Bebek doğurmak (resimli)?

http://i.hizliresim.com/oz4Yd7.jpg aman Allahımm bu acıya nasıl dayanacam ben :(

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• O acıyı yaşıyorsun ama doğum gerçekleştikten sonra yaşayacağın mutluluk o acıyı tümüyle unuturacaktır sana :)

0|0
    0|0
  • Vahinanin sadece 1-2 cm kisminda sinir hucreleri var o yuzden cok bir aci olmuyor.
    Yaradan oyle muazzam yaratmis ki eger tamami oyle olsa idi imkansjzdi acidan ölürdü kadinlar dogum sirasinda 😏
    Buda mast yaparken ya da cinsel iliski sirasinda senkronize olarak girip cikmak ya da parmak sokup cikartma vs bu sebeoten o gulirus kismindaki sinir hucrelerini uyarilmasi vsvs falan filan yani😎👍

0|0
    0|0
  • Boşuna Cennet annnelerin ayaklarının altında değil işte.

0|1
    0|0
  • sezaryen yaparsın sende...

ama bebeğini eline aldığında herşeyi unutursun.. bu kadar kadın normal doğum yapıyor korkmuyor da sen neden korkuyorsun..3-4 çocuk doğuran var:)

hele bide ikiz ya da üçüz hamile kalırsan o zaman düşünemiyorum:)))

0|0
    0|0
  • bişey olmaz
    #DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • Sevabını Düşün :=9

0|0
    0|0
  • Kafaya takarsan hiç bir şeye dayanamazsın.

0|0
    0|0
  • Bir tane zenciyle anlaş acıya alıştırsın seni :D

0|0
    0|0
  • Aynen böyle :(

0|0
    0|0
  • sevgilim doğum izliyor hemşire yani yine de çok istiyor çocuk doğurmak özellikle de normal doğum istiyor

0|0
    0|0
  • Suda doğur sen de?

0|0
    0|0
  • Doğum hücre yenilenmesini de artırıyor ve vücudu gençleştiriyor. Artıları da var yani, bebek zaten paha biçilmez mutluluk :)) sezeryan diye bir şey de var zor durumlarda

0|0
    0|0
  • O zaman gelsin sevgi merhamet kalbine dolsun sevinçten o acıyı hissetmez hatırlamazsın merak etme şimdiden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dayanırsın bacım hele al kucağına bebeği :D

1|1
    0|0
  • Allah o anda sabrını verir merak etme

0|2
    0|0
  • Sezeryan ile doğurabilirsin çocuğunu acısına dayanamıyacağını düşünüyorsan..

0|0
    1|3
  • sonuçta Dünya tatlısı bir bebeğin olacak

0|0
    0|0
  • Annelik kolay değil işte

1|1
    0|0
  • Videolai daha feci anne olmaktan korkar oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...