Penis ucunda kaşıntı?

penisimin ucunda kaşıntı olmaya başladı ama herhangi bir döküntü akıntı ya da kızarıklık yağ bezesi bulunmuyor. Hijyen eksikliğinin olduğunu da düşünmüyorum sebebi ne olabilir. Sevgilimle ilişkiye girmedim sadece sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ondan kaynaklancağını sanmıyorum sizce sebebi nedir kısırlık ya da ciddi bir şeye yol açabilir mi? Doktora gitmek için beklemeli miyim? Şimdiden teşekkürler

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• onmli bisey soz konusu oldgnu dusunmuyorum sadece tuvalet ihtiyacnzdan snra iyi temizlenemmkten olusuyo olabilir eczaneden kasinti kremi alabilirsinz ismini tam hatrlayamadim travazol veya travocord du galiba sorarsanz alabilirsnz cok etkili bir kremdir utanmayin soncta saglik gecmez ise doktora gorunun ama mutlaka gecmis olsun korkmayin bisey yoktur : )

0|0
    0|0
    • ya internette okudum bir sürü hastalık var belirtisi penis ucu kaşıntısı olan :(

• internette herokudgnuza inanmayin en yakindaki bir saglik ocagina gorunun bes dakikanizi almaz bu aile hekimine gidin korkmayin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• deterjandan bile yapar panpa.

0|0
    0|0
  • Avuc ici kasininca paRa geliyorsa onun ucu kasininca kari geliyor demektir :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...