Cinsel organdan tiksiniyorum neden?

Yakinda evlenecegim. Sevgilimle disleri fircalamadan opusemiyorum. Hergun sert keselenerek banyo yapiyorum. Sevgilimin orasina dokunamiyorum. Hele zevk suyu filan gorunce midem bulaniyor. bosaldigini gorunce igrenerek bakiyorum. Oral filan aslaaaaa aslaaa yapamayacagimbir sey zaten. Yasim 26 zor bir durum. Ben neden boyleyim. Psikolojimmi bozuk. Onu seviyorum ama bana dokunmasini istemiyorum evlenince hergun hergun buna nasil dayanacagim? Lutfen dalga gececekler yazmasin.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Önce biraz dişini sık. Sonra gide gele alışırsın. Aldığın fiziksel zevke ve verdiğin zevke odaklanman gerekirken sen sana tü kaka sakın uzak dur a yönelmişsin kocan da o durum yok. Ya kocanı sen mutlu edersin ya da kocan kendini mutlu edecek başka kadınlar bulur

0|0
    0|0
    • Cok agir cokk :((((( her frsatta bunu savunur kendisi. Seks onemli.

• Ikimizde mutlu olmaliyiz. Ben mutsz ve sogugum engel olamiyorum kendime :(yapmacik olmaktan yoruldum simdiden

• O zaman sana ya doktor tavsiye edeceğim ya da sen içindeki ateşi bulamamışsın onu aramalısın

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence biran önce bir psikoloğa git, titizlik hastalığı gibi bir şey vardı tam adını hatırlamıyorum şuan. Ayrıca ilişki istemiyorsan neden evleniyorsun?

0|0
    0|0
    • Iliski icin evlenmiyorum ki. Yani iliski hayalim yok. Yanimda olsun sevdigim yeter :( offff

• Bunu ona söyle bakalım kabul edecek mi?

• psikoloktan randevu al hemen!

0|1
    0|0
  • Allah partnerine sabır versin ve yardımcısı olsun inşallah.

0|1
    0|0
  • bir de iyi yanından bak. sevgilinde sık sık duş almayı seviyorsa beraber duş alıp dişlerinizi fırçalayıp birbrinize kese atıp masaj yapıp daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Hem sende alışmış olursun o sırada. ama ileri boyuttaysa tedavi olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Bana uyum saglamaya calisiyo o da benkadar olmasada temiz yani

• evlenme o zaman sen de. böyle evlilik mi olur? :/

0|0
    0|0
  • KULLANDIĞIN ANTİ DEPRANSANLAR SENDE CİNSEL İSTEKSİZLİK YAPIYOR DOKTORUNA BAŞVUR

0|0
    0|0
  • Seven insan böyle şeyleri takmaz bence. gerçekten sevdiğine eminmisin.

0|0
    0|0
  • sen demekkı boyle seylerı sevmeyen bır tıpsın cınsellık senın umrun dısıda dıyebılırım

0|0
    0|0
    • Sevmemek normalmi hayvanda bile olan duygu bende yokkkk :((((

• heheheh :D okadarda değil tabiki yani bu yapıyla alakalı kendını o kadar yerden yere vurmana gerek yok

• Bu is olmaz duzelt

0|0
    0|0
  • işin çok zor ayrılığa hazır ol

0|0
    0|0
  • depresan bende kullanıyorum aksine daha cok etkisi oldu doktoruna danış

0|0
    0|0
  • peki sevgilini duşta kendin yıkamayı düşünür müsün? hem bu çift taraflı mutluluk ve tatmin sağlar.

1|0
    0|0
  • Tamam sen sevmiyor olabilirsin oralı ama esin sana yapmak isterse izin ver bari.

0|0
    0|0
    • Hic zewk almiyorum hemde hic

• Rshatsz ediyor beni hic hos degil. Bos bos bakiyorum :(

• Sorun büyük arkadaşım. İnan ilk kez böyle bisey görüyorum.

• İlaç kullanmayı bırak ve libidonu yükselt.

0|0
    0|0
  • sen neden evleniyorsun o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuklıktan gelen temizliğe karşı aşırı titizliğiniz mi vardı

0|0
    0|0
  • sevdiğin bir insan dan insan tiskinmez bence alışmalısın çünki adam seni vitrine süs diye almıyor evlenme o zaman tadına varıncada her dk istersin adamdan:))))

0|3
    0|0
  • Bende senin gibiyim:/

0|0
    0|0
    • Yas kac :(

• 20..

• Neden olabilir ki bu cok kotu bisey. Karsindaki adam istekli sen ona karsilik veremiyorsun :(

Yükleniyor...