Neden böyle oluyorum ya?

Erkek arkadaşımın yanındayken ıslanıyorum durduk yere daha 1 hafta oldu sevgili olalı yanaktan öpüştük anca hayır yani önceden de sevgililerim oldu böyle olmuyordum hiç bunda neden böyleyim memnun değilim bu durumdan nasıl olacak :/

Güncellemeler:
istemiyorum sanırım aşığım ondandır

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tahminim doğruysa cinsel açıdan hiç bir birlikteliğin olmadı. Sebebi cinsel açlıktır bence.

0|0
    0|0
    • ilişkiye girmedim hiç evet ama ufak şeyler yaşadım sonuçta bilmiyorum neden böyle oluyorum

• Ufak şeyleri sayma bile. Onlar önemsiz. Önemli olan yaşaman ve o hazzı alabilmen. Bu durumuna çözüm o olacaktır. Her an ıslanmandan zaten sorununu anladım. Tutma kendini öyle fazla.

Erkekler Ne Diyor 9

• Fizyolojik etmenler dolayısıyla cinsel haz alıyor olabilirsin. Bir de karşı taraf hoşuna gidiyorsa fizyolojik etmenlerle birleşip ıslanmayı gerçekleştirebilir. Doktor gibi konuştum şerefsizim :D

1|0
    0|0
  • eğer çok seviyosan ve seni gerçekten kadın olduğunu hissettirecek kadar iyi biriyse arzuluyosundur ve ıslanıyosundur

0|0
    0|0
  • ilk defamı böyle oldun daha önceleri olmamışmıydı

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yapıyormusun hiç

0|0
    0|0
  • wahh wahhhh bıtmıssın sennn

0|0
    0|0
  • aşktandır.

0|0
    0|0
  • Ozamanlar cocuktun yeni yeni kendini buldun.. normal bisey.. hata yapma böyle devam et.

0|0
    0|0
  • aşk olabilir tek bunaysa

0|0
    0|0
  • İstiuo musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cinsel açlık çekiyorsun sanırım

0|0
    0|0