Mastürbasyon yaparken arka arkaya iki veya üç defa boşalmak zararlı mı?

Selam! Mastürbasyon yaparken arka arkaya iki veya üç defa boşalmak zararlı mıdır? Ben maalesef kendimi tutamıyorum ve cinsel arzularımı tek ejakülasyon dindiremiyor ve 2. ve hatta 3. yü deneyebiliyorum. Sağlık açısından zararı var mıdır? Bu ara stresli olduğum için böyle. Normalde haftada biri geçmezdi. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kanka sen nasil bosaliyon arka arkaya? . 1 defa bosalirsin zaten cinsel arzun azalir. Daha da canin istemez benim bildigim. Bnde oyle denemek istedim. Bosalinca bazen pisman bile oluyorum. Arka arkaya olmuyor =/

0|1
    1|0
    • Bende cinsel arzu yoğunlugu var. Doymuyorum yani anlayacağın :D 2. bitmeden rahatlayamıyorum igrenc falansa kusura bakma yani ama durum bu

• çürütücen lazim olur :D

• Aman çürümesin ya :)))) cidden lazım olur bir ara uzun bir mast. orucu tutmuştum (2 ay kadar) arka arkaya 3 boşalma ama hiç enerji kaybı yoktu :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir degil

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim

• @SAKAT_SİNEK dinden bahsedip cinsel bölümdeki yorumlarını biliyorum ordan say benı baglamaz hemşire oldugun

• Ugrasamayacagim saygisizlarla

Erkekler Ne Diyor 4

• fazla zorlamamak lazım. :)

0|1
    0|0
    • Kan gelirse şaşırmamak gerek diyosun? :D

• calısıyorsan halsizlik yaşarsın

0|1
    0|0
    • Başka zararı olmaz ama değil mi? Teşekkürler

• İlerde cok sevince anlarsın kardeşim :)

• Ah ah eskiyi hatırlatma dostuum. Californiada kalbimi çalan kızdan bahsetmiyorum bilee. Nasıl tatlıydı ya :D ama unuttum neyse ki

• sadece günahı 2 ye 3 e katlıyorsun o kadar. allah tahsilatını affetsin :)

0|1
    0|0
  • ben 9 posta atıyorum

0|0
    0|0
    • Rekorum 4 dostum abartmamak lazım bence :D

• elle değil. elimi dsikince taş catlasın 4.5 ama ilişkide 9 atıyorum yalan borcum yok dostum

Yükleniyor...