Erken Boşalma sorunum mu var?

yaşım 20 daha once cınsel ılıskı yasamadım ama masturbasyon yaparken 3 dk içinde boşalıyorum normal mı yoksa sorun mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bunları şimdi takma kafana. erken boşalma sorunu bu şekilde tespit edilemez. evli olan ve düzenli ilişki yaşayanlarda tespit edilir ve ilişkileri olması gereken bir ilişki mi ona bakılır.
    evlilerde de soruşturulur. nasıl ilişki yaşıyorsunuz diye. eğer adam direk kadına dalıyorsa buna erken boşalma değil öküzlük denir.
    erkek kadından erken boşalır. bu sürpriz değil. bu durumda erkek bu açığı nasıl kapatır? sevişerek kadını hazırlar. dinen de bu emirdir. direk dalınmaz. kadın orgazm yaklaştırılır iyice ıslanır sonra erkek içine girer. aynı anda olmak zorunda değil. birbirine yakın zamnda boşalıyorlarsa ve en önemlisi bu ilişkide kadın boşalabiliyorsa erken boşalma yoktur. buna rağmen daha erkek içine girer girmez boşalıyorsa bu sorundur.

şu an sende tespit edilecek ortam yok. mast her zaman erken boşaltır. takma kafana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun degil, mast. yapinca penise cok basinc yukleniyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya gercek bır bırleşme yaşamadan erken boşalma mı dıye sıkıntı etmen yersız olur elınle ıstedıgın serlıkte sıkabılıyorsun ve kendını cok kasıyorsun onun ıcın daha erken gelıyorsun ve hatta elle daha cok zevkte alabılırsın gercek bır ılışkıye gırdıgınde bende oyle olmustu ama alıstım gercek olan elızabetı gecdı zevk olarak :)

0|0
    0|0
  • Neye göre erken boşalma?

Belki eşin 1 dakikada boşalacak.
    O zaman seninki geç olmuş olacak.
    Boşalmada partner ile senkron boşalma önemli.
    Kimi 1dakikada boşalır kimi 15 dakikada.

Çok sorun edersen eksersizler var.
    Kendini kontrol etmek için. onları denyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Sorun.

0|0
    0|0
  • Valla ben 20 de yarim saatte zor geliyordum

0|0
    0|0
  • Normal bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...