Agirlik evli arkadaslardan cevap bekliyorum?

Isteyken cay molasi sirasinda hemsire odasinda oturup arkadasimla cay iciyordk. Gelen dergilere bakarken bir yazi dikkatimi cekti swinger diye merak ettim okudum sonuna kadar yanimdaki esraya anlattim oda ilginc bir olay bende okudum o yaziyi dedi ama iki tarafinda bu olayi kabullenmesi lazim dedi aynen. Simdi peki bay bayan arkadaslar. Siz bu swinger denen olayi yasamak istermiydiniz durust ve dogru cevaplar nede olsa hersey sanal merak ettim toplumun bakis acisini

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yaşamam. Benim partnerim benimdir, aramızda geçenler özelimizdir. Bu özelimize başkasını dahil etmek kesinlikle bana göre yanlıştır.
    Böyle bir durumda ne özel hayat kalır, ne özel anlar. Bu konuya kesinlikle ama kesinlikle net bir şekilde karşıyım. Ayrıca bu durum direk olarak aldatmaya girer. Hemde kendi isteğimle kendimi boynuzlatmış olurum. Kesinlikle tekrar söylüyorum, net ve kesin bir şekilde karşıyım...

Yapanlarında kendi özel hayatları, beni ilgilendirmez. Böyle bir durum bana göre tamamen saçmalıktır bayan... Mümkünse kelimesi dahi geçmesin.

www.google.com.tr/imgres

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ekmeğimizi paylaşırız, yemeğimizi paylaşırız, evimizi paylaşırız, paramızı bilgimizi paylaşırız bu hayatta iki şeyi paylaşmayız.
    1- VATANIMIZI
    2- KADINIMIZI
    asla kimseyle paylaşmayız.

Biz aşkı için rekabet edenlerden değil aşkı için ölenlerdeniz...

0|2
    0|0
  • Bu tür bir şeyi yapan insanın beyninden şüphe duyarım.

0|0
    0|0
  • elbetteki yaşama çok zevkli
    yazdıklarından hemşire olduğunu düşünüyorum , bu da şansını çok daha fazla arttırıyor

0|0
    0|0
  • Onu gerçeğe yansıtan manyaklar dahi var eşlerini değiştirenler. ben hayret ediyorum hepsi allaha havale allah ıslah etsın ulan değil benım karımın ustunden geçecek adam yan gözle bakanı oyarım anim allah.

0|0
    0|0
  • sen düşünüyormusun eş degiştirmeyi sen arkadaşınla ol bende arkadaşımla olayım olur sana swinger demi

0|0
    0|0
  • evet biz yasadık evliligimize rank te kattı birbirimize olan guvenimizde arttı

0|0
    0|0
  • ben isterdim

0|0
    0|0
  • asla paylaşamam.

0|0
    0|0
  • İstemem. Tanıdığım var ve ayda 2-3 kez gidiyorlar. İlginç?

0|0
    0|0
  • Hemşire misin?

0|0
    0|0
  • 2 eş eger istiyorsa sadece fantazi olarak gorebileceklerse ve sevgilerine evliliklerine zarar vermicekse neden olmasın ben 2 ciftle baraber oldum

0|0
    0|0
  • 2 eş eger istiyorsa sadece fantazi olarak gorebileceklerse ve sevgilerine evliliklerine zarar vermicekse belki olabilir... ama sen fikrini yazmamissin sence peki?

0|0
    0|0
  • evet bizde yapıyoruz sevgilimle bunla ilgili sosyal topluluklar var. ayda bazen 2-3 kez felen ama düzenli tek bir çiftle olmak daha iyi diğer türlü başka tipte değişik çiftler bazen sıkıntı oluşturabiliyorda.

0|0
    0|0
  • kızım senin içinde var swinger yapmak onun içi burada kendine ortak arama hatta sen swinger olmadan yapıyorsundur.

0|0
    0|1
    • Bak isine yaa burasi bir danisma muhabbet sitesi degilmi tartisiyoruz oyle olsa esirgemem soylerdim burada maksat tartisma konusu sanal bir dunya yanii

• Swinger ne oluyor ki, iyi bir şeyse bizde yapalım.

0|0
    0|1
  • O ne kız

0|0
    0|0
  • biz eşimle swingeri yapıyoruz zaten çokda heyecan verici bir durum

0|0
    0|0
    • başka swinger çiftleri nereden buluyorsunuz ki?

• Evet nerden iltisime geciyosunuz koklesmis bir toplulukmu vr yani clup gibi ya da bir sanal ortam

Kızlar Ne Diyor 2

• Swinger in anlamini soylermisiniz

0|0
    0|0
    • Bende yeni ogrendim evli bir ciftin eslerini degisetek ayni ya da baska bir ortamda birlikte olmasi anladigim kadariyla

• Evli değilim ama saçma böyle bişey ya insan namusunu nasil baska biri ile olmasına izin verir ki karşıyım buna

0|1
    0|0
    • Onu ck seviyosun iyi huylu isinde gucunde her istedigini yapyorsa sana iyi davrandigi halde swinger ck istiyorum deneyelim derse sana peki ne gibi bir davranis sergilersin ya da ne dusunursn

• Anladim muhabbetine tsk ediyorum

• Bnde teşekkür ederim

Yükleniyor...