Vajina sorunum var?

Kizlar benkm vajina dudaklarımin renki koyulasmaya basladi. 18 yasindayim beyaz tenliyim bakireyim sizce neden

Güncellemeler:
Kızlaaar sizde gelin ya :(

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlarla alakali soruya erkekler Daha cok yorum atmiss abaza genclik :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu bütün kızlarda oluşan ve ergenlikten erilme aşamasına geçtiğinde hormonlarının pigment hücrelerini etkilemesinden kaynaklanan doğal bir aşama. Bir yaştan sonra çocukluk görünümü değişir ve erilmiş dişi olarak son yapılanmalara doğru gidilir, genetikle de kısmen alakası var ama bilmen gereken bu bir hastalık değil , sağlıklı bir dişi olma yolunda son kavşağa girdiğindir.

Netten örneklere bakma , resimler photoshoplu olur zira bunların peşinde olan erkeklerdir ve aslında oynanmış ve daha tahrik edicileştirilmişlerdir. Filmlerde ise bir sürü oyun var.

Aldırma önemli bir şey değil , oydu buydu yorumlarını da boşver

0|0
    0|0
  • koyulaşması çok yaygın bir problemdir. ağda, epilasyon ve traş gibi yöntemlerle temizliği yapılan koltuk altı ve bikini bölgesindeki deride zamanla koyulaşma meydana gelmektedir. özellikle yaz aylarıyla İnale Whitening Creamı kullanabilirsin geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hoş durmuyorsa kestir çöpe at.. :)) Adamlar neden olduğunu söylemiş hala hoş durmuyor diyor ya.. Ergen olmak böyle bir duygu demek..

0|0
    0|0
    • Hastalik olacagindan korktum sen ananin karnindan 30 35 yas araliginda ciktiysan ergenleri elestirmen normal

• Ben böyle bir ergenlik yaşamadım..

• Tamam.

• bilmem

0|0
    0|0
  • bir aç kapa kendine gelir

0|0
    0|0
  • ıdrardan dolayi

0|0
    0|0
  • olur boyle seyler cok koylasmaz skntı yapma ıs o ana gelınce mubahtır her delık merak etme

0|0
    0|0
  • ağdamı kullanıyosun?

0|0
    0|0
  • valla normal bişeydir heralde

0|0
    0|0
  • Çok yikamion ya da çok oynuyorum

0|0
    0|0
  • bakireysen takmaa

0|0
    0|0
  • Ağda yapıosan Ondandır

0|0
    0|0
  • birazcik elle oksa mastirbasyon yap

0|0
    0|0
  • Dr a sor care dr daa burada care bulamannn dostummm bulaman dostumm:))

0|0
    0|0
  • Bilemedmi

0|0
    0|0
  • siyah gibi mi oluyo

0|0
    0|0
    • Evet cok degil ama rengi o renge yaklasiyo

• Aynen bencede alakasi yok haklisin

• normal yani zaten renginin de bir önemi yok :)

• Ergenlik sonrası genital bölge normal teen göre daha koyu renkli olur, dudakların koyulaşması son derece normal bir durum, yapsal ve fizyolojik bir durum yani, kendinle barışık ol, kafana takma..

1|0
    0|0
    • Yani hos durmuyo yoksa sorun yok hatta ben hastalik olabilir mi diye korkuyorum

• Yok canım benim ne hastalığı, yaşıtlarına sor durum onlarda da aynıdır. Olağan günlük akıntında renk, koku ve kıvam açısından bir değişme olmadığı sürece enfeksiyon belirtisi bile olmaz, bölgeyi temiz ve kuru tut yeter, gerisini dert etme, kendinle barışık ol.

• Peki sagol

• Sx dene duzelebilir

0|0
    0|0
    • O nedir?

• Senin bana duydugun gibi mi komik olma

• Saygisizca ne dedim, ne havaladin be sus

Kızlar Ne Diyor 4

• çok kararıyorsa , limon karışımları ya da limon yağı sür rengi açılıyor.

1|1
    0|0
    • Sakın bunu yapma soran , deri zaten ince fena yakar.. Buralarda asitli şeyler iyi etki değil bu sefer yanıkla uğraşırsın..

• Kadınlık hormonu fazla olan kızlarda genital bölgede kararma görüşmekteymiş araştırmalara göre. Ne kadar doğru bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • Bu senın elinde değil. Epilasyon yontemını değiştirebilirsin. o bölgeye kimsayal vs. turevlerini sürme.

0|0
    0|0
  • Bu sorun bende de var canm?

0|0
    0|0
Yükleniyor...