Gerçekten seviyor mu?

2 senelik ilişkim var. Başlarda herşey çok iyiydi onunla çıkana kadar peşimde koştu hep güzel mesajlar sözler hergün görmek istemeler. İlk çıktığımız zamanlarda hep görüşüyorduk hergün mesajlaşıyorduk arıyordu. Benle birlikte olmak istediğini söyledi başta yok dedim ama bana karşı çok iyiydi evlencez ben bırakmam dedi birlikte olduk. Sonrasında nasıl olsa onu bırakamazmışım elindeymişim gibi davranmaya başladı. Cinsellik dışında yaptığımız bişey yok. Beni istediği zaman görüyor o zamanlar da birlikte olmak istiyor. Genelde hep erkek arkadaşlarıyla birlikte. Bir yere gitcek olsa hep onlarla gidiyor. Benle gidemiyormuş çünkü parası yokmuş banada para ödettiremezmiş. oysa yaklaşık 1 sene önce zor durumdayım demişti özel sebeplerinden dolayı ona fazla miktarda borç para vermiştim hala geri vermedi.

Arkadaşlarıyla tatiline gitti hergün 2 paket sigarasından vazgeçmiyor kendine de özeniyor ama bana gelince para olmuyor. Çeşitli arkadaşlık sitelerine üye olduğunu buldum ama inkar etti ben değilim diye. Benim facebook u kapatmamı istedi erkeklerle konuşmayım diye ama kendisi benden gizli olarak kendi face ine kızlar ekliyor kapatmıyor söyleyince de kız yok diyor bir bahane buluyor ama kaç kez yakaladım normalde bana göre bu sorun olmaz ama o benden bazı şeyleri istemediği için bende istemiyorum. Aynı zamanda da çok kıskanç biri erkek arkadaşlarımla görüşemiyorum konuşmuyorum yeri geliyor bazı kız arkadaşlarıma kötü diyip onlarla görüşmemi de istemiyor. Bir erkek arkadaşımla konuştuğum için bana vurduğu da oldu. Hemen sinirleniyor bana küfrediyor. Sonra siniri geçince de iyi olcaz haklısın özür dilerim ama sinirlenince birden oluyor diyor. Bu hep böyle gidiyor ayrılamıyoruz da. Artık öyle fazla mesajlaşmıyoruz arada arıyor. Sizce ne yapmalıyım çok sevdiğini söylüyor söyleyince inanıyorum ama böyle bi çocuk işte bir fikir verin

Güncellemeler:
Seni kac kez uyardim degismiyosun bitsin seni istemiyorm boyle dedm basta yok dedi iyi konustu sonradan iyi tamam dedi 3 gun ayri kaldik sonra beni gordugunde yanima geldi reddettm sonra ev bostu bize geldi ozur diledi iyi konustu birlikte oldk ertesi gun gitme dedigi bi yere gttigm icin kvga cikti senle ugrasamam sensz de yaparm unutrm olmuyo yaptiysak yaptk yoln acik olsn rahatsz etme dedi hic konusmadm 2 gun snra scma bi mesaj atti sirf konusmak icin. cevap atmadm. Amaci ne bu cocugun napiym :(

1|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• bencede seni bayağı bayağı kullanmış .

yani benim böyle bir ilşkim olsa çocukla birlikte olmamış olsam bitirirdim . gerçi söylemesi kolay oluyor sevince gönül katlanıyor işte ama birliktede olmuşsunuz bilmiyorum buda doğru değil . ama öyle ama böyle ikinizinde hatalı olduğu şeyler var. hem onu bu kadar boş bırakmamalıydın hemde kendini ona karsı bu kadar bos bırakmamalıydın . yazdığını okuyorum sevdiğini söylemiş diyip tam gülümserken cümlenin sonunda yine yatakta buluştuğunuzu söylüyosun . bu aşk değil . alışkanlık olmus ve sizin ilişkiniz için en kibarca diyebilceğim yatakta sevgilisi olmus .

peki sen ne istiyorsun sen ne hissediyorsun senşn ona karsı hislerin ne ve ne yapmalıyım derken ne denmesini bekliyodun böyle bir hikayeye herkes bitir der . bunuda biliyosun ama bile bile sorduğuna göre ona karsı hislerin var hala onu istiyosun ama değişmesinide mi istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • etrafımdaki herkes biti diyor ama birliktelik yaşadığımızı bilmedikleri için söylemek kolay geliyor. o hatayı yapmasam içim çok rahat bitirirdim şimdi çok pişmanım ama artık geçti tabi. o birlikteliği yaşamadan önceki gibi bana karşı iyi kalsın hep görsün yanımda olsun isterdim. amacım farklı olsa ilk yaptıktan sonra ayrılırdım her ayrıldığımızda peşinden gelmez mesaj atmazdım başkalarıyla görürdün diyor. bazen de sinirlendiğinde seni bu halinle kim alır kime ne dersin diyor o yuzden bilmiyorum

• Cok cok tesekkur ederim o kadar haklisin ki ins kimse benim durumunda olmaz. Kendine iyi bak sende hoscakal

• Rica ederim asıl ben tesekkür ederim, paylaştığın ve benim yorumlarımı dikkate aldığın için .

sende kendine çok iyi bak gönlüncekal ,hoşçakal ..

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle durumlarda işin ipini ilişkiye girerek koparıyorsunuz diyelim.Şimdi cinselik Türkiyemizde çeşitli şekillerde yanlış yollarda yapılıyor.Bunlardan biride anlattıkların.Konu basit sevgilim var 2 senedir beraberiz sonra birlikte olduk acaba seviyor mu?Şimdi ister istemez yanlış anlamada adama şunu sorarlar aşkından şüphe duydugun kişiyle neden cinselik yapıyorsun.Yada tam karakterini tanımadıgın biriyle.İşte sorunda burda cinsellik yapmak başka bişey sevdiğin kişiyle yapmak ayrı bişey.

Şuanda adamın sana olan ne sevgisi belli ne aşkı çunku adam senden alabileceği herşeyi almış zaten.Hadi ayrıldınız diyelim yarın birgün gerçekten beyfendi gibi biri çıksın karşına hayatında görmediğin mutlulugu versin sana tam evleneceksınız ama bi sorun var nedir o daha önce ilişki yaşadım.O kadar iyi bir adamın aldığı ödül bu olacak.

Neyse dediğim gibi yanlış anlama maksadım yerden yere vurmak değil haline üzüldüm gerçekten.

Şuan yapacak bişeyin yok adamın artık alternatifisin sen zaten yukardaki yazdıklarına baktıgında zaten oyle her buluşmada birlikte oluyormusunuz.Benden sana tavsiye öncelikle gerçekten sevip sevmediğini kendisinden tamamiyle öğren.Seni cinsel obje olarak mı goruyor yoksa sadece sevdiği kız mı öğren biz burdayız devamı ondan sonra yazarız ama gerçekten samımı bı sekılde al cvbı

0|0
    0|0
    • kaç kez konuştum bunu ona sordum sevmesem amacım farklı olsa başka kızlar olurdu ama hiç duydun mu gördün mü beni herhangi bir kızla diyor. ben sevip sevmediği beni sadece cinsel anlamda gördüğü konusunda şüphe duyduğumda hep konuştum onla. ama öyle güzel konuşuyor ki o an herşeye inanıyorum hatta kendime kızdığım boş yere şüpheleniyorum dediğim oluyor. cinsellik olmazsa olmaz değil ben bir tek sevdiğimle olsun hep onla oluyum isterim.

• Benim çocukla 2 senem geçmiş ben bile yaptıkları karşısında artık tanıyamamışım heralde diyorum yani. Bir süre hiç takmıycam ne söylese inanmıycam konuşmıycam yani deniycem dediklerini dikkate alcam bakalım böyle nolcak ne yapcak. Yorumun için çok teşekkür ederim.

• Rica ederim.Unutmayın ezdirmeyin fazla kendisinizi olursa olur olmazsa olmaz deyin.Bu hayatta gerçekten çok sevecek o kadar insan var ki bazen çiftler kıymetını bılmıyorlar aşkın kanımca

• Ben sana bir soru sormak isterim boyle asagilik bir adami nereden buldun evet merak konusu bu gercekten seni wc gibi kullanan bir erkek icin birde seviyor mu diye soruyorsun titre ve kendine don lutfen.Sana afyon falan mi cektiriyor mantiginda mi calisiyor dusun biraz dusun lutfen.Insani sok ediyorsunuz ...

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Arkadaşım aranızda bazı şeyler yaşanmış belki doğru değil ama yapacak bir şey yok artık.Benim sana tavsiyem kendini ona çok mecburmuş gibi hissetme böyle yaparsan seni değersiz görüş ve bir süre onun istediklerinide yapma bakalım ne yapacak eğer senden ayrılacaksa bırak ayrılsın o zaman zaten sevmemiş demektir anlattıklarına göre pek efendi bir çocuğada benzemiyor seni sen olarak kabul edecek birini mutlaka bulursun hiç üzülme ve kafana takma hoşcakal..

0|0
    0|0
  • kullanmış seni ve kullanmaya devam ediyor kac kurtul arkana bakma

0|0
    0|0
    • banada kullanıyormuş gibi geliyor. Kaç kez kullanıyorsun resmen dedim. Cinsel anlamda kullancak olsam çok kız var niye senden ayrılamayım ben sensiz yapamam bir tek senle olurum başkası olamaz diyor. Çoğu erkek böylekonuşuyodur belki ama bunları derken bana ciddi samimi geliyor. Ayrıldığımızda aramıyorum mesaj atmıyorum dışarda görse hemen peşime geliyor bırakmıyor. Ben o an inanıyorum ama sonrası ise hep aynı...

• bazen öyle bir konuşuyor ki sinirlendiğinde seni bu halinle kim alır başka biriyle nasıl birlikte olcan diyor. kendimi çok kötü hissediyorum çünkü öyle mal bir kız değilim bir o oğlanla bir başkasıyla şeklinde. bende isterdim birliktelik yaşamadan önceki haliyle kalsın bana hep iyi olsun o sevgisini göreyim hem ilkim olsun hem de hep birlikte olcağım kişi olsun çok isterdim. Şimdi çok pişmanım ama elden bişey gelmiyor tabi. Yorumun için çok teşekkür ederim sağolun

• olmus ile ölmüse care yok universiteyi kazan orda kendini buluursun

hala bakireligini vermiş olmanın ona baglı oldugun anlamına gelmemiş zaten sana dedigi laf ise cok kötü seni kimse almaz bu saaten sonra inanki bu laf bence her seyi anlatıyor bırak git derim

seni kullanmaya devam edecek ve her istediginde seninle cinsel olarak ilişki yasayacak hayır dedigin an herkese anlatırım lafını kullanacak .

kendine gel ve ayaklarının üzerinde duracak güc var sende iyi kullan bunu

• adam için artık elden geçmiş bır perakende ürünüsün rafındakı yerını almışsın..

0|0
    0|0
    • erkekler için bu kadar kolay mı :(

• insanın içi nasıl rahat olur nasıl böyle yapar ben anlamıyorum :( kaç kez kimle yapıyosan yap bana bunun için gelme dedim amacım sadece yapmak olsa çok kız var bulurdum ama ben senleolmak istiyorum amacım farklı olsa ilk yaptıktan sonra hemen bırakırdım uğraşmazdım demişti ben bütün laflarına inandım :(

• e taktık ıste yutan kızlar var yutmayanlar var.. klasık laflar etmıs

• Bu çocuğun amacı ne?
    Ne yapmalıyım bu çocuğun amacı ne?
    Kesmedi tek soru sanırım gizli?

0|0
    0|0
    • gönderilmedi sandım yanlışlıkla yani kusura bakmayın

• vallahi üzüldüm bak şimdi sana işte bişiler yaşanmış artık elden ne gelir önemli olan ona ihtiyacın yokmus havası çizmek utanyrm vallahi böle hemcinslerm olduğu için

0|0
    0|0
  • biraz seni kaybetmekten korksun canım bu kadar çantada keklik olma...

0|0
    0|0
  • ne yaptıgını bılmeyen bı salak bence bu cocuk.

0|0
    0|0
  • Yaşasın Türkiye

0|0
    0|0
  • Sıkıntı büyük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• üzgünüm avlanmışsın ve kullanılmışsın. şimdi senin kız arkadaşların senin hakkında neler düşünüyodur işte sevgiliyi buldu bizi unuttu resmen onun kölesi oldu bizle görüşmüyo falan filan biliiyorum çünkü aynı durum kuzenimdede var resmen kölesi oldu sevgilisinin bende kavga ettim konuşmuyorum artık onunla çok sinir oluyorum çünkü davranışlarına sanki dünyada bi tek o erkek varmış gibi. anlamıyorum tamam yaşadınız cinselliiği ama sen ona bu kadar mecbur olmak zorunda değilsin hayat senin hayatın aç gözlerini seni artık umursamıyo üzgünüm o artık yeni çiçekler peşinde senden aldı balını. herşeyini bu kadar kısıtlıyo allah aşkına ona bu kadar bağlısın kör kütük hemde karşılığını veriyomu sana hee? tamam karşılıklı olsa bişey diyemem ama artık uyan aç gözünü bu kadar olmak zorunda değilsin bu dünyaya onunla birlikte gelmedin bu gidişlede zaten evlenceğin kişi o olmıcak nolur kendine gel bak ben bunları kuzenime demekten yoruldum sende farkına var hayatına bi yabancı gibi bak yargıla kendini.

0|0
    0|0
    • Cok haklisin. Bircok arkadasimla gorusemez oldum tek konustugum konu o oldu etrafimdakiler surekli onla ilgili bisey anlatmamdan biktilar bende artik anlayabiliyorum. Bu sefer elimden geleni yapcam zor olcak ama yasadiklarimdan ders alip unutmam lazim. Ben o kadr ugrasiyorum dikkat ediyorum onunsa yaptigi bisey yok haklisin ne diyim ki. Ben o eski hallerini dusunup kaniyorum hala. Tesekkur ederim

• Sana olan ilgsi bitmiş,her istediği olmamalıydı,sanada birşey diyemiyorum sevmişsin çocuğun burcu nedir?

0|0
    0|0
    • ayrılıklar yaşıyoruz sonrasında hatamı anladım iyi olcam iyi olcaz sensiz olmuyor çok özlüyorum insanın sevdiğinin kokusu ayrı benim hayatımda başkası olamaz aldatmayı bir kez bile düşünmedim bir tek senle olcam evlencez diyor ben bu konuşmalara inanıyorum işte çok samimi gerçek geliyor o an ama bir süre sonra gene değişiyor. sevdim tabi sevmesem ne o hatayı yapardım ne de bu kadar katlanırdım. burcu balık

• Güzel rol çekeni var bunların dikkatli ol derim

• teşekkürler yorumun için dikkate alıcam.

• aynisini bende yasadim. sanki benim yasadigimi anlatmissin, para konusu haric.. bu adam degil, olmazda. ne istedigini bilmiyor. bir cok kizla beraber oluyor, akli sadece eglenmekte. seni belkide masum, iyi insan biri olarak görüyor, bu yüzden seviyor. bence ne kadar zor olursada olsun, bunu birakmalisin. benim icinde zor olmustu, hatta iki sene gecti hala pesimden kosuyor, ama ayni zamanda baska kizlarlada beraber, onlarada ciddi olduklarini, onlarla evlenmeyi düsündügünü söylemis.. birakmani tavsiye ederim, sana hak ettigin degeri vermiyor!

0|0
    0|0
    • bu ablayı dinle

• öyle kızlarla takılan biri de değil hani kız erkek arkadaş ortamı olsun birlikte bir yere gidilsin falan hiç böyle şeyleri yoktur bir kızla konuşurken yanında göremezsin dediğim gibi sanal ortamda konuşuyor tanıdığını tanımadığını ekliyor çok değişik biri

• Ayrıl bence sızın ısın cılkı cıkmıs

0|0
    0|0
  • daha ayrılmamak için ne bkliyorsun ?

0|1
    0|0
    • eskisi gibi olur diye umut ediyorum kolay değil ki 2 senemiz geçti çok şey yaşadık ben hem pişmanım hem de inanmıştım ona :(

• olan olmus düzelmez hiç bkleme bilee bitmiş bu ilişki sadece adı cıkıyorsunuz cocuk sana boynuzları takmıs durumda ! sende günden güne cilalıyorsun boynuzlarını..cocukta ayrılmıyor cunku snin kızlıgını almıs kndini kötü hissedcek !

• ben 2 sene boyunca sevdiğine inanmışım :(

• aradaki bi kaç kelimeyi okudum cevabım: seni iplemiyor ayrıl.

0|0
    0|0
    • birliktelik yaşadıktan 2 sene geçtikten sonra ayrılmaktan başka çarem yok gibi ama insnaın içinde yine de umut oluyor eski zamanalrı düşününce çok zor... :(

• umarım dediğin gibi olur teşekkür ederim deniycem :(

• rica ederim tatlım

• sizinki alışkanlık olmuş bence ayrılamamanız. ama böylede mutsuzsun biraz ara verip birbirinizi özleseniz düzelir belki?

0|0
    0|0
    • ikimizde tatile gittik uzun süre görüşmedik o tatildeyken hiç aramadım mesaj atmadım sormadım hiç nerdesin napıyosun diye. 2 günde bir o aradı napıyosun çok özledim diye. Ama ne kadar özledim çok seviyorum dese de görüştüğümüzde düşündüğü benle yaptığı tek şey oluyor

Yükleniyor...