Vajina beyazlatmak için neler önerirsiniz?

Vajinam jiletten koyulaşmış beyazlatmak için birşeyler varmı? Ve işe yarıyormu?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• tek öneri normalde ağda koyulastırır ama bırak tuyler uzasın 1,5 ayda veya 2 ayda tras et vajınanı rahat bırak baska çözümü yok zaten kış gelıyor tuyloer sıcak tutar vajınanı 1,5 aydan önce jılet vurma ya da özel vajıan tuy dokucu krem al eczaneden özel bölgeler için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kızım canım benim. akıllı ol. jiletten vajina renk değiştirmez. aşırı sıcak ağda koyuluk yapar ama jilet asla. sen yanılıyorsun.

0|1
    0|0
  • arap sabunu ;)

0|0
    0|0
  • yahu kara olsa ne olur pembe olsa ne olur zevk almasını bılıyorsan rengını sorun etme bence

0|1
    0|0
  • http://www.vajinabeyazlatmakremi.com - Bu sitede Satılan Vajina Beyazlatma Kremini Öneriyorum.. Hem Uygun Fiyatlı Hem Etkili Hemde Yüzdeyüz Doğal...

0|0
    0|0
  • yahu kara olsa ne olur pembe olsa ne olur zevk almasını bılıyorsan rengını sorun etme bence. Bırak uzasın 4-5 ayda kes.. Hatta temiz olunca hergün yıkadıktan sonra, hiç kesme. Normaldir yaş ilerledikçe koyulaaşşııırrr.

0|0
    0|0
  • yok sanırım olmaz da

0|0
    0|0
  • korkut bence

0|0
    0|0
  • bal dök yala

0|0
    0|0
  • Agda yaparsan duzelir

0|0
    0|0
    • Agda yapmayı sevmiyorum çünkü agda olması için uzaması gerek ben düzenli seks yapan bşriyim

• Hergun mu supersin

• Ama, oral yaparken beyaz bir vajinayla karşılaşsın istiyorum

• ne yapacaksın beyazlatıp vajinanı böyle güzel değil mi?

0|0
    0|0
  • beyaz badana boyası
    en mükemmeli

0|0
    0|0
  • Sanırım artık onu öyle kabul etsen iyi olacak

0|0
    0|0
  • Iyyyy

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuna otur

0|0
    0|0
  • Genel de sir ağda koyulaştırır, cildiyeye gidin kremler var ama ne kadar etkili olur bilinmez, yapısal bir durum

0|0
    0|0
  • Bepanten diyenler var (pişik kremi) işe yarıyor mu bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...