Sunetci cocugun dramatik anlari !!! sok sok sok?

www.facebook.com/video.php?v=690661337707976 hahaha komtum cok tatli yaaa... Beyler sunet anlarinizi hatirliyormusunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cok güldüm valla sagol :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok küçüktüm amcamlarda kuzenlerimle kalabalık şekilde olduk :) iki kısa an hatırlıyorum kahverengi beyaz çizgili takım elbiseli birinin kucağına oturtulduğumu ve sonra kıymetlimin ucunda kan görüp ince ve yüksek sesle çığlık attım onu hatırlıyorum başka birşey hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kıyamam :D Hiç ağlamamıştım ben. İki dakikada hallolmuştu.

0|0
    0|0
  • ahah çok tatlı çocuk ya :D

0|0
    0|0
    • pipimi cok seviyorum doktor

• hayır ikna çabalarıda enteresan çalışıyor mu falan kontrol edecekler diyor hahaha :D

• hahaha evet hahaha ilk defa öyle bir yorum duyiyorum bir dokturdan cok komik geldi

• Çocukmu sünnetciymiş ne mezunusun sen

0|0
    0|0
  • beni dişçi sünnet etti babamı da berber etmiş abuk bir aile geleneğimiz var.

0|0
    0|0
  • Hiç korkmamıştım, zaten ağlayıp da karizmayı çizdirmem :D

0|0
    0|0
    • Abim dokturlar söylemedigi kufur kalmadi hahaha bir an agliyor bir an kufur ediyor

• Hadi ya :) benim haberim bile yoktu olacağımdan :D

• anılarım canlandı :)

0|0
    0|0
  • sizin doğumunuz varsa bizimde sünnetimiz var :)

0|0
    0|0
    • dogum daha beter, 9 ay sanci cekiyorsun sonra dogumd da yaklasik 8 saat felaket bir sanciyla zorluklarla cikartioyruz bebek sizin gibi pipinin ucunda biraz et almak gibi benzemez...

• tam keserken sünnetçinin yüzüne işemiştim :D iyi adam kökünden kesmemiş ben olsam keserdim hahaha

0|0
    0|0
    • ayyy igrencccc yazik oldu adama :D

• uyuşturmuştu çişimi yaparken hissetmedim zaten ama görünce bir noluyo dedim hahaa :D diyorum ya ben olsam kökten keserdim hahaha :D

• Hatırlamıyorum, annem anlatıyor arada 😒

1 haftalıkken sünnet olmuşum 😱

0|0
    0|0
    • ayyyy okadar erken mi kiyamam

• Yaa 😃 1 haftalık avuç kadar bebeğe yapılır mı diyor insan..
      ama pipi ucu kapalı olduğundan idrarı atamamışım..
      patlasak daha kotu olurdu 😭
      intikamımı almışım zaten dedemin doktorun üstüne salmışım

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahhh kıyamam yaa :( doktorlar sizi seviyorum diyo bide canım ya :)

0|0
    0|0
    • evet yemin ediyorum dodktur size cok seviyorum pipimi cok seviyorum doktor

Yükleniyor...