bişey değilmiş yani öncekileri anlatıyosa benimle yaşadıklarınıda anlatır.

• pardon sımdı anladım.konusamaz emın ol.sen rahat ve kendınden emın oldun surece konusamaz.konusdugunu dusun mesela senın dıyecegın teksoz ben adam bıldım ve guvendım demekkı karaktersızmıs deyıp kendını temıze cıkarırsın rahat ol şampıyon fazla canını sıkma kafanada tokadan baska bırsey takma

• sakat bi durum adam resmen kullanmis atmis

0|0
    0|0
  • adam tadına bakmış demekki beğenmedi yapacak bişe yok hemen istifa et yada tayinini aldır

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • sen çok güvenmişsin ,adam da bunu fırsat bilip alacağını almış ve atmış...

0|0
    0|0
    • tamam bu yaşadıgım hataydı kabul ediyorum ama güvenmedende bir ilişkiye nasıl başlanır ki?

• ne kadar tanıdın ki güvendin,ve eminim çok temiz kalpli olduğundan kaybetmişsin.

• Çok erken teslim etmişsin kendini be kardeşim. :/ Biraz temkinli durun..

0|0
    0|0
  • emelinee ulaşmış adam seni resmen kullanmış maalesef...

0|0
    0|0
  • o değilde evlenirken ne olacak ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hata sende bu kadar erken bir erkege güvenilmeyecegini bilmeliydin. herşeyi zamana bırak olan olur zaten konuşursada umursama herhangi bir tepki verme. kısacası onu sallama yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
    • şuan zaten öyle davranıyorum. Evet hata yaptıgımın farkıdayım... :(

Yükleniyor...