Rüyamda penisim yarısından kopuyordu yardım edin?

Rüyamda penisim bildiğiniz kopuyordu işte. Ama ne kan akışı vardı ne de şiddetli bir ağrı vardı. Sadece ucu karıncalanıyordu. Mast yapmaya gittim rüyamda gayet normaldi ama uzayabiliyordu ucu. Kötü haber şu ki hala karıncalanmaya devam ediyor. Sanki uyuşmuş gibi. Ne yapayım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Zaten senin penisin gercekte karıncalanmaya baslamıs o yuzden sen onu hissettigin icin o an rüyandada onunla ilgili birsey görüp, uyandigindada o yuzden oyle oluyo gibi hissediyosun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kan vigörmüşsün kan rüyayı bozar

0|2
    0|0
    • Kan akışı yok dedim soruda

• Peki sağolun iyi günler

• İyi günler

Erkekler Ne Diyor 3

• bu yüzyılda hala rüyalara inanıyorsunuz ya diyecek kelime kalmıyor sadece pes artık

0|0
    0|0
    • bak cahil. terbiyesizlik yapma. boş kafalı olan sensin. çünkü laf olsun diye soru soran sensin. aslında senin gibi ahmak geri zekalılar böyle sitelerin anlamını bilemez. burada olmak topluma fayda sağlamaktır. burası da bir eğitim kurumu sayılır ama senin gibi geri zekalılar anlamaz.
      ne zaman ki ahmakça sorularına uyanırlar o zaman adına boş yere sordum derler. siktirol git terbiyesizlik yapma sen çelik çomak oyna. boş kafalı senin gibi imansızlarda olur. köpek. ben yükesk mühendisim. senin gibi çok geri zekalıyı adam ettim. ve 47 yaşındayım. sen önce büyüklerinle konuşmayı öğren diyecem ama allah gibi en büyük varlığı tanımayan beni zaten tanımaz

• kes yarısını gitsin ne olacak

0|0
    0|0
  • Korkma bise olmaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...