Vajinamda ceviz büyüklüğünde şişlik var. Çok korkuyorum bileniniz var mı?

Arkadaslar ben hic iliskiye girmedim etmedim ama vajinamın girisinde dudakların ic kısmına dogru ceviz buyuklugunde bir sislik var elimle ittirince iceri dogru giriyo sizce nedir bu acaba kanser miyim cok korkuyorum. doktorada gidemem utanırım. s

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• anlatımına bakılırsa bartholin apsesi olabilir. be kızım ceviz büyüklüğüne kadar neredeydin. neden doktora gitmiyorsunuz. sağlığınız bu kadar mı ucuz. buradan sana kimse yardımcı olamaz. git doktora ve aksatma. bartholin apsesi olabilirsin daha da büyümeden git

0|0
    0|0
  • kistin (yag bezesi) var zararsızdır basit bir operasyonla aldırabılırsın kendını korkutma. geçmiş olsun. haa ucu varsa iltihap varsa çıbandır çıbansa bana mesaj at yardımcı olurum kardesime saygılar

0|0
    0|0
  • Bence git baktir. Ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Buradan kimse yardım edemez sana doktora git. Çok utanıyorsan bayan bir doktor tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • demek istemiyorum ama büyük ihtimal kist

0|0
    0|0
  • beze olabilir ihmal etme doktora git

0|0
    0|0
  • Utanacak bir şey yok
    Baktır mutlaka

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmiyen kızlarda o cok nadir görülür korkma bir skıntı yok tertemizcik kızsın

0|0
    0|1
    • Ciddimisin tıbbi bilgin mi var olbilir birsrymi bu. s

• kardeşim onun bunun altında yatmadın korkma birşey olmaz doktora git aileni cagırmazlar cagırsalar bile bakire oldugun ıcın bırsey olmaz okey

• Ailemle giderim zaten kendim gitmem sorun benim utangaclıgım iste saolun cevap icin

• Doktora. Git bence

0|0
    0|0
  • görmem lazım
    görmeden doğru cevap olmazzz

0|0
    0|0
  • Beze veya kist olabilir, zaman kaybetmeden bir muayene olun.

0|0
    0|0
  • bir tümör olabilir rahim ağzı kanseri çağın hastalıklarından ne zamandır var ve hep aynımı eğer böyleyse acilen jinekoloğa gitmelisin

0|0
    0|0
  • olabilir tabi kanser çağın hastalığı

0|0
    0|0
  • bır doktora gorunun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanki bnde de var oyle bişey bk şimdi tedrgn oldum bence degildr vagina baslngci et Parcasi die düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Ne biliyim sanki kalın bir damar bastırınca iceri giriyo gibi korktum ya. s

• Ben de bakireym o yuzden o tarflara dokunmuym korkuom kizlk gider diye

• Yok orayı bende ellemem zaten deligin ust tarafında ve yan duvrlarında

• O got deligindir ve basur olmussundur.

0|2
    1|1
    • Dalga gecilicek bisey mi bu ne kadar yazık ya..

• Ya arkadasım valla hicbisey diyemiyorum sana ugrasıcak vaktimde yok vajin diyorum got dıyosun neysr susuyorum

• Kizim vajina agzinda ceviz buyuklugunde bisey var diyorsum o dedigin genelde arkada cikar ve basur denir. Onde ciktiysa distan gorunen bir tumor cesidi olabilir burada yazcagina ginekologa kosman lazim

Yükleniyor...