Çok ilginç geldi bana

Bende erken boşalma sorunu var dün doktara gittim bana suni vagina almamı söyledi her 2 günde 1 yatmadan önce sokmamı istedi bu şekilde 1 ayda geçiriz dedi ne düşünüyosunuz kullanan varsa önerisi var mı

Güncellemeler:
İnternetten baktim varmis oyle bi tedavi ama sapik heralde doktor :edi ne-) terapiyle ugrasmak mi istem
Uzmantv sitesindede izledim isteyenler orda bulabilir

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım suni vajina ile bu işler olmaz. cahil kalmayın lütfen bu bölüme sırf bunun için girmiyorum zaten. bak şimdi anlatıcağım yöntem tıbbi bi yöntem. çişini yaparken aralıklarla tut. yani penisin içindeki idrar yolunda bulunan kasları çalıştır. tam işerken tut 5 saniye filan sonra tekrar yap, sonra tekrar tut. bu şekilde idrar yolundaki kaslar güçlenicek.

penis de döl ve idrar aynı yoldan geçer. idrar yaparken tut dememin nedeni bu. idrar yaparken çişini tuttuğunda ordaki kasları çalıştırmış olucaksın anladın mı? sonra tam boşaldığın vakit döl geldi ya. çişini yaparken nasıl tutuyorsan öyle tutucaksın. bu söylediğim çiş egzersizini yeteri kadar yaptıysan bir sorun olmaz tutarsın. bu arada doktora da selamımı söyle.. bu yöntemi oda biliyordur gerçi de sana anlatmak istemedi heralde.

0|0
    0|0
    • bu yöntem de sağlıklı değil.. mesane idrarı tam boşaltamadığından sapıtabilir..

• anlamadınız sanırım. çişini tutmuycak. :) 5 10 sn tutucak sonra tekrar yapıcak. amaç penisteki kasları çalıştırmak.

• dediğim egzersize kegel erzersizi deniyor. ismini sabah unutmuştum. ks'de de bi arkadaş sormuş zaten. araştırın biraz. prostatla filan da ilgisi yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• kim demiş önermez diye kendisini kontrol etmesini öğrensin diye önerilerde bulunuluyor dildo önerenden var bayanlar için kendine hakim olman gerekiyor bunun için kullanılabilir.

0|1
    2|1
    • biride sana kendini kontrol etmen için bişeyler versede az durulsan :D

• Aaaa ilk defa duyuyorum ilginçmiş

0|0
    0|0
  • Aaa bende de erken orgazm sorunu var..İnanmadım hikayene.Hiç bir doktor böyle bişey demez

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Başka bir yöntem tavsiye etmedi mi?Konu terapi ile çözülüyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Sunni vajinayı hiç demedim nasıl bir etki yapar onuda bilmiyorum sadece resimlerini gördüm ve bu yöntem bana mantıklı gelmedi erken boşalma senininle alakalı düşüncelerinle seks yaparken aklından değişik şeyler geçir seksle alakalı olmayan kısa bir süreliğine yaparsan ilgin dağılır.

ben boşalacağıma yakın bunu zaten hissediyorum ya pozisyon değiştiriyorum yada daha ağır hareket ediyorum veyahutta başka şeyler düşünüyorum bu şekilde boşalma olayın geciktirebilirisin fakat bunu çok uzun sürdürürsen seksten aldığın zekte o derece düşük oluyor bunun bir limiti yok ama zevkinin en dorğundayken partnerinin de onayıyıla boşalma zamanının ayarlayabilirsin. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • gayet güzel bir hissi var fleshlight'ın

gerçeğini bilmediğim için karşılaştıramıyorum ama hissi epey yoğun

• Vardır kardeş.Rahat ol.Gir dükkana yapay vajina isterim de ve al.

• ahmet54 yakamoz kim be kardeşim

• Geçenlerde rüyamda bosalirken şunu farkettim, rüyamda boşalacagim zamanı, vakti ben belirliyor. Yani boşalma istiyorsam boşaliyorum. Yani erken boşalma gerçekten de öğrenilebilir. Doktorun yöntemi gayet mantıklı, çünkü seni alıştırmaya çalışıyor

0|0
    1|1
  • Vallaha aga.Sen öyle plastik fala ndemelerine bakma.Tuttuğunda gerçek et hissini neredeyse alıyorsun.Kullan memnun kalırsın.Bende Lisa Ann'in ki var.Ben zannederdim ki bu p*rnocu hatunların vajinası çok büyüktür.Bir baktım.Benimki anca sığdı.Sığdırana kadarka bir dünya açmak zorunda kaldım :)Bence dene hiç pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
    • Lisa annde iğrenc bi kadin onu mu hayal ediyon bide sex shoplarin hepsinde var mi netten mi aldin

• Tskkür ederim

• Birşey değil.

• Keşke benim de öyle sorunum olsa bee,1 saate yakın gelmekten bıktım,sanki bana inşaat çalışmış gibi terler için de kalıyorum :D

0|0
    0|0
    • Yalnız yapayı denemelisin kardeş.Vajina içine girmek pek tahmin ettiğin kadar kolay değil gerçektende ama inat edince kayganlaştırıcıyla dalıyorsun :D

• Sen dinle abini.Sol elde iyidir ama onunkadar değil.Yap,Görürsün :D

• Eyvallah , kalsın sağol

Yükleniyor...