Penisim fazla küçük, nasıl büyütülür? :( utanıyorum 11.5 -12 cmfalan?

Penisim cok kücük nasıl büyütebiliriö ya da is görürmü

Güncellemeler:
Biraz kilomda var

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Büyümenin başka yolu var diyen yalan söyler tek yol ameliyat. seni 15 falan yapar kardeşim kalınlığı da inceyse çok fazla kalınlaşma sağlanabiliyor enine 1.5 falan. doktorlarla görüşebilirsin bu konuda bilgiliyim. yok pompa yok şu yok ilaç kafanı yorma diye dedim

0|0
    0|0
    • Bu iş görür ebatmı

• Tabiki görür bu sitede çok yalan söylüyorlar fake çok sakın inanıp kafayı yorma gerekli olan 6 7 cm bişey duyarlı vajinada sadece. ama psikolojik olarak bana yetmiyor moralin bozuluyor diye dedim ameliyat yöntemini.1 günde olup bitiyor benim biraz daha büyük ama ben dr olmak istiyorum mesela. kendim için

Kızlar Ne Diyor 1

• utanmana gerek yok. ameliyatada gerek yok. bir bayani tatmin edebilecek uzunlukta kücük arkadas.
    sorun yasiyabilecegin sadece dogum yapmis bayanlarla ya da vaginasi genis olan bayanlarla iliski yasarsan olabilir yani tam anlamiyla zevkin uc noktasina kadar tat almazsin o durumda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Büyütme sansin yok kardeşim tek ihtimal ameliyat oda çok fazla bisi yapamazlar çok takma kimse boyunu önemsemiyor artik cebindekiler önemli bu devirde

0|0
    0|0
  • ya rahat ol benimde aynı daha altımdan memnuniyetsiz kalkan olmadı hep tekrarını istiyorlar o senin elinde yeterki işini bil

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...