Sperm yerine kan ne zaman gelir?

Kac bosalmadan sonra sperm yerine kan gelir? Siz hic kan gelenr kadar bosaldnzmi

Güncellemeler:
7 -8 defa ust uste bosaldigini doyumsuz oldugunu en son kan geldigini soyleyen erkek hastamidir ya da nedir bu?
Hergun kan gelene kadar degul ama hrrgun iliskiye giren erkek

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekten erkeğe değişir bazıları 3 der bazıları 8 veya 10 der fakat bu genelleme değil.
    Makinayı fazla zorlamaya gelmez fazla zorlarsan yaşlılıkta Erkeği yolda bırakır (gerektiği gibi (kadar) kullan)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ben gençlik yıllarımda salakça bir kaç kez zorladım. sanki pok var. halbuki zorlamaya ne gerek vardı.
    neyse yanıta gelelim. değişekn olmakla birlikte bazen 3 bazen 4. de kan geldi. hattta inanmazsınız ilk yaşadığımda 4. cüde kan gelmişti korkumdan doktara sıkıla ıkına gittim. doktor bana " derdin ne oğlum yarına bıraksan ölürmüsün bu kadar yüklenme kendine " dedi.

lafın kısası o anki sperm üretimi durumuna bağlı olarak insandan insana ve sperm üretimine göre değişken olup 2 ila 4 kez arası değişir. zaten son kanama olacağı ilişkide peniste acı oluyor ve tam bir sertleşme olmuyor. yarı ereksiyon. çünkü can yakıyor.

0|1
    0|0
    • Nedir abi bu hastalikmi adi ne

• anam benden 7 yaş küçük. ben o yaşta sabaha kadar durmuyordum. millet destek aldım sanırdı.
      yahu senin derdin ne? adam tam performans. millet kıçını dönüp yatan kocadan şikayet eder sen ilgilenecek adamdan şikayetçisin. derdin ne?

• :) yok evli degiliz

• Hasta değildir. Bu doğal. Kan gelmesi de tahriş olmaktan kaynaklanabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır, kan gelse korkarım =//

0|0
    0|0
  • kanmı gelıyormus hayret :) ben ılk bırlesımden sonra 20 dakıka bekler yıne boşalabılırım ve bu sekılde 3 4 defa devam edebılır ama hıc kan ya da baska bırsey gormedım :)

0|0
    0|0
  • ıyyy...
    yok benden kan gelmiyo o ne öyle adet gibi

0|0
    0|0
  • Erkeklerde kişiden kişiye değişir genelde 7-8 postada falan oluyor.

0|0
    0|0
  • ben 2. postayı attım 3. atamadım hiç üst üste

0|0
    0|0
  • nıye zarar vereyım kı kendıme cok sacma

0|0
    0|0
  • kadından değil ama erkekten gelir kan ve hayır hiç okadar zorlamadım ama 6-7 posta bosalmam lazım pespese anca öyle kan gelri tatlım

0|0
    0|0
  • İğrençsin

0|0
    0|0
  • Çok aşman lazım bunun için. Ben 5 posta atıyorum sorun yok

0|0
    0|0
  • bir kere yaptıktan sonra işerken benden de geldi. kaç kere yaptığımı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • böyle bir şey ilk defa senden duyuyorum kan geldiğini yani

0|0
    0|0
    • Bnde inanmadim once burada sorayim dedim ama cevap verenler dogru diyo

• Bu derece doyumsuz olmasi normalmi

• erkekler doyumsuzdur daha çok boşalmak ister

• Denedim bikere kan felan gelmedi ama ayakta kalcak hali yoktu artik ;)

0|0
    0|0
  • Kan falan gelmez sperm de azalma olur bir zaman sonra nerdeyse hic sperm gelmez

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok

0|0
    0|0
  • 8 kere yaptım son iki postada sperm gelmedi zevk dalgası geldi geçti penis ağrısı da cabası ama kana ulaşan bayağı yetenekli derim ben 8 taneden sonra hal kalmıyor :)

0|0
    0|0
  • erkek ereksiyon halindeyken vücut devamlı sperm üretir ve her boşalmadan önce yumurtalıklar öyle veya böyle dolar yani kan gelmesi sağlıklı bir insan için söz konusu değil bence...

0|0
    0|0
    • Nedir bunun derdi hastami ne

• büyük ihtimalle hastalıktır ve bunun şakası olmaz geç kalındıkça yumurtalıkların alınma olasılığı artar...

• Sperm gerlir, sonrasında şeffaf sıvı gelmeye baslar daha da ilerletirse kan gelebilir..
    Bu kimine göre 3. bosalmada olur, kimine göre 10. bosalmada olur ama zorlamamak lazım, maazallah tehlikedir

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım var mı böyle bişey

0|0
    0|0
    • Evet duydum biriyle konusurken anlatti doyumsuz mus 7 8 kere yapiyomus tek sefeede en son kan gelmis

• Yazık olmuş organ 2-3 de bile zorlanır uzun ara vermek lazım

• kan mı geliyormuş ki

0|0
    0|0
    • Oyleymis cok kere ust uste yspinca

• İyi de boşaldıktan sonra jenifer lopez gelse kalkmaz ki yarım saat beklemesi gerek dolması için zaten o dolmadan zevk de olmuyor.
      Nasıl 7-8 kere yapmış l*n ne abazaymış kaç saatte yapmış :D

• Bir saatte 3 defa yapiyomus

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...