O öpücük aşk mıydı yoksa cinsellik mi?

Geçenlerde erkek arkadaşımla öpüşürken cinsel organının kalktığını farkettim. Kız arkadaşlarım kendi aralarında konuşurken eğer kalkıyorsa bili nki aşk öpücüğü değildir o yalnızca cinsellikten ibarettir demişlerdi. Bu doğrumu?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşların saçmalamış insan birine aşıksa aynı zamanda onu arzuluyordurda çocuk okadar içten o kadra arzuluymuşki bütün bedeni bu öpücüğün içine katılmış buda son derece doğal bir şey unutmayalımmı zaten sex de yaşayacak olsak öpüşerek başlıyoruz yani bu doğal bir tepki sonuçda çocuk hadım değilya

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok öyle birşeeey. Ateşli öpmüşün ondan kalkmış,Kalkmasınmı? :) Kalkmasa yine konu açar niye kalkmadı beni sevmiyormu dersin bu sefer:))

0|0
    0|0
  • bu cocugun senden önce başka kızlarla ne kadar deneyimi ve tecrübeli oldugunu gösterir.Mesela ilk defa kızın elini tutan birininde penisi kalkabilir biz bunlara abazan diyoruz.Diğer taraftan bakarsak bi kızla yatak aşamasına geldiğinde bile hala yeni sertlesşmiş olanıda var bu senden önce başka kızlarla ne kadar yakınlaşabildiğini gösterir. Bence sevi senden önce buyuk ihtimal hiç bir kızla öpüşmemiştir. !

0|0
    0|0
    • yok ya 24yaşında baya yaşanmışlıkları var ve cinsel olgunluğa baya erişmiş bi insan

• arkadaşlarıyla tanışıyorum onlar öyle söylüyor en azından

• yav erkeklerin çükü sadece sevdiklerine değil dişilere kalkar hala anlamıyolar ya ala ala ;)

• arkadaşların kendileri oturmuş bir teori geliştirmişler. ama yanlış. eğer bir erkek sevgilisini ve hatta sevgilisi olmayan bir kadını öpüyorsa malı hafif kalkabilir. ancak bir erkek durmadan kadınlarla öpüşmeğe alışmışsa onunki kalkmaz. yani kaşarlanma meselesi. yeni yetmeler, bu işlere yeni giren gençlerinki sevgiyle bağamsız olarak kalkar. hatta kerhanedeki karıyı da öpse kalkar. söz bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Aşk diye bir şey yoktur aslında insanları kandırıyorlar. AŞK=İSTEK tir istek bitince aşk ta biter. nasıl bir şeyi almakiçin arzularsın onu alınca belli bir süre kullnıp sıkılırsan o da öyle bir şey esas olan sevgi ve saygıdır AŞK diye bir şey yoktur. Şu anda seninki seni istiyor o yüzden kalkmıştır. :)

0|0
    0|0
  • Seni sevip arzulamayanı vitrin süsü diye eve koymayı düşünmüyorsun herhalde?

Kalkmayan mal mal değildir!

Cinselliği olmayan bir aşk ızdıraptır!

0|0
    0|0
  • ya insan biyolojik bir varlıktır

0|1
    0|0
  • ask opucugu mu :D inanma o hikayeye, alakasi yok

1|2
    0|0
  • bilmem arkadaşlarına o kadar güvenme bence neticede senn yanında abaza demeezler yani ama sen ole diosan doğrudur neticede senn sevgilin ! eğer eminsen belli bir olgunluga ulaştıgna bu öpüşme için cinsellik amacı ile olmuştur bu benm fikim

0|0
    0|0
  • erkekler sevince erkeklik duygusunu kaybetmiyolar lütfen saçma düşüncelere kapılmayın. Ne öpücüğü olursa olsun ister sevsin ister sevmesin öpüşürken kalkar. Kalkmalıda zaten. Sormak istediğim bise var ama neyse merak edersen sorarım :)

0|1
    0|0
    • sor?

• kendine haksızlık etme bence bi daha opuşmeyi dene. Anladığım kadarıyla sen seviyosun. Ve goruceksin ki sende sevmene rağmen sendede kıpraşmalar olucak :)

• saçmalayın yaa bi gidin öpüşürken tahrik olmuyonuz mu siz kadınlarda kalkıcak tabikide normal olanı doğal olanı bu eğer kalkmıosa şüphelen sen bi sorun var diye sanki kadınlar öpüşürken hiç sıvı gelmio onlardan

0|1
    0|0
  • asil kalkmiyorsa suphe et normal normal tak vitese bas gaza emniyet kemeri sart ama

1|1
    0|0
  • :D kadınların cinsel organı kalkıyomuydu yaw

0|0
    0|0
  • opucuk askti sevgilim <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öpünce bir kıpırdanma olmayan erkeğin erkekliğinden

bana olan hislerınden şüphe duyarım ben :)

Aşkla cinselliği ayıramazsın zaten

0|2
    0|0
  • eee öpüşürtüm diyorsun kalkması normal bence.. anormal olan ne anlamadım.. başka neresi kalkarki bir erkeğin.. bence normal bir durum.. sen opusunce ne hissediyorsun ki?

0|1
    0|0
  • "saçmalık" doğru değil tabi ki, seni arzulamış ve kalkmışsa seni sevmediği anlamına gelmez. hatta seni arzulamadığını veya onda bi sorun olduğunu gösterir.

0|1
    0|0
  • saçmalıkkk :D aşk öpücğüymüş.kalkmazsa anormaldir ztn :D

0|1
    0|0
  • şeyi kalkınca bana aşık değil demekki tüh benimkine beni 1senedir kandırmış :-/

0|0
    0|0
  • Zaten cinsel bir deyenıyım yaşıyorsunuz saçmalamıs arkadasların...

Öpüşmenin aşkı cinselligi diye bi ayrımı yoktur.Cinsel bi şeydir zaten aşıksan onu istersin ve yaparsın o sırada çok hoşuna gider ve erkegnde seninde böyle seyler yasaman gayet normal olur asıl kalkmazsa sorun et bence :)))

0|1
    0|0
  • eğer cinsel arzu olmasa aşk diye bir şey olur muydu bu dünyada? cevap vereyim, hayır! kadın ve erkeğin birbirine karşı hissettiği bağın esas temeli doğanın insan türünün devamını sağlamaya yönelik programdan ibarettir, geri kalan tüm detaylar bizim kendi yarattığımız kültürel doğamızın katkılarıdır. o yüzden böyle bir ayrıma gidip kendi düşüncelerinizi de yıpratmayın boşuna. cinsel arzu aşkın varlığının en önemli kanıtıdır, altında kötü niyet aramayın hiç...

0|2
    0|0
Yükleniyor...