Evli eşlere gelsin?

Abiler ablalar bir iğrenç sorum olucak maruz görün ama merak ediyorum cinsel organ yalamak iğrenç bişey bence fakat yasaklı sitelerde görüyoruz bana göre miğde bulandırıcı acaba sizler öyle Şeyler yapıyomusunuz? Ne kadar zevk versede eşime öyle bişey yaptırmam...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ay canım benim belliki bakirsin sen. ve yasinda kucuk ama bigun buyuyp olgunlascaksin ve esler arasinda boyle seylerun gunahi olmaz anal seks disinda. sen esini doyuramayip onu baska seylere yonlendrrsen bunun gunahi senden sorulucak ve kadinini doyurmakla yukumlusun tabiki oda. seni boyle seylerin. igrenci olmaz oan ki atesle azgnlikla onun igrenc oldugunn farkina bile varmycaksin kendni glstrmelisin tamm takma bunlari kafana duzelir nasilsa ve zamani gldgnde bu nasil biseymis keske o laflari soylemeseydim dyceksin kucugum buyuynce anlarsin :)

0|3
    2|0
    • Böyle saçma yorum gormedim.

• Tesekkrler eic icn ; )

• valla pek eic değil ama boşda kalmasın diye verdim sen haklı değilsin bence :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• neden iğrenç olsun.
    insanlar bir konuda bilgisi olmadığında yanlış yorumlar yapar. insanın en hassas en temiz yeri genital organıdır. en pis yeri ise makat ile ağzıdır. mesela kış döneminde vücudunuzu haftada 1-2 kez yıkarsınız. ama genital organlar her tuvalette yıkanır en az haftada 50-60 kez yıkanır. hangisi temizdir. terlemiş ve havadaki tozların yapışması ile çamurlaşmış bir boynu yalayıp emerken iğrenç gelmiyor tertemiz yer mi tiksinç. biraz organlar hakkında bilimsel araştırma yapın sonra karar verin.

1|1
    0|0
  • Bu kafaya devam et. evlenince ne yapcan bilmem acıdım sana.' kadın ister ve hoşuna giderse ne yapıcan'. Kadını yatakta doyurmak zordur.

1|1
    0|0
  • neden ıgrenc olsun kıı bence kadının aletımı agzına almasıı superr bıor zevkkk

1|0
    0|0
  • Yerine göre

0|0
    0|0
  • Peki ya o yapmak isterse?

0|0
    0|0
    • Yapmam ya abicim siteye bir bakar oldum cinsel konulara oral moral herşey girmiş artık hayata büyük yanlış 5 dklık zevk için ters ilişki ye girilir mi hiç ölücez birgün Allah korkusu olsun az hele şimdiki gençler 14-15 cinsel ilişkiye başladılar yazık

• Dusunce tarzini begendim lutfen hep boyle kal. (iyi niyetle soyledim )

• Zaten insanların Kafası az calişsa Mutluluğun huzurun ve helal gelecek paranın kolaylığını bilirler ben dinimi Hoşgörü dini olduğu için seviyorum zaten sen iyi bişiler yaparsan herşey yolunda ve tıkırında oluyor :)

Yükleniyor...