Homofobik miyiz? hmm?

herhangi bir cevapta seks veya meme dediğimde ortalama on arkadaş ekleme talebi alıyorum.lezbiyen geçtiğinde cümle içinde,bu sayı beş dolaylarına düşüyor,i*ne gey eşcinsel dediğimde tık yok,transeksüel,travesti dediğimde ise bir iki kişi talebini geri çekiyor.izahat istiyorum.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen hayal gücü ve fantezilerin sevgi mineralleri olarak buhar halinde bulutlaşıp yağmur damlacıkları halinde seni ıslatması gibi düşünebilirsin bu arkadaşlık tekliflerini dört mevsimi bi arada yaşayan ülkemizin insanları da haliyle dört köşe düşünüyor .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sanırım insanlar bazı şeyleri kendine bile itiraf edemiyor.bir zamanlar bir arkadaşım vardı sarhoş olduktan sonra erkeklerle beraber olurdu sonra farkettim erkeklerle beraber olabilmek için sarhoş oluyormuş.kimisi düştümü götürür kız erkek ayırmaz bazısıda denemek için yapar ama bu keşif hiç bitmez aynı yeri keşfeder eder durur meme olayına gelince memeyi herkes sever be hanımefendi buna erkekler nasıl dayansın

0|0
    0|0
  • keşke taşralılar seni bir inşaatta sıkıştırmamış olsaydı bir zihinsel engelliye bu yapılır mı yazık olmuş gençliğine

hm bu arada engeli hakettin

0|0
    0|0
  • reel hayatta kimsenin iplemediği bir tip olduğun için burda egonu tatmin et daha ne istiorsun p*rno kraliçesi gibisin zaten

0|0
    0|0
  • valla meme kelimesini görünce bende arkadaşlık teklifi gönderectim ama vaz geçtim şaka şaka

bence böyle açık saçık yazmak konuşmak biz erkeklerin hoşuna gidiyordur onun için arkadaşlık teklifi gönderiyor olabiliriz

0|0
    0|0
    • şakası falan yok göndermiişsin işte.

• dur bi bakim ne zaman göndermişim

• valla doğru söylüyon kız göndermişim ama seksi yazıştığın için göndermemişimdir buna emin olabilirsin gıda sektöründe çalışyormuşsun karnım çok açtı onun için göndermişimdir he he he

• gençlik ateşi, sen kadın olarak alıyorsun, ben bile alıyorum talep ya... çok garibime gidiyor, profili görebiliyorsam inceliyorum kabul ediyorum, göremiyorsam zaten kabul etmiyorum.

0|0
    0|0
  • memeden sonrasını okumadım(arkadaş isteği gönder)

0|0
    0|1
  • Algıda seçiciyiz..

0|0
    0|0
  • türkiye henüz buna hazır değil :) evet homofobi iz şimdilik ama zamanla bu algıda değişecek

0|0
    0|0
  • Çok aç bir toplum olduğumuz için böyle...

0|0
    0|0
  • Sende o zaman seks veya meme deme.

0|0
    0|0
  • Zaman kötü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belirli bir levela gelmeden arkadaşlık talebi gönderilmemeli bıktırıyorlar

0|0
    0|0
  • başka tercihleri kabul edememe gibi bir durum var aslında toplumsal olarak. bunu çok iyi gözlemleyen biriyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...