Kürtaj olmadan önce ne yapıyorlardı?

Kürtaj olmadan önce eski insanlar nasıl bebek düşürürdü çok merak ettim mesela bir dizide kadın ı yatağa yatırıp bebek düştü dediler nasıl yaptılar

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüklerin sebebi bir mikroorganizmaymıs

0|0
    0|0
    • Hmmm

• Mikrobiyoloji hocasi söylemişti ama bakmaya usendim cantama çoğunda sebep bu bakteridir demisti

• Eic gorunce actim defteri lysteria monocytogens

Erkekler Ne Diyor 4

• ağırlık kaldırma hoplama zıplama ve ülkemizde şu an yasak olan düşük ilaçları

0|0
    0|0
    • Neymiş o ilaçlar

• Anladım

• bu tür şeylere meyil etmeyin
      bakın embriyonun sağlam kalması ve hamileliğin devamını yumurtalıkta üreyen progesteron hormonu sağlar. düşük ilacı da bu hormonu bloke eder. böylece embriyonun bulunduğu endometrium tabakası ölür ve kan yolu ile dökülerek atılır.

şimdi her zaman bu düşük gerçekleşmeyebilir. embriyo ölür ama atılamaz bu kez anne adayını zehirler ölümle sonuçlanır. kısacası bir canı almak için kendi canınızı riske edersiniz. ya iyi korunun ya da bırakın doğsun

• ben belgeselde görmüştüm, antik yunanda fahişeler tuvalet gibi bir yerde doğum yaparlarmış. bebek 3-4 metre yüksekten yere düşüyor ölüyormuş. ya da ölmese de yaralı olan ölüme terkediliyor.

0|0
    0|0
  • kezzab iciyorlar

0|1
    0|0
  • merdivenden yuvarlanıyorlardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaz tuyu sokuyorlar idi

0|0
    0|0
  • bir çay çeşidi var onu içip düşürüyolar bide..

0|0
    0|0
  • Kendilerini yerlere atıyorlar diye biliyorum ben

0|0
    0|0
  • Bir ot vardı o'nun ile diye biliyorum.

İsmini unuttum.

0|0
    0|0
  • Koca kadın ilaçları varmış o zamanlarda da cınım.

0|0
    0|0
    • Mesela

• Ya çeşitli bir sürü bitkiden karışımlar. Mesela maydanoz için temizlediği, çocuk düşürmeye sebebiyet verdiği söylenir, suyunu falan içenlerde gördüm.

• Peki

• soğan kabuğu suyu içerek bitkisel otlardan yararlanarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...