Sanırım hamileyim, bunu da etrafımdaki insanlara açıklayamam yani sadece kürtaj seçeneği kalıyor. Ciddiye alıp akıl verin lütfen :/?

Arkadaşlar net olmamakla birlikte sanırım hamileyim 2 ya da 3 haftalık en fazla henüz test yaptırmadım. Kürtaj istemiyorum ama okuyorum hemde iyi bir üniversite de dereceli olarak kazandığım çok iyi bir bölüm sevgilimde öyle. Ailelerimiz asla izin vermez evlilik konusuna evlenirsek okul hayatımız biter geleceğimiz sona erer. Ailemden uzakta okuyorum acaba diyorum burada doğum yapıp gizli mi büyütsem ama bunu da etrafımdaki insanlara açıklayamam yani sadece kürtaj seçeneği kalıyor akıl verebilir misiniz? :((
Yapmasaydın çek bedelini tarzı şeyler söylemeyin lütfen ben farkındayım ve pişmanım sadece bana şimdi bir çıkış yolu gerekli :(

Güncellemeler:
Test yaptım çok şükür şu an için değilim gözüküyor ama 1 hafta daha böyle sürerse kan testi de yaptıracağım

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Adet günün ne zamandı?

0|0
    0|0
  • Şimdiden gözümde bir katilsin
    bir b0k yiyorsunuz bari korunun *

5|1
    0|0
  • ADINI umut koyun panpa :))

1|1
    0|0
  • Aldırma cocuğu sakın

0|0
    1|0
  • Once test yaptir sonra otur sevgilin ile konus bence

0|0
    0|0
  • Kürtaj yoksa. Evlilik şart güzel kardeşim. Habersiz nasıl doğurcan çocuğu ömürboyu sakksyamazsın.

0|0
    0|0
  • Hamilelikte okula nasıl gidip geleceksin karnın büyüyecek sonuçta...

0|0
    0|0
  • çok ufaksa kürtajsız düşük yapma durumunda olabilir ama neden bastan önlem almadınız ki

0|0
    0|0
  • çıkış yolu yok gemileri yakıcaksın

0|0
    0|0
  • aferim 2. de yap.

0|0
    0|0
  • Kurtaj yasak bilmiyon mu

0|0
    0|0
  • sakın aldırma. çocuğunu içindeyken canlı canlı parçalara ayırıp kozmetik şirketlerine satmalarını nasıl kabul edebilirsin? ömür boyu aklından çıkmaz. o da seni sahiplensin yanında olsun.

0|0
    0|0
  • zikişirken bana mı sordun ne halin varsa gör

1|1
    2|0
  • b*k ye sonra akıl iste allahından bul o bebeğe yazık zavallı çocuk

1|2
    0|0
  • Yerken pisman degilsin demi

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gunah cok musluman olarak uyarmam gerek ve aldirmak icin devlet hastaneleri yapmaz evli ciftlere yapiyorlar ozelde yaptirmak zorundasiniz.

0|0
    0|0
  • Bence pişman olacağın bir durum yok. Üstelik istersen okulu da bebeği de aynı anda götürebilirsin. Madem ailenden de uzaksın üstelik yanında bir de sevgilin var. O bebeği gururla doğur. Her şey düzelicek. Bir gün onu aldırmayı aklından geçirdiğin için pişman olucaksın.

0|1
    0|1
  • 2 veya 3 haftalik hamile oldugunu bilemessin! Daha rahime bile yerlesmemis. bnce sacmalamissin. diyelim hamilesin. doguracaksin. dogurduguna pisman olmassin ama aldirdigina pismanligini yasicaksin. okumak icin cocuk engel degil sadece zor olacaktir. cok kisiyi gördüm okurken hamile kalani ama ne okuldan nede bebekten cazgecti. ikisinide basardi. üsteluk bnmde cocugum vardi meslegimu bitirdim.

0|0
    0|0
  • ah bir tane hap alsaydın keşke ne diyelim karar senin.

0|0
    0|0
  • Kıyma be o meleğe. Dondur okulunu bişey yap. Yazıktır günahtır.

1|0
    0|0
  • şimdi nasılsın ne oldu durumun?

0|0
    0|0
  • Ya su bebegi dogur diyenler sen sancidan ders calisamayacaksin. Dogunca lohusalikta okula gidemeyeceksin ilk aylarda mide bulantindan derse giremeyeceksin. Okumakla cocuk olmaz. Kaldi ki dogurdun diyelim. 9 ay ailenin yanina gitmeyecek misin sen ne savma bir yontem. Once testini yaptir doktoruna goster. İmsallah degilsindir ama oyleysende dusuk yaptirici haplar var kurtaj zor ama aldir eger yaoabilirsen

0|0
    0|1
Yükleniyor...