Kurtaj sonrasi cinsel isteksizligin nedenleri neler?

Dort yil once kurtaj oldum cunku ilac kullaniyordum ve istenmeyen bir gebelikti. Cocugum sagliksiz dogacakti yasal surec icerisinde operasyon gecirdim. Ama dort yildir cinsel iliski benim icin mecburi bir eziyete donustu. Isteksizim. Neden boyle bir durum olustu bilemiyorum. Kurtajdan once asiri istekliydim şu an ise bambaska biri haline geldim. Neden olabilir? Konu hakkinda deneyimli ya da bilgili kisilerden cevap bekliyorum.

Güncellemeler:
Bes yillik evliyim bu arada

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk aldırmak seni etkilemiş olmalı hala unutamamışsın o olayı belliki ama kaldıki sen başkaları gibi bir anlık zevkten sonraki pişmanlıktan dolayı aldırmamışsın çocuğunu bunu düşün ve kafana yerleştir bu olayı unutman lazımki tekrar normale dönesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence pişmanlık yaşıyorsun. Çocuğum demişsin! Belli bir zamandan önce olan çocuklar senin regl in gibi bir yumurta süreci. Öyle bahaneyle kendini geçiştirme sağlıksız doğacaktı felan diye sen kendi çocuğunu öldürdüğünü düşünüyorsun içten içe ve muhtemelen eşini suçluyorsun. Hatta adını bile koymuşsundur ilk öğrendiğinde. Ama bu sizin kararınız hepsini kocanıza yıkmayın en az onun kadar sizde sorumlusunuz hanfendi ya bunu kabul edersiniz ve acınızı yaşarsınız vede özgürleşirsiniz. Ya da herzaman bu pişmanlık içinizi yer

0|0
    0|0
    • Pismanim ama mecburdum. Omur boyu sagliksiz olacakti agir ilac kullaniyordum :(

• Psikolojin bozulmuş. Belki pişmanlık duyuyorsun kürtaj nedeniyle.

0|0
    0|0
  • eCZANEDEN DAMLA AL DENE

0|0
    0|0
  • Galiba bilgi sahibi olan yok

0|0
    0|0
  • aldırdığın cocugun günahını çekiyosun diyelim, bilimsel olmasada sonucta bir cevap

0|0
    1|0
  • evli misin bu arada

0|0
    0|1
  • Sana öyle geliyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hormonlarınıza baktırdınız mı? birde kürtaj basit opersayon değil içi kazıtıyor resmen vaginaya da kaslara da zarar veriyor ondan da olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...