Kizlik zarinin olup olmadigi nerden anlasilir?

Bazilari aynadan bak diyor bazilari gorunmez diyor nedir?

Güncellemeler:
Arkadaslar?
Arladaslar sadece klitoristen masturbasyon yaptim. Saat 4 civariydi bir baktim yarim saat once akintiyla beraber kan geldi acik renk bir kere akto sinra silince birdaha gelmedi emin degilim ama sanirim hastaligimada 1 hafta falan var. Bu nedir

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bacağını karnına doğru çek yana doğru da ayır önüne ayna koy bak. zar öyle derinde falan değil. vajina girişinin 1-1.5 cm içinde bacakları açınca görünür.

0|0
    1|0
    • bir doluluk var ama bu ne bilmiyorum -,-

• çok pis bakıyorsun kendine. tüy temizliğini yap ya değilse enfeksiyonel hastalıklar oluşur. senin gibi genç birine hiç yakışmıyor üstelik

• Fotoğraf bana ait değil internetten buldum sekil olarak aynisi diye. Aynadan bakmayada calistim daha da acilmadi bacagim. Yani sekil bu ama benim degil

• Kızlık Zararının Kalınlık Ve Ne Kadar İnce Olduğuna Bağlı Bir Durumdur Ve Cevaplayan Arkadaşlardan Biriside Demiş ki İlişkiye Gir Kan Gelirse Vardır Gelmezse Yoktur Bu Cevap Çok Saçma Buluyorum
    Kızlık Zarı Geniş İse Ne Olacak Geniş Olan Bir Kızlık Zarından Kanama Gelmez Onun İçin Bu Tarz Şeylere Kafayı Yormayın Bence

1|0
    0|0
  • Aynayla bakarsan gözükür o kadar derinde değil

0|0
    0|0
  • kavun değilki götünü koklayak :D

0|0
    0|0
  • Soruyu bize soracağına doktora ve kendine sorsan.

0|0
    0|0
    • Kendime?

• Aynen oyle icim rahat ama kandirma yok en azindan neyse o

• İyi bakalım :)

• doktora git kardeşim kımseyı dınleme

0|0
    0|0
    • Ya 18 yasindayim sorun olur mu bilmiyorum. Cinsel iliskiye girmedim ama kucukken bisikletten fena dusmustum kan geldi mi hatirlamiyorum ama kararsizim

• kardeşim doktora git 18 yasındasın birşey olmaz ilişkiye girmediysen bile zedelenmiştir olduki doktora gittin bekaret yok diktirirsin bilerek ilişkiye giriyim ilerde diktiririm ayagı yapmassın birşey olmaz Tabi evlencen kişi bunu bılmeliki Allah yardımcın olsun

• Of ufacik kaza basima gelenlere bak ya tesekkur ederim bilgiler icin

• Ben elimlede anlıyorum dokanarak. bakarak da anlıyorum hafif açıp.

0|0
    0|0
  • Ben bakarım istersen Bana gel

0|0
    0|0
  • korkma, yemez seni.

0|0
    0|0
  • Kamera sokabilirsin parmak kameralar var onlarla anlaşılabilir

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın

0|0
    0|0
  • 6 6 gelirse tamamdır

0|0
    0|0
  • O koyduğun fotoğraf sana mı ait?

0|0
    0|0
    • Hayir internetten buldum sekil olarak benziyor diye attm

• Jinekolog a gitmelisin bence

• Öyle yapacagim.

• Vajina girişinin 2-3 cm içerisindedir. Zar şekillerine internette ki göresellerden bakın, sonra bacaklarınızı iki yana ayırarak ayna karşısında görebilirsiniz, tabi belirgin bir şekil yapısına sahipse

0|0
    0|0
    • Anlayamam ben korkuyorum da yok yere bisey olur diye

• Aile yapim boyle biseye uygun degil duyulsa bana guvenirler ama hos olmaz iliskiye girmedigimi ben biliyorum ama duyanlar olursa yanlis anlarlar

• Normal muayeneye gidebilirsiniz, hasta mahremiyeti diye bir şey var, herşey doktor ile sizin aranızda, hastalık ne olursa olsun bu böyle, içiniz rahat olsun

• geç aynanın karşısına ayır bacakları aç vajinanın dudaklarını 2 yana bak bakalım görebilecekmisin :)

0|0
    0|0
    • He duruyusada gider o zaman

• bir şey olmaz korkma duruyordur zar sen kızsın hala.

• İnsallah oyledir diger turlusunu kaldiramam tesekkurler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendimiz anlayamayız. dr anlar bide erkekle anlar bir tek

1|1
    0|0
  • Bir zemine sırt üstü uzanıp bacaklarını iki yana açıp karnına doğru çektiğinde bir elinle vajina dudaklarını ayırırsan kızlık zarını görebilirsin fakat başını kaldırmaman gerekir. Kaldırdığında vücudun katlanacağı için o açıklığı kaybedersin. Sana tavsiyem fotoğrafını çekmen bu pozisyondayken. Sonra fotoğrafa bakarsan görebilirsin.

0|0
    0|0
    • Oha mk o hadeketi matrix 2015 icin cekerler bildigin.. bildigin matrix pozisyonu vercek :)

• of şaka mısın :d

1|1
    1|0
    • Aynen gul gec diye yazdm gulduysen bekleme yapma.

Yükleniyor...