En yakin arkadasim evlendi ilk gecesi çok berbat geçmiş?

Bir hafta önce kankam evlendi sabah aradi konuştuk kimsenin acimaz demesine bakma diyor o gece çok aciyor çok yaniyor diyor bana herkes acimaz dedi ama çok acidi yandi diyor hazirlikli ol diyor erkek ne kadar nazik davransada illa aciyor diyor napicam daha bekarim ama çok korkuyorum.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Korkma illaki doğal sonuç doganin kanunu basta acir sonra zevk verir

0|3
    0|0
    • TSK ederim biraz rahatladim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşım sana tecrübeli biri olarak söylüyorum. ben iki kez evlendim. iliki olumsuz oldu boşanmıştım. her neyse.
    olay biraz erkekte biraz kadında biter. aşırı heyecan ve korku sizi acı duymaya sevkediyor. aslında acıyor diyenlerin en çok ndenleri şunlar. heyecandan kadın nemlenemediği için vajina kanalı kuru ve erkek de anlayışsız ve tecrübesiz olursa kurur kuru sokmaya ve bir an önce bu işi yapmaya çalışınca zardan hariç kanal ağrısı olur. yani vajina kanalı da ağrır. sonuçta zar ve kanal bir iç deri dokusu. hassas. kuru sürtünmede yanma da olur ağrıda. normalde zar ağrımaz. zar denilende bir deri parçası. ve 2-3 mm yırtılıyor. şimdiye kadar hiç mi deriniz soyulup kanamadı. iç doku olarak örneklersek mesela yanak içi ve diş eti. hiç mi yanağınızı yanlışlıkl ısırıp kanatmadınız. hiç mi dişiniz kanamadı. bu kadar büyütmeyin.

ağrının çoğu psikolojik. yıllarca ağrı hikayesi kafanıza yerleşiyor ve ağrı beklentisine giriyorsunuz. bu kez çok ağrı olmasa da çok hissediyorsunuz.
    ağrı olsa da normalde çimbikleme ağrısı gibi hafif bir ağrı olur.
    bakın ben ilk evliliğimde eşimle duş aldık aperatif bir şeyler atıştırdık ve salonda tv izledik. ben acele etmedim. bilerek onu yatak odasına götürmedim. biliyorum ki beklentisi ve korkusu var. salonda tv izlerken sevişmeye başladık. bu iyice ıslandı. yalayıp emerken haffçe girdim. farkında bile değildi. iş bitince baktı ki olay bitmiş. boşa korktum yıllarca dedi.
    keza ikinci eşim de öyle.
    kısacası boşuna kendini harap etme. biraz eşin iş bilen ve anlayışlı olacak biraz da sen sakin olup sevişmeye adapte olacaksın ağrıyı unutacaksın.

size tavsiyem bakir erkek aramayın bırakın tecrübeli olsun size acı çektirmesin

0|1
    0|0
    • Bakir erkek asla istemem tecrübe li olsun ama herkese senin gibi lazim bayildim sana:)

• çok teşekkür ederim

• acıyor ama aşı da oluyorsun. ön sevişmeyle, vazelin ve oral seksle partnerin vajinanı kayganlaştırıp öyle birleşebilirsiniz. sorun birleşme değil, kuruluk

0|0
    0|0
  • hiç korkma önemli olan dogru insanla bunu yaşamak ve eşin olucak kişi bu konuda anlayışlı hoşgörülü olması gerek...

0|0
    0|0
  • arkadaş düşmüş aceminin eline ondan sonra korkutuyor milleti :)) korkunun ecele faydası yok sonuçta acıyacak verip kurtulacan :))

0|0
    0|0
  • o gece kayganlaştırı al habersiz sıkıntı yok yağ gibi kayar penis :)

0|0
    0|0
  • sacmalamıs

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok evlencen kişiye yavaşca yapmasını söyliye bilirisin

0|0
    0|0
  • Adam vermiş odunu

0|0
    0|0
  • korkma bence. acıyomuş falan. numara bence. işgüzarlık yapıyor. abartı sizin işiniz :)

0|0
    0|0
  • La. n bir tavuk kadar olamıyonuz bee.. o minik haliyke kıcından koca yumjrta cıkarıyor siz eessek kadar insanlar et parcasından korkuyonuz piiı size:-) :-)

2|0
    0|0
    • :DD sana giren yok nasılsa

• girseler diyosun yani arkadan grebilirler. ddd

• Arkaya karsiyım kardesım:-) :-) sende hemen bizi yanlış anladın.. ben önden girince ne oluyo onu merak ediyorum.. buyazıları okuyanlar siz yanlış anlamayın beni:-) :-) :-) gayet normalim.

• Arkadasin yatak odasini paylastigi icin ne kadar gunaha girdi haberi yok

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• acımaz ya. ben hiç acı çekmedim. partneri kibar davranmamıştır. ya da korkudan kasmıştır

0|2
    0|0
  • Acır tabi canım yhaaaa. s. d

0|0
    0|3
  • Bende duydum arkadasimm agridan susmuş 7 gün agrimiş. Birazda yapına bagli. Zayif kuru birşeysen agrir. Etli butlu bir kadinsan agrimaz fazla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...