Nolur yardim edin. regl konusunda?

Reglmn haftasonuna denk gelmemesi lazim sabah bir kac kahveeengi leke gordum devami gelse cuma gidip kan verecektim ama ilk gun cumaya denk gelirse mahvolurum. Tahlile ultrasona girmem gerek bugun yarin regl olmam gerek. Kan gelmesi icin napmam lazim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adet geciktirici hap kullan desem hormonlar değişecek kan değerini etkiler

Alkol al bir kaç saat idare eder diyecem yine kan değerlerin etkilenir

Tahlil yaptıracak olmasan tamam da maalesef bunun çözümü yok
    Ya doktoruna durumu izah edeceksin eğer bir sorun yaratmazsa ki regl döneminde kan değerleri bayağı düşer buda tahlili yanıltacağından doktorun izin vermez

Ama şu varki bazı tahlillerde doktor hem. normal hem regl döneminde kan ister değişimi gözlemek için

Bu yüzden Sen her ihtimale karşı durumunu söyle ya karşılaştırma için regl kende kan alır ya da randevunu erteler ;)

0|0
    0|0
    • Reglken kan vermem gerek ama kafayi yiyecegim dun diana 35 kullandim regl olmak icin. Tarlusal kullan demisti doktor bugun tarlusal kullanicam

• arkadaşım sen derdini doğru dürüst anlatamıyosunki hem haftasonuna denk gelmemesi lazım diyosun hem regl ken kan verecem diyosun

sen ne tahlili yaptıracaksın anlamadımki
      bir kere ilaçla erken adet oldunmu vereceğin kanda da o ilaç olacak ve kan değerlerin hepten cortlayacak

hiç bişey anlamadım kusura bakma

• Pcos icin kan verecegim. Ama gecikti her zamanki gibi haftasonuna denk gelr diye korktum sanirim gelmeyecek

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl yani :) öyle şeymi olur. onun zamanını değiştiremezsin. son regl bükücü müsün sen :D

0|0
    0|0
    • Ahahahahahah yok bu regl kacarsa son reglm olablr

• CUMA , HAFTASONU, ERKEK , AŞK, HEYECAN, TUTKU, FANTAZİ bak bunlar cok guzel doruklarda bulusur ama doüru zamanı bekle. her zaman yaparsın seni engelleyen yok ama zamanını bekle. 30 dk lık heyecan için yılarını verme der hemşireadam :D

• hocam soruları düzgün etiketle sağlık yap ben belki sağlığı engeledim

0|0
    0|0
  • mastürbasyon :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesici birsey sok gavavabshsgsns

0|0
    0|0
  • anlamadım ne bu panik ki?

0|0