Kondom alerji yaptı. ?

Kondom alerji yapıyor. Onunla da korunuyoruz. Alerji yapmaması için benim yapabileceğim bişey var mıdır?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• süpoztuvar kullana bilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Alerji için mi o

• Verdiğiniz bilgiler için tesekkur ederim. Eşim rahatsız olduğu için özele gelmiyorum

• saglık konusunda eşinizin rahatsız olmasına gerek yok , sonra ben zaten sizi silerim , tamam neyse siz bilirsiniz , ama kafanıza takılan olursa yazın lütfen iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 13

• Farklı marka ya da model deneyin hepsi kauçuktan üretilsede içeriği ya da üretim aşamaları farklıdır
    Hassas ciltler için üretilenlerden deneyebilirsin ya da bulunması biraz zor ve pahalı olsada organik kondom işine gelebilir

Bunlar dışında doğum/kürtaj geçmişin varsa spiral taktırabilirsin yoksa doğum kontrol hapı kullanabilirsin

Bunlar olmaz diyosan deri altı implant şiddetle tavsiyemdir serum takar gibi (kadına) kol arkasına takılıyor 3 yıl koruma garantili 1. Seneden sonra adet kesme özelliği var yani regl derdindende kurtuluyosun çıkarıldıktan 3 hafta ile 2 ay içinde doğurganlık ve regl geri geliyor riski yok sadece biraz tuzlu (300 tl civarında) ama kondoma senede harcadığın parayı göz önüne aldığında 2 sene karda oluyosun ve regl kesmeside bonusu oluyor ;)

0|0
    0|0
  • kullanma ama bu seferde alerji olmazsında hamile kalırsın. bence seks yapma tüm dertlerden kurtul.. ya da çin malı ürün kullanma.

0|0
    0|0
  • Farklı korunma yöntemleri deneyin.

0|0
    0|0
  • latex alerjisi oluyormuş, latex olmayan kondom araştır

0|0
    0|0
  • :) doğum kontrol hapı en iyisi

0|0
    0|0
  • Hanimefendi kullandiginiz marka ve türunu yazarmisiniz

0|0
    0|0
  • yapıyorsa çıkarsın daha ıyı olurrr senın içınn

0|0
    0|0
  • latex e karşı allerjin var yapacak bişey yok spiral taktır

0|0
    0|0
  • Kaliteli ve kayganlastirici kondom kullan. Eczaneye soyleyin, hassas ciltler icin kondomlar var.

0|0
    0|0
  • başka yöntem kullanın tek yöntem o değil

0|0
    0|0
  • latex alerji yapmıştır özel kondomlar var onu kullan internetten bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Değişik markajları deneyin, doğum kontrol hapı da hormon dengesini bozuyor.

0|0
    0|0
  • dopum kontrol hapı tek çözüm o zaman

0|0
    0|0
    • Daha yeni bıraktım hapı. Hormonlarımı bozdu

• kız arkadaşım yasmin kullanıyordu pek zararını görmemişti iğne ya da spirali deneyebilirsin o zaman

• Igne de bozuyor. Cocuk düşünmediğimz için uzun süre hap kullandım. Cocuk için hapı bıraktığım da tüm hormonlarım alt üst oldu. Tedavi bitene kadar kondom kullanicaz. Spiralde o yüzden düşünmüyorum. Teşekkür ederim yorumun için

Kızlar Ne Diyor 2

• Malesef bir yöntem yok bunun için. Eğer tatlı prezervatiflerden kullanıyorsanız bir de aromasız veya parfümsüz olanlarından kullanın. Onlarda yapıyorsa latex alerjiniz var demektir. Prezervatif kullanmamalısınız.

0|0
    0|0
    • Aromalı aromasız hepsi yapıyor. Dediğiniz gibi latex alerji yapıyor

• Kullanmamalısınız o zaman prezervatif. Yara dahi yapabilir vajina içini.

• teşekkür ederim

• Doğum kontrol hapı kullanabilirain

0|0
    0|0
    • Hapı yeni bıraktım hormonlarımı bozdu. Tedavi bitene kadar korunalım diye kondoma geçtik. Tedaviden sonra bebek düşünüyoruz

• Sabredin ya da dışarı boşalın

Yükleniyor...