Evli çiftler, çocuk sahibi olmak için ekstra uyguladığınız yöntemler, planlar vs oldu mu?

Başka bir ifadeyle hamilelik ihtimalini arttırmak için neler yapılabilir? ( ilişki esnasından tutun da günlük yaşama kadar..)

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk yapmada iki unsur var önemli olan. ovulasyon yani yumurtlama dönemi ve sperm kalitesi.
    öncelikli olarak ovulasyon dönemini tespit edin. o döneme 3 gün kala ilişkiyi kesin. 3 gün ilişkiye girmeyin. böylece biriken spermin kalitesi yükselir. 3 gün sonra yani ovulasyon döneminde ilişki yaşayın. o hafta sürekli ilişkide olun.
    bir de sizin için acıı verici olacak ama o dönemde sevişme yapmadan eşin direk giriş yapsın. tükmük ya da başka kayganlaştırıcı kullansın. sizin mümkün olduğunca nemlenmemeniz gerekir. nemlenirseniz sperm ölümüne yol açarsınız. vajinadaki nem ıslaklık antibiotik madde ve asit içerir. sperm tanelerini mikrop zannederek öldürmeye çalışır. bu nedenle sevişmeden yani siz ıslanmadan içine girsin.

0|0
    0|0
    • epey faydalı bilgiler içeriyor, teşekkürler..

• rica ederim. bunlar eğer sonuç vermez ise eşiniz bir doktora başvurup sperm kalitesini ölçtürsün.. düzensiz beslenme falan etkili olacağı için ölçtürüp tedavi olsun. bunun ayıbı falan yok. günlük yaşam sperm kalitesini etkiler.
      ovulasyon dönemi tespiti için de siz şunu deneyin. iki adet dönemi ortasıdır genelde böyledir. normal fiziksel akıntınız sümüksü koyu kıvam aldığı andır

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bayanın ayakları sürekli sıcak kalacak üsütmeyecek. agır almayacak iyi beslenecek. ilişkiye girerken belinin altına yastık koyacak hemen kalkmayacak en az 30dk. takvımıne dıkkat edecek 10gun yapmayı kesecek 3 gun sonra ıkı sefer gırecek sonrakı gun 1 sefer sonra 2 gun ara verıp tekrar yapacak. birde işin kısmet ve nasip kısmı var o bizi aşar.:) saygılar allah herkesın gonlune gore versin

1|0
    0|0
  • Bazı şeylere dikkat edersen olasılık artar.

0|0
    0|0
  • bak işte bu tür sorulara can kurban. saçma sapan sorular okumaktansa bu şekilde bilgi almak amaçlı olan sorular amaca uygundur. cevabı bilmiyorum kardeşim ama umarım tatmin edici bir cevap alırsın

0|0
    0|0
  • Uzmana gitmelisin.

0|0
    0|0
  • hamıelık ıcın en guzel seks zamanı adet oldukdan 1,5 hafta sonrakı o 5 gün ve domalma pozisyonu spermelr direk rahıme gider

0|0
    0|0
  • kaç yıldır evlisiniz ve ne kadar süredir deniyorsunuz bizimde olmuyoır ondan sordum

0|0
    0|0
  • 24saat yapıcan eşin üstünden kalkmıcak

0|0
    0|0
  • Benim tanidigim bir ciftin cocugu olmuyordu. Herseyi denediler ama erkegin spermleri yetersiz ve gucsuzdu. Kadin baska erkekle iliski yasadi ve hamile aldi. Kocasida biliyordu zaten. Simdi 4 yasinda dunya tatlisi kizlari var ve mutlu mesut yasiyorlar.

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • amacını söylersen daha net cevap verırsın

0|0
    0|0
    • amaç çocuk sahibi olabilmek bunu anlamayacak ne var?

• bı uygulama var
      bı merak
      bı de yavşaklık
      sen hangısısın onu sordum

Kızlar Ne Diyor 2

• Misyoner pozisyonda yapıyorsanız eğer eşin içine boşalınca hemen çıkmasın iki dakika falan öyle durun sonra yavaşca çıksın sen yattığın yerden 10 15 dakika falan kalkma bacaklarını kendine doğru biraz çekki spermler iyice içine aksın biraz dışarıya akabilir oda normal NOT :3 aylık evliyim 2aylık hamileyim dediğimi yap spermler yumurtaya ulaşsın :-)

1|0
    0|0
  • Yunurtlama döneminde iliskiye girmek
    vitamin haplari kullanmak
    iliskiden sonra kalkmamak

1|0
    0|0
Yükleniyor...