Bir sorun olur mu sizce?

Arkadaşlar ilk önce mast. yapmıstım duşa girdim sonra.. normalde duş jeli kullanıyorum fakat genital bölgemi dove la yıkıyorum doktor soylemisti.. az önce oramı yıkarken sabunladıktan sonra asırı yanıyo sizce bir sorun olur mu? bakireyim bu arada...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sorun olmaz sabun ıcıne kactgı ıcın ıdrarını yaparken de yakacaktr sabunlu su dısarı cıkana kadar gozu yaktgı gıbı orayı da yakar garıp degldr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O bölgede özel intim losyonlar hariç birşey kullanma. Bölgenin florasını bozarsın.

0|0
    0|0
  • Mast. sırasında tahriş etmişsin. Kendine biraz daha nazik davranmalısın.

0|0
    0|0
  • geçer, bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Masturbasyonda tahriş olduğundan , yaptıktan sonra boşalabildinmi

0|0
    0|0
  • Olabilir hayatım mast yaparken vajinanın dış dudakları sürtünmeden kizariyor iste o bölgeler yanıyor

0|0
    0|0
  • Mast yaparken hassaslaştığı için sabun yakmış olabilir

0|0
    0|0
  • yanıyorsun fuat abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genital bölge asidik ortam koşullarına uygun yapıdadır idrar, vajinal akıntılara karşı hassas olmaması adına. sabun ise alkalidir. bu sebeple eli yüzü tahriş etmese de genital bölge için oldukça tahriş edicidir. o yanma cinsel organındaki küçük dudaklar denen bölgenin tahriş olmasından ileri geliyodur. bir süre sonra kendiliğinden geçer. bekaretine bişey olmaz o konuda korkmanı gerektiren birşey yok

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim yarım saat flan sonra gecti az bisey yanıyo.. saolun.

• Sanmam

0|0
    0|0
  • Cinsel bölgeyi sabunla yıkama. Bu ne biçim doktor tavsiyesi

0|0
    0|0
    • Ne ile yıkamalıyım peki:/ben kokuya temizlige cok onem veririm. s

• İntim bölye için özel ürünler var onlardan kullan. Vajinal bölgede parfümlü sabunlar vs. kullanmamalısın floranın bozulmaması için. Vajinal dış temizlik için normal duş jeli yeterlidir ama vajinan içine su haricinde birşey (hele ki sabun hiç olmaz!) girmemeli.

• Sürtmekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...