Ne yapmam lazım?

Ben daha dün evlendim ve ilk gece de çok korktuğum için devam edemedim. Hala henüz bakireyim. Vajinismus olabilir miyim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• vajinusmus bir diğer şeki ile ağrılı cinsel ilişki durumu kadınlarda penisin vajinaya değmesi ya da içine girme esnasında şiddetli kasıma ve ağrı şeklinde oluşan psikolojik etkienmenin bir sonucudur. size tavsiyem eşinizin cinsel organını ve eşinizin de sizin cinsel oranınızı tanımasına dokunmasına ama bunları yaparken yavaş ve usulca yapmanızdır. bir öntem olarak eşinizin parmağını o hiç hareket etirmemesi şartıyla sizin vajinanıza götürmeniz dokundurmanız ve sonrasında güven sağladığınızda onun kendi isteği ile dokunmaya devam etmesidir bu birkaç denemeden sonra el yerine eşinizin penisini siz kendiniz dokundurunuz ve el ile yağılan işlemi tekrarlayınız. siz korkularınızı yendikçe vajinanız rahatar kasılmalar gider ve yerini zevke bırakır. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Vajinanı isteğin dışında kasıyor musun?

0|0
    0|0
  • yemedin içmedin buraya mı yazdın? yuh be

1|0
    0|0
  • rahatlaman gerek esıın rahatlatp on sevsmeyı uzun tutması gerek sende rahtla bıraz olmceksn sonunda sevdgn adaımn olcaksn

0|0
    0|0
  • ilk gün yapıcaksınız diye bişi yokki :)

0|0
    0|0
  • eşinle konus tatlı sekılde askım korkuyorum yavaş olurmusun hesabıı

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok kendını rahatlat gerısı gelır

0|0
    0|0
  • ilk gün olmayabilir bizimde ilk gece olmadı ertesi gün yapmıştık bugün tekrar dene olacaktır mutlaka

0|0
    0|0
    • Ama yapmak istemiyorum gerçekten korkuyorum

• kesinlikle kayganlaştırıcı kullanın..

0|0
    0|0
  • söyle eşine birden girsin içeri görsün ışıkları nevar yok

0|0
    0|0
  • nuri alço usülünü deneyin, ne vajinusmus kalır nede gerdek korkusu

0|0
    0|0
  • salı günümü yaptınız düğünü hiç inandırıcı değil

0|0
    0|0
  • haırda neden korkuyorsun esım senı sakınlestırmedımı

0|0
    0|0
    • Hayır denedi ama ben genede yapamadım.

• Denedik ama ben yapamam dedim rahatlatmayı denedi ama yapamadım kestik ondan

• ya sen yapamam dıyorsun denesen yaparsın belkı bıraksaydın yalasaydı *

• hayır ama çok acıyacak flan diye korktunsanırım o an psikoloji çok farklı oluyor dimi

0|0
    0|0
    • Evet gerçekten bu kadar etkilenmem sanıyordum ama çok acicak diye korktum ve her şey üzerime geliyormuş gibi hissettim bu da beni çok gerdi ve kastı

• zor bir durum tabi ama kocan seni rahatlatması lazım yoksa olmaz böyle olur ama zor olur önce sevişmeyi uzun tutun dedikleri işte bu yüzden

• Sorunun başına farzedelim ki, varsayalım ki, diyelim ki gibi bişey yazmayı unutmuşsun

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap 7 numarayı yapmayı ihmal etme :))
    4.bp.blogspot.com/.../721062.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok canim ilk günlerde oluyo hemen tedirgin olma zamanla kendini rahat bırakıyorum on sevişmeyi uzun tutup kendinden geçmeye bak

0|0
    0|0
    • Istemiyorum ama ya. Gerçekten zorunlu yapmam mı lazım? offf

• En iyisi ona anlat bunu

• Konuşucam teşekkürler

• Eşinle konuş. kasma kendini rahat ol acımıcak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...