Kız Arkadaşımın Adet Gunu 14 Ve Bugun Kanama Olmus Adet Sonrası Kanama Neden Olabılır? Kanser Falan Diye Okumus Netten Ben Baya Araştırdım :?

Baya Bir Araştırdım Netten Stres Veya Hormanal Bozukluk Diyorlar En Kotusu Rahim Agzı Kanseri Bundan Cok Korkuyor Doktora Git Dedim Sizce Ne Olabılır?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gitmesi elbete olması gereken ama hemen korkmamak gerek. söyle arkadaşına sakin olsun.

şunu asla unutmayın. genç bakire kızlarda ve dul kadınlarda adet düzensizliği olması doğal. çünkü düzenli cinsel ilişkileri yok
    adet düzeninin bozulmasına bir çok neden olabilir. şehir değiştirirse hava değişimi, enfeksiyonel bir hastalık geçirme, bir hastalıktan dolayı kullanılan ilaçlar, ani şok haber, aşırı uykusuzluk, aşırı yorgunluk, aşırı düşünce yoğunluğu, aşırı stres, düzensiz beslenme... sebep olabilir. kadınların bu durumu çok hassastır. en küçük şeyden etkilenirler. ani bir heyecan bile etkiler. mesela örnek vereyim. sevgilisiyle ilk buluşmaya gidecek olan bir çok kız bu heyecandan adet düzeni bozulmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 14 gün adet günü olmaz ki. En az 3 en fazla 10 gün olur. 3 günden az 10 günden fazlakan adet kanı değil bir hastalık belirtisidir bunu da belirteyim.

0|0
    0|0
    • adet gününden 14 ü ayın ve ayın 30unda kanama oldu

• anladım sen 14 diyince şaşırdım

Erkekler Ne Diyor 2

• doktora gitsin önemli bişey olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...