Mastürbasyon yaparken arka arkaya iki veya üç defa boşalmak zararlı mı?

Gizli Üye
Selam! Mastürbasyon yaparken arka arkaya iki veya üç defa boşalmak zararlı mıdır? Ben maalesef kendimi tutamıyorum ve cinsel arzularımı tek ejakülasyon dindiremiyor ve 2. ve hatta 3. yü deneyebiliyorum. Sağlık açısından zararı var mıdır? Bu ara stresli olduğum için böyle. Normalde haftada biri geçmezdi. Şimdiden teşekkür ederim.
Mastürbasyon yaparken arka arkaya iki veya üç defa boşalmak zararlı mı?