Bikini bölgem iltahap kaptı galiba Zonkluyor cok fena ne yaparsam rahatlar pazartsi hastahaneye gidecegm?

Gecici bir cözm yok mu cok kötüym kaşıntı yapıyor sıcak su torbası koysam rahatlarmiyim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olağan akıntınızda değişme var mı? Renk, koku ve kıvam olarak!!!

0|0
    0|0
    • Yaklasik bir aydir regl akintisi var ve rengi koyu kahvrengine döndü cok fazla ped kullandigimdan dolayi mi neden bilmiyorum kaşıntım var ve zonkluyo

• Böşgeyi her daim kuru ve hijyenik tutmanız enfeksiyon riskini minimuma indirir, kaliteli günlük ped ve pamuklu iç çamaşırı kullanın ve sürekli değiştirin, bayanların genital bölgesi erkeklere oranla daha hassastır. Kış aylatında da soğuğa karşı ayaklarınızı iyi koruyun, idrar yolları enfeksiyonu da olabilir. Idrarınızı yaparken zorlanma ve yanma oluyur mu? Rengi koyu sarı mı? Regl bir ay sürmez, kist belirtisi de olabilir. Vücudunuzun neresinde olursa olsun bir problem olduğunda, hücre yenilenmesine bağlı olarak bir hafta içerisinde iyileşme ve gerileme olmazsa mutlaka doktora gidin.

Erkekler Ne Diyor 6

• sakın ha sıcak su koyma. sıcak enfeksiyonu artırır daha çok sıkıntı yaşarsın

0|0
    0|0
  • bikini bölgesi kaptı yoksa vajinanızmı? bikini bölgeniz iltihaplanma söz konusu ise epilasyon dan kaynaklana bilir eger vajinada sorun varsa bu durum yumurtalıklarda ya da ğşğtmeden kaynaklanabilir.

0|0
    0|0
    • Vajina

• Olmaz ya kusura bakmayin hersey icin tesekkurler eger eklemek istediginiz bisey varsa önerirsenz sevinirim zaten randevu aldm pazartesiye

• tamam geçmiş olsun ben sizi bilgilendirmek açısından dedim saglıgın ayıbı olmaz unutmayın lütfen burdan yazmak istemedim ondan dolayı bende saglık çalışanıyım ayrıntısı önemli dgil.

• Sıcak tutarsan daha çok acı çekersin soğuk tut

0|0
    0|0
  • tam olarak hangi bölgen kalçan mı vajina kısmı mı

0|0
    0|0
  • Pazartesiye kadar bekleme bence

0|0
    0|0
    • Poliklinkler kapali acilde müdahale yapilir mi ki yapilsa bile nasil bir müdahale yapilacak

• Nasıl bir müdahale yaparlar bilemiyorum ama en azından pazartesiye kadar seni rahatlatacak bişeyler yaparlar

• Geçmiş olsun utangaç kardeş:-) :-) bir fikrim yok.. ee benimde olmasın birsurü jinekolak yazmış zaten:-) :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birden mi oldu. acile gitmen en güzeli imkanın yoksa ılık su uygula.

0|0
    0|0
    • Acilde ne yapacaklar ya Allah askina

• Sagol Allah razı olsun

• geçmiş olsun.

• pazartesiyi bekleme

0|0
    0|0
    • Acilde ne yapacaklar ya yarin pazar hangi kadin dogum uzmani klink aciyor pazar gunu

• Sıcak iltihabı yayar. Soğuk uygulamanız gerek.

0|0
    0|0
  • Soğuk su torbası koy. Varsa ağrı kesici içebilirsin

0|0
    0|0
    • Soguk su mu sıcak daha iyi gelmez mi ama agrim yok ki

Yükleniyor...