Ne olabilir bu kan?

Cinsel ilişki sonrası bir iki saat sonra iç çamaşırımda baya kan vardı temiz kan bu ne olabilir korktum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• özellikle cinsel hayatı dengesiz olan yani sürekli cinsel hayatı olmayan bayanlarda bu durum olabiliyor..

0|0
    0|0
    • Ya haftada veya 2 haftada bir oluyor ama şimdi ilk defa kan geldi temiz kan bide biraz önce gittim hala geliyodu durdu sonra ne olabilir bir hastalık falan olmasından korkuyorum

• evet o parmak olayı etkileyici olmuş olabilir.. şimdilik durun ama yarın da devam ederse bir doktora danışın derim.. hatta gece devam ederse de gidebilirsiniz..

• Vajina girişinde biraz acı var , hastalık falan olamaz demi biliyoruz sonuçta kötü kötü hastalıklar var

Erkekler Ne Diyor 6

• zarın yeni mi yırtıldı o zamanki ilşkide

0|0
    0|0
    • Hayır bayadır iliskiye giriyoduk ama şimdi kan geldi biraz önce gittim hala geliyodu ne olabilir ya

• Adetim biteli 3 4 gün olmuştu o yüzden de olabilir mi bu kan

• Bittikten sonra adet kan gelmesi zor ihtimaldir, söylüyüm

• Bakirelik gitti

0|0
    0|0
  • bence o kan tarKAN :)

0|0
    0|2
  • is butmis

0|0
    0|0
  • Her seferi de oluyomu

0|0
    0|0
    • Hayır bu işk

• Sonrasında adet olmadınmı yani edet de deyilmiydi

• Adetim biteli 3 4 gün oldu

• Bakire değilsin artık kadınsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• esas nedeni kuruluk. kuru sürtünmeden oluşan tahriş. kılcal damarların çatlamasından oluşan bir durum. biraz ara var ve kayganlaştırıcı kullanın.

0|0
    0|0
    • Yapalı 6 7 saat olucak zaten bitti çoktan da kuru olup olmadığını bilmiyorum o an parmaklarıyla biraz sert yapmıştı ama girdiğinde sert değildi ve kayganlaştırıcı kullandık duştan çıkınca akıntı gibi geldi baktım baya temiz kan gelmiş biraz önce gittim yine akıntı gibi kan geldi şu an yok gibi ama bilmiyorum korkuyorum bir hastalık falan olabilir mi ilk defa oluyor

• neyse siz daha iyi biliyorsunuz. bir uzman doktara gidin o zaman.

• için dışına çıkmış

0|2
    0|1
    • Ne alaka korktum bir hastalık falan olabilir mi

• ne zamandır var devame diyor mu? bekaret kanı olmadığına göre , mikroptur herhalde.

0|0
    0|0
    • Bugün oldu duştan çıkınca lavaboya gittim iç çamaşırımı doldurmuştu baya temiz kan bir daha gittim lavaboya ondan sonra akıntı gibi geldi yine kusura bakmayın böyle konuştum ama

• Teşekkürler yorumunuz için

• rica, geçmiş olsun.

Yükleniyor...