Kendimi tutamıyorum 15 saniyede boşalıyorum?

Soru yukarıda ne yapacak ya lutfen ya üzülüyorum doya doya zevk almak istiyorum 15 SANİYE nedir nasıl aşcam bu durumu?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey beyinde bitiyor hacı istediğin kadar hızlı ya da istediğin kadar yavaş yap hatta elini bile sürme ister istemez 15 saniye içerisinde kendini tatmin edersin anlayacağın korkma bir erkek olarak Masturbasyon yapmak gerekli olsada fazlası zarar hacı ilk cinsel ilişkisinde her erkek johnny sins, scott nails ya da james deen değil bu adamlar işlerinin ehli denebilecek kadar iyi ilk ilişkin tahminen 30 saniye ile 2 dakika arasında sürer büyük ihtimalle ön sevişmeyi uzun tutarsan senin için daha iyi olur sakın olaki ilkini genel evde yapma ve korkma her insanın boşalma süresi vardır senin beynin daha aktif sürede seni tatmin ediyor hacım teşekkürler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Meraba oncelikle , erken bosalma sorunnz var demek bunu asmanin bir cok yolu vardr ornegin partnernz varsa ilk sevismeden snra birlesme olmasin parnternz yoksada elle biraz zevk alin ve sonra organinizi skin basndan kndinizi kasmayin bir on dakika sonra yine aynisini deneyin ve tekrar skin ucuncu dorduncu ve besincide artik rahatlayin ama ara vererek yapmalisnz ve hergun mutlaka tekrarlayin faydasini gorceksinz film izlemeyin yaparken ve konsantrasyonunzu dagitin kolay gelsin : )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...