Parmak sokarsan kızlık zarı bozulurmu? Lütfen saygı çerçevesinde cevaplar bekliyorum?

Bozuldu diyelim sonra evlendigimde penis girecek, o daha kalın parmaktan gene kanarmı?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• bozulur tabi ama evlenincede tekrar kanarmı kanamazmı orası bilinmez erkeğe bağlı birazda

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• dostum 5-6 cm içinde o kısım diye biliyorum parmagını ne kadar içine soktuğuna bağlı ve böyle bir şeyin belkisi olmaz bir doktora görün derim ilk gecende rezalet yaşarsın eşinede yazık olur sanada.

1|0
    0|0
    • yanlşlkla oldu kimseyle cinsel birsey yasamadm :( guvenmezmi

• Amaliyat olmak istemiyorum kimseyi kandıramam böyle, sadece eşim bni böyle kabul etsin istiyorum. Hem o zar nasıl nasıl birşey incemi? Bide bn bir arkadaştan duymuştum evlendiginde baya acımış. Zar olmasa bile kanama olur diye dusunuyorum, onceden cinsel bir iiskiye girmedigimi inanmasi için.. yani zari sorun yapmiyorum..

• iyide dostum kanama olayı şöyle olur evlendiğinde eşinin penisinin ebadına göre ilk ilişkin olacağı için zar yırtılsa bile kanar. onu biliyorum fakat sen eşinin bırak organını şu an evlenceğin insanı bile bilmiyosun? birde şu var eşin olcak kişiyle paylaş ama sonuçta şeytan bu adamı dürter o yüzden diyorum acaba bişey mi var ortadada bu böyle oldu der tahminimce.

• Bozulur parmakla tabi ki. Kalınlık önemli değil bozulması için.

0|0
    0|0
  • Evet Vajinanıza Bir Cisim Girince Kızlık Zarı Bozulur Ancak Şu da Bir Gerçektir Kızlık Zarı Yırtıldı mı Yoksa Zedelendi mi Eğer Zedelendi İse Zaman Geçtikçe Kendini Toparlar Ve Kızlık Zarınız Esnek Değilse Cinsel Birleşmede Kanamanız Olur Eğer Esnekse Kanamanız Aşırı Zorlama Sonucun da Olur

0|0
    0|0
  • Ne saygısı böyle bir sorudan saygı çerçevesinde cevab, ı nasıl istersiniz? Önce sen saygılı ol kendini gösterki sana saygı duyayım sen kimsin kimi muhatap alıcam gizli kullanıcıyımı (sarı çizmeli mehmet ağa);-)

0|0
    0|0
  • Bozulur penis girince de kanamaz kalinlgna bağlı degl zarın zedelenmesine bağlıdır kalem bile yirtablr

0|0
    0|0
  • bozulabilir.
    dikkat etmelisin.

0|0
    1|0
    • Bozuldu bnde olan oldu napacam ya

• Merhaba arkadaşım
    Esnekse yırtılmaz
    Esnek değilse yirtilir ve kanar
    Zar bir kere bozuldukdan sonra penis de girse kanamaz belki acı verir

0|0
    0|0
  • Saygı çerçevesinde, kızlık zarı 50 defa bozulmaz ancak bir daha kanaması için penisin alamayacağın kalınlıkta olması lazım ki kanasın onunda sonucu hastanelik olur zaten.

0|0
    0|0
  • Yani ne kadar soktuğuna bağlı. parmak ucunu sokmak var ya da komple parmağı. Ben misal penisimin başını soktuğum zaman kız zevkten ölmüştü ama kızlığına hiç zarar gelmemişti

0|0
    0|0
    • Parmak bide ince bilmiyorum komple soktum agrimadi

• evet bozulur kattığın miktara bağlı

0|0
    0|0
  • Elbette bozulur ama kaç cm sokacağiniza bağli yani...

0|0
    0|0
    • Tüm parmagimi :( Bozulur evet ama komple mi bozulur yaa hani parmak ne sik ne

• Işaret parmagimi..

• Tamamınımı sokmuştun kanama olmadımı

• Pandik at kendine.

0|0
    0|0
  • parmağını ne kadar soktuğuna bağlı bide esneklik durumu var parmağını soktuğun zaman kan geldi mi

0|0
    0|0
  • aynaya baktınmı.

0|0
    0|0
    • evet ama anlamadm pek bozuldu bence :((

• alın şu ergeni

1|0
    0|1
  • tabıkı canım

0|0
    0|0
  • Bozulabilir

0|0
    0|0
  • Kanadı mı?

0|0
    0|0
  • tabii bozulur. evlenincede bir daha kanamaz. sonucta kızlık zarın parmağından daha küçük bir deliğe sahip ve o zar kendini bir daha yenileyemez. o zaman en kalın penisi bulana kadar kanama devam etmesi lazım senin mantıgınla yok öyle bişey.

0|0
    0|0
  • kanamaz bir kere kanadıysa ve parmakla bozuluyor

0|0
    0|0
    • Napacamm ben şimdi :( baya oldu 13 yasimdaydm yuzmeye giderken tampom kulandm :( baya agridi sonrada parmagimi soktm

• açık açık konuşcan evleneceğin kişiyle başka çözüm yolu yok

• Saygi icinde cevap veriyorum evet bozulur.. klitoris neyine yetmiyor.

0|0
    0|0
    • Baska bir sebebten dolayi :( ama napacam esim ne der yaa inanmazmi

• Evet zaten onun için yapilir kan disari akmasın diye yoksa mast yapmak amaciyla degil. Bide o tampon baya kuruydu :/ zor. girdi iste tamda sokmadm agridi

• Ylk yok korkma elin degil o tanponu soktun demi.. öyleyse okadar iceei sokmuş olamazsın.. bence zarar vermedin kendine korkma derim.

• bir kere açılınca kanama olur , başkada kanama olmaz eger ilk gece eşini kandırmak istiyorsan regl dönemine getir ilk geceyi oda kanmış olur.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı bir kere bozulursa dikilmezse tekrar kanamaz diye biliyorum. ancak erkeğin penisi çok büyükse biyerleri yırtarsa anca öyle kanar. ancak o kan da o kan değil

0|0
    0|0
  • Elbette bozulur yahu.

0|0
    0|0
    • Naptim. ben ya :(

• Regl oldugum icin bilmiyorum... :/

• Muayene olman lazım bacım :S Ayrıca inanılmayacak bir durum değil sadece karşı tarafa verdiğin güvene bağlı ama bir muayene ol sonra ona bakarsın.

• Lütfen saygi cercevesinde sok parmagini gör anayinkini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• BİRKERE KANAR. AMA PARMAKLA ÖYLE KOLAY BOZULMAZ. ÇOK İÇERLERE GİRME FAZLA
    OKŞAYARAK YAP MAST.

1|1
    0|0
  • Bozuladabilir bozulmayadabilir. Zarınızın yapısıyla alakalıdır bu durum.

0|0
    0|0
  • hadi geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Parmağını 4 cm sok sonucu kendin gör :)

0|0
    0|0
  • Evet bir kızın bozulmuş diye dymstn

0|0
    0|0
    • Benimkide bozuldu bence

• Kan geldmi

• Adettim ztn tapmon sokmak icin yaptm iste ama bu zar nasil birsey, çok mu ince yoksa kalınmı?

Yükleniyor...