Ereksyon poroblemi yaşıyorum ve erken boşalma 2 aydır şaka gibi çok iyiydim birden ne oldu anlamadım?

aynı sıkıntıları yaşıyan arkadaşlardan tavsiye istiyorum makara yapmayın herşeyin başı saglık

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dönemsel sıkıntılar yüzünden benim de basıma geldi. Stress veya duygusal durumlar sebebiyle oluyor. Kendiliğinden düzeliyor. Sevişmeye baslamadan önce strese girmemeye calıs, konuyu büyütürsen daha da beter oluyor, sakin olunca gecicek kendiliğinden

0|0
    0|0
    • saol kardeşimde yanlış anlama fazlasıyla tecrubeliyim 32 yaşındayım heycan falan yok yani evet birz piskolojim bozuk ama benim piskolojimi hep bu yerine getirmiştir sexs yani şu an kötü bir pozusyondayım sertleşme sorunu yaşıyorum sertleşme oldugunda ise reken boşalma oluyor sanırım bir dr gözükmem lazım ama yinede birkisel falan dedim önerisi olan gitmeden yani dr.

• Aynı durum basıma geldi, hic telas yapma, olaylar düzelince aynı duruma geliyor insan. Telas yapıp kafaya takarsan daha da stres altında kalıp sorun yasanıyor, kendimden biliyorum

• eyvlh kardeşim içimi rahatlattın saol

Yükleniyor...