güzel bir kızla birlikteydim çok seviyordum ama cinsel anlamda mutlu değildim ve bunu belli etmeden ayrıldık

Güzel bir kızla birlikteydim çok seviyordum ama cinsel anlamda mutlu değildim ve bunu belli etmeden ayrıldık

ama halen seviyorum geri dönmem de imkansız ve şimdi çok yalnız hissediyorum... Ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
Güvensizlik sorunu var aramızda, onun da beni sevdiğini biliyorum ama bana artık güvenmiyor ve ben de ona sevgimiz aşkımız var...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Belki cinselliği ilk seninle yaşıyordur.Doğal olarak tam olarak bilmiyordur,defalarca kez yapmış olsa sen daha çok mutlu olacaktın,ama senin ilkin olmayacaktı.Ne güzel işte fazla tecrübesi yok demekki.Sen öğreteceksin o zaman ona o halde cinselliği.Kıllarından rahatsız oluyorsan da sana şunu diyeyim.Biz kızlar ne kadar tüylerimizi alırsak alalım ayva tüyleri minik minik kalıyor.Ha senin bahsettiğin daha kaba kıllarsa kız belki tek başına almayı beceremiyordur.Ona kendi vücut kıllarından rahatsızlık duyduğunu ve at işte bir yerindeki kıllarını epilasyonla yok edeceğini söyle.Hatta sen de sürekli ağda yapmakla uğraşma hadi gel senle birlikte yaptıralım bunu de.Önce ona yaptır,sonrasında ise ben vazgeçtim deyip kendine yaptırmazsın.Sevgiyi bulmuşsunuz karşılıklı böyle saçma sebeple ziyan etmeyin rica ederim.Benim sevdiğim beni sevse var ya koşa koşa giderim ona.Ama sevmiyo beni.Siz birbirinizi seviyosunuz saçmalama da hadi git ona...

0|0
    0|0
    • Kalca killari derken nereden bashsetti ? Ben yurt disinda oldugum icin turkcem fazla yok

• Ya bazı insanların kalçasında tüyler olabiliyo onu kastediyo sanırım.Ayrıca ne gibi bir güvensizlik ben sizin bir araya gelmenizi istiyorum.Özelden de mesaj atabilirsin.Sana yardımcı olmak istiyorum...

• poposu yani her yeri diyebilriim...

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevseysın gerçekten bunlar sorun olmayabılrıdı en azından kılları ıcın uyarıdın vs..

Senın derdın bambaşka ımış.. Kızı gerçekten sevmıyomussun ayrıca ten uyumunuz yokmus...

Kıl tuy bunlar bahane

1|0
    0|0
    • O ZAMAN HER YERİ KILLI BİR ERKEK İLE BİRLİKTE YAT OMUZUNDA HER YERİNDE OLAN HOŞUNA GİDERSE :) SÖYLE

• bence gidip de söyleyemezsin ki sonuta kendini kötü hissedecek birşey olmasını istemem

• Ben soylerdım .. By by sana

• Sevgi aşk nasıl güven olmadan ortaya çıkıyor söylermisin? ÇOK SAÇMA...! Kendini kandırıyorsun şuanda sadece.VEEEEE BÜYÜK BİR BOŞLUKTASIN DİKKAT ET.

0|0
    0|0
    • GÜVEN YOK AMA AŞK VAR İSTEK VAR ARZU VAR ?

• aşk çok ben çok seviyorum gelecek de görüyrum tam bi ev hanımı olur ama beden olarak çekici gelmiyor ço kta güzel bir kız...

• güzel bir kızdan kastın sadece yüz güzelliğimi?

• Neyi sevdigin belli..

0|0
    0|0
  • bence onu yatağa atamadığın için şu an çırpınıyorsun. geçer üzülme

0|0
    0|0
    • YANLIŞIN VAR YAŞADIK HEMDE FAZLASINI ... O KONU DA DA BENİ ÇOK İSTİYORDU TAM BANA GÖRE HERŞEYİN DİYORDU...

• ben de tutup ona diyemem ya operasyon geçir bana yakışmaz ki... hem söyleyemem :( bir kıl çok var kalçada kollarda...

• anladım. bu tarz programlar var belgesel programlarında beni baştan yarat isimlerinde. o programları takip edip takip ettiğini belirttsen ve bir kadın şöyle olsa beni delirtirdi yerimde duramaz üstüne atlardım gibi şaka vari konuşsan belki anlar. çözüm bulur.

• OFF gerildim yani..

Seviyorsan bırakma zamanı gelince hazır olursun..Herşey cinsellik mi yaa..

0|0
    0|0
    • bu insanla bir ömür geçireceksin ? herşey değil ama hayatının her anında war bu ?

• Yukarıdaki yorumlara göre haklısın..Ama bu soruyu niye sordun anlayamadım zaten kararın belliymiş, istemiyorsun..Zorlama bence.:)

• Cinsel anlamda ne yapmani bekliyordun da yapmadi, seni böyle düsüncelere iten ne ?

0|0
    0|0
    • kılları olması ve fiziki görünüş ?

• E alıyorsa sorun ne?

• Makineyle aliyorsa ne var bunda, bende makineyle aliyorum kaoltuk altlarimi

Erkekler Ne Diyor 4

• hem seviyorum hem aşk var hem hırs var ama istek yok nasıl bir ikilem seninki ? sadece beden ve organın güzelliğine göre yorum yapmayı bırakın artık herşeyi bir bütün olarak kabul edin

1|0
    0|0
  • Onu özlemen, yalnız hissettiğin için mi? yoksa gerçekten seviyorduysan niye ayrıldınız? bence aranızda yazdıklarından başkaca bir sorun yoksa onu arayıp sevdiğini söyleyebilirsin...

0|0
    0|0
  • cidden şu duruma kızdım...

güzel diyorsun,aşk diyorsun...

e başka...

1|0
    0|0
  • sen seviyormusun sevmiyormusun önce bu nun adını koy kafanda...

1|0
    0|0
Yükleniyor...