Kendimi evleneceğim kadına saklamak istiyorum. İkilemde kaldım, ne yapsam acaba?

Arkadaşlar size hiç bir bayan 'sende de hiç icraat yok' dedi mi ya da 'beni evine götürsene bu akşam' deyip götürmeyince de 'sen şebeleksin oğlum' dermiş gibi baktı mı?

Şimdi bende şöyle bir yön var hiç bir kadını bazı duygularımı tatmin için kullanmak istemem. Zaten bir bayanla birlikteysem de zaten %80 ihtimalle de bırakırım sonu olmaz işte bu yüzden de bir bayanı kullanmak istemedim hiç her manada bu cinsellik ve diğer yönlerden çünkü bayanlar duygusal anlamda daha fazla yıpranıyor bu da beni üzüyor onun için pek bir muhabbete girmiyorum.

Ha sosyal yönüm iyidir muhabbetim hoştur dilimi iyi kullanırım :D ama bundan dolayı bayanlara mesafeli davranıyorum sonucunda da böyle ifadelere maruz kalıyorum. Bakir bir erkeğim kendimi evleneceğim kadına saklamak istiyorum yani ama böyle şeylerle karşılaşınca da zıvanadan çıkmak istiyorum, şeytan diyor kır zincirlrini valla ne yapsam anlamadım resmen kendi inandığım değerlerle prensiplerimle çelişki yaşıyorum ne yapsam acep :D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Şap kullan o zaman : Soru mu bu...?

0|0
    0|0
    • beğenmediysen cevap vermek zorunda değildin sorum anlayana işte senin gibiler niyetimi değiştiriyor yaşantın belliki öyle :D

Kızlar Ne Diyor 3

• İnandığın yolda ilerle.

0|0
    0|0
  • Gözlerim yaşardı şu an..

Elbet değerleri senin gibi olan kızlar da vardır. Zinanın günah olduğunu da unutma...

0|0
    0|0
    • ewwtttt ama işte bu kız milletini analmıyorum niye kendilerini böyle harcatıyorlar :D

• Herkes seçimlerinde özgür ve ruhsal olarak sorunlu görüyorum ben onları..Bir bayan olarak şunu diyeceğim Allah korusun..sana da maşallah diyorum.:)

• doğru güzergahtasın tam gaz devam..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim şu an yorum yapan arkadaşların bile samimi olduklarını düşünmüyorum.nedenmi ne olursa olsun arkandan salak diolar yapmadınmı dedikodunu bile yapıyolar benim yüzüme karşı ne salaksın sabaha kadar yattın yanımda dokunmadın erkekmişin sende dediler aslında tek düşüncem onları kullanmak istemememdi buna ihtiyacım yoktu ama o günden sonra fikrim deisti artık unutma ne demişler s... yaranıyo ya değer veren deil o yüzden kimseye aşık olamıyom artık onların yüzünden önyargılıyım artık

0|0
    0|0
    • abi yaş 36 mı valla bnde bana kazık atıldığı için fikrimde sarsıntı var hiç bi şey yapmadım hemde az kalsın evlenecektim meger motormuş bilmiyorum ne yapsam yani mala vur diyorsun :D

• evet kardeşim yas 36 ve neler gordum neler yasadım senınkı gıbı basıma gelmeyen kalmadı ve bunları ılgıntır yuzume karsı soleyıp salaksın sen dıe kız arkadaslarına anlatıpta gulenler ama noldu sonra o anlattıgı kız arkadasları geldı hep...bak etrafına sımdı ne goruyosun kım yaranıyo nasıl davranan deger verıp ıncıtmeyım dıe dokunmadıgın herseyı gerektıgınde gerektıgı gıbı yasayalım dıe dusunup davrandıgın bu sefer sana deger vermıo senın gıbıydım ne yazıkkı artık deılım ama kıymete bınıom

• Bi kerede kaliteli insan olarak öldüğünü düşün. Bir nefeslik can taşıyorsun bunuda unutma.

• kızların dediğine bakma biraz yol yordam öğren millilerin arasına gir

0|0
    0|0
    • milli olmak ii diyon yani peki de nerede durabilirsin dibi varmı bunun :D

• ii yettim ggarrii :D

Yükleniyor...