Acıdan ölüyorum?

Bakireyim. Geçen gün erkek arkadaşım parmağını birçok kez içime soktu fakat kan gelmedi. Esnek zar muhabbeti duydum. Öyle bir şey olabilir mi? Bir de deliğe parmak ucuyla bile dokunulsa acayip canım acıyor. Parmak olayında da zevk için acıdan mefta oluyordum. Neden bu kadar çok acıyor olabilir?

Güncellemeler:
Bu acıma mevzusu daha öncelerden de vardı. Yani ben kendimi bildim bileli dokunsam bile acıyor orası.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Tahriş etmiş herif. Bu durumda parmakla yapılması baya sıkıntı doğurabiliyor. Zarı yırtmak için zorlamış ancak sadece yara yapabilmiş gibi görünüyor. Doktora görünseniz iyi olur. Mikrop kapabilir.

0|1
    0|0
  • senin lavuk işi bilmiyo yanlış parmagı sokmuştur :D

0|0
    0|1
  • olabilirrrrr

0|0
    0|0
  • o bölgede sanırım bir tahriş olma durumu ya da bir sivilce oluşumu vardır. her zmanmı böyleydi

0|1
    0|0
    • Evet her zaman böyleydi. Islanınca sorun yok ama acımıyor

• Mesaj at yardımcı olayım :D

0|0
    0|2
  • Bir kez girmesi lazim.

0|0
    0|1
  • zedelenmiştir bir iş yapıyonuz bari tam yapın :)

0|0
    0|0
    • Ben bildim bileli böyle, dokununca acıyor

• İyi deee bir gariplik var gibi arkadaşlarıma da sordum onlarda öyle bir şey yokmuş. ben bu gidişle bakire ölürüm

• bir uzmana görün ozaman

• bir muayne ol en kolayı mikrop kapmasın

0|0
    0|0
  • zedelemiş şeyini :))

0|0
    0|0
  • istersen sorıunu düzeltebilirim acayip düzlerim yani :)

0|0
    0|1
  • Yazık valla :(

0|0
    0|1
  • Alışık olmadığı için tahriş ve başlı zedelenme yapar, zarınız da esnek muhtemelen, parmak girince zar zırtılır normalde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilkse ondan çok acıyo olabilir salaklik yapma erkek arkadaşına verme kendini çok ama çok pişman olursun gerçi iş işten geçti büyük ihtimal zarın esnekse Şansın varmış ama yapma bidaha pişman olursun

0|0
    0|0
    • Biliyorum şanslı mıyım şanssız mıyım henüz karar veremedim.

• Tekrarlama bunu bidaha şanlıda şanssızda olsan

Yükleniyor...