Dus ahizesinin suyunu vajinama tuttum kizlik zarim bozulmus mudur karnim agriyo?

Dusun ahizesini vajinama dogru tuttum ustte dogru tuttum comelerek 10 dakika ama az alta da geldi dustan ciktiktan sonra o delik agrimaya basladi. kizim cinsel iliskim hic olmadi. acaba kizlik zarim bozulmus mudur? Ciddi soru soruyorum dalga gecmeyin kizlar cevap versin kizlik zari bozulunca karin agrir mi? karin dedigim vajinanin o giris kismi agridi biraz seneler once kadin doguma gitmistim senin zarin kalin kizligin bozulunca kanamayabilir belki dedi belki de kanar dedi baktim kan yok. nasil anlayabilirim?

Güncellemeler:
Ben bir kadin dogumuma mi gitsem killandim yaaaa
Bozulduysa da doktora gitmesem mi bu aciyla yasayamam

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• oturduğundan gerginlikten ağrımış olabilir. bir de o bölgede enfeksiyon varsa ve sıcak su tuttuysan o da ağrı yapar. zar su tazyiki ile yırtılmaz. korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Soğuk su mu tuttun yoksa bayağı sıcak mı?

0|0
    0|0
  • Duş Ahizesini Vajinanıza Tuttugunuzu Yazmışsınız
    1 Kızlık Zarının Bozulması İçin Vajinanıza Bir Cisim Girmesi Gerek
    2 Kadım Doğum Uzmanına Evli İseniz Gitmenizi Tavsiye Ederim Yeni Kanun Hükümlerine Göre Kadın Doğum Uzmanları Vajinadan Bekarlar Muayne Edemezler Edenler Hakkında Cezai İşlemler Yapılır Tabi Şikayete Bağlı Suç

0|0
    0|0
  • Kalin kizlik zari dogumda yirtilir ayrica tazzikli suyu tutgn icin agrimis

0|0
    0|0
  • dus ahizesini mi soktun naptin anlamadim ben

0|0
    0|0
  • dostum o kadar basit birşey değil o mutlaka bir kontrole git için rahat olsun derim

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşım
    Kesin çözüm olarak bir aynanın karşısına geçip bak

0|0
    0|0
  • Kanamazsa kim inanır ki bakire olduğuna. ben ona takıldım ^^

0|0
    0|0
  • Ahahhahah ulan ilk defa güldüm şu poklu sitede.

0|1
    0|0
  • Kontriolle anlasilir muhtemelen ama su tuttuğundan agri olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • senin artık senin Aquaman cinsi de cocugun olur artık

0|0
    0|0
  • Oran buran degilde onca su boşa aktı ona acıyorum ben:-) :-)

0|0
    0|0
  • Bozulmuş olabilirsin. Zevk'de almıyorsunuz niye yapıyorsun. s

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmış olabilirsin, ve büyük ihtimal, sarı veya beyaz akıntıların başlarsa yakında anlarsın, böyle şeyleri doktor kontrolünde yapın çok tehlikeli :)

0|0
    0|0
  • Suyla bişey olmaz korkma içinde su kalmıştır akar zamanla

0|0
    0|0
  • kızlık zarın o durumda bozulmaz
    karın ağrısı ile hiç ilgili değil

kızlık zarının bozulması için vajinana bir cisim sokman ve o cismin en fazla 2 cm vajinana girmesi lazımdır
    tazlikli su tutma bakirelerin yaptığı bir mastürbasyon şeklidir suyu klitorisin üzerine tutarak boşalırlar

yani korkma kızlığın yerinde duruyor

0|0
    0|0
    • 5 10 dakika o delik yeri acidi cunku ustte tutarken alta da su geldi gelince de acidi belki de bozuldu kesin olarak nasil anlayabilirim?

• Doktora ne dicem dusu tuttum bozulmus mudur mu diycem

• kızlık zarı muayenesi yaptıracağım dersin

• Kızlık zarı vajina girişinin 2-3 cm içerisindedir, suyun tazyik etkisi ve basıncı tahriş ve ağrı yapmıştır. Zarla ilgisi yoktur.

0|0
    0|0
  • eğer bozulduysa bu şekilde bozan ilk kişi olarak tarihe geçersin bence eşinede anlatırsın durumu duş ahizesini tutmuştum bozulmuştu diye :)

0|0
    0|0
    • Esim inanmazsa napicaz?

• Hahahaha

• hem doktora gitmişsin sorun yok o zaman gerçi zar kalınmış kanamazsa iş yeniden sakat sen bence eşin olacak kişiyle en baştan konuş bu durumu herkes anlayışlı değil esnek zar kalın zar bilmiyor kan akmayınca büyük olaylar çıkabiliyor.

• Kesin bozulmusdur gecmiz olsunn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kan yok sa bozulmamistir su soguk ise agri normaldir

0|0
    0|0
    • Ama doktor kizligin kalin belki kanamaz dedi

• Bozulmamıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...