Geç boşalma teknikleri söyleyebilir misiniz

Ya ben 10dk bilemediniz maksimum 15dkda boşalıyorum.Bunu uzatma şansımız varmı?İnternette biraz araştırdım tam boşalırken tutup sıkın diyo sonra tekrar devam edin tekrar sıkın diyo bu ters tepki yapmaz mı zararlı gibi geldi bana.

Birde sizin bildiginiz kendini kontrol etmeyi sağlayan teknikler varsa paylaşırsanız sevinirim.

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1. içine girdikten sonra hemen gidip gelmeyin. içerideki sıcaklıga ve ıslaklıga penis alışsın.

2. alıştıktan sonra hızlanmadan yavasca gidip gelin.

3. sevişirken başka birşey düşünün.

4. en rahatsız oldugunuz pozsiyonda sevişin.

not: kişisel tavsiyemdir.

0|8
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En etkilisi budur merak etme zararı olmaz tutup bırakmaya devam

0|1
    0|0
    • İnşallah uzar süre yapıyorum hala.

• ramazanda sormayın be bare oruç oruç .

0|2
    0|4
    • Kötü bir şey söylemiyorumki cinsellikle alakalı düşündügüm bişe soruyorum.

• üfff :S

• pffffffffffffffffffff :S

Erkekler Ne Diyor 10

• Boşalma beyin kontrolündedir.Sevişirken başka bir şey düşünmek,mesela sizi üzen veya sinirlendiren bir olayı düşünmek boşalmanızı geciktirir.Ayrıca pozisyon da önemlidir.Rahat bir pozisyon olmalıdır.Kadının içine ve sıcaklığına alışmak da boşalmayı geciktirir.Mesela kadına girdiniz biraz bekleyip çıkın.5 dk ara verin tektar girip 1 dk içinde bekleyip çıkın.Bu şekilde kadının içine ve ateşine alışırsınız.Bu şekilde egzersizler ile boşalma gecikir.

0|1
    0|0
    • Sıcaklığa alışma ilginçmiş ama cinsel ilişkideyken başka şeyler düşünmek saçma gelio bana

• kredi borçlarını düşün :)

hem birleşmede içerde 10 dk kaldınmı yeterli devamında çok uzarsa partnerinide zorlarsın boşaldıktan sonra dinlenip ikinciye devam edersin o şekil daha iyi :)

0|3
    0|0
  • saçma sapan taktiklere gerek yok yüzyıllardır süregelmiş en etkili geç boşalma taktiği tam boşalacağını hissettiğin anda pozisyon değiştirmektir.hem hatun kişide anlamaz taktik yaptığını.sıkıldın değiştirdin zanneder.

0|0
    0|0
  • O esnada partnerini sıçarken düşün, 3 güne anca boşalırsın. :)

2|1
    0|1
  • sorun etme geç değil normal sürede boşalıyorsun, bu ülkede içeri girer girmez boşalacak kadar hasta olan hemcinslerimiz var... o yüzden sen, ben ve bizim gibi sürelerde işlem tamam diyen adamlar halimize şükür etmeliyiz.

0|1
    0|0
    • Ölede ne biliyim bi kadında 15dk da tatmin olmaz gibi bence.şahsen bende uzun olmasını isterim.

• Sagolasın Yorum İçin Deniyim.

• Ulan ben bir erken gelmek istiyorum heralde,hem kalbim de sorun var hem de en az maximum en az 1 saatte geliyorum,sırf bu zaman dilimi yüzünden mastürbasyonumu rahatlıkla yapamıyorum yahu yarı da kalıcak diye

1|0
    0|0
    • Erken Gelip Napcan İyi Böle İşte

• Hocam brazzers'a kayıt yaptır alta dip not olarak 1 saate boşalıyorum de direk alırlar bence :D

• Ya bırak hacı ya tövbe tövbe,şeytan gibi adamsınız :D

• tutup sıkmak zararlı. içerdeki kılcal damarları zedelersin. onun yerine boşalmadan önce kendini geri çek

ya da makatla penis arasında altta prostat bölgesi var. oraya parmağını bastırabilirsin.

ya da başka şeyler düşün yapacak bişey yok

0|0
    0|0
    • Ya Kendimi Tutsamda dayanamıyom anca sıkıcamjavascript:Slideit('AddComment3016197');

• anestol pomad dene.

0|0
    0|0
  • iyi konsantre olursan öyle bir sorunun kalmaz bence...

0|0
    0|0
  • Penis ne kadar sürede alışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...